Dielenský vozík

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

mjankovic
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1430
Dátum registrácie: 09 Mar 2008, 00:00
Vek: 29
Kontaktovať používateľa:

Dielenský vozík

Príspevok od používateľa mjankovic » 07 Jún 2021, 21:15

Ahojte,

obraciam sa na vás s otázkou na odporúčania dielenských vozíkov. (ilustračné foto nižšie). Chcel by som si kúpiť dielenský vozík na presúvanie elektronáradia po dielni, nakoľko už v práci zrejme nebudem mať stabilné pracovisko. Mojim cieľom je dosiahnúť to, že všetko čo ku svojej práci potrebujem budem mať uskladnené a zamknuté vo svojom vozíku a keď budem potrebovať niečo robiť, tak si proste len nájdem voľný stôl ku ktorému si vozík dotiahnem. Chcel by som kúpiť niečo kvalitnejšie, čo nebude "rozhegané" po pol roku a cenová a zrejme aj kvalitová škála je dosť široká. Zdá sa mi zbytočné kupovať BAHCO vozík za 1000€, na druhej strane nechcem kúpiť niečo, čo sa bude prehýbať škaredým pohľadom. Cenovo niesom nejak extra limitovaný, ale mal by tam byť ako tak rozumný pomer cena/výkon.

Zaujíma ma teda, ak takýto vozík používate aký používate, či ste s ním spokojný a na čo si dať pri kúpe pozor.
Budem vďačný za hocijakú info.
Ďakujem :)
Prílohy
ImgW.jpg
0
Nechcem byt jednotkou , lebo je blízko nuly.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa Drakoush » 07 Jún 2021, 22:03

Je toho mrte a všetky sú dobre vyhotovené, ak nejdeš vyslovene po cene, čiže to nemá moc zmysel riešiť. Či bahco, či gedore, či yato, či ks tools, všetko sú to pevné vozíky.

Takže na Tvojom mieste by som vynechal tento bod a prešiel k dôležitejšiemu bodu a to je jeho vyhotovenie. Koľko šuflov, aké príslušenstvo a pod. Niektoré lepšie vozíky majú steny z perforovaného plechu a kopec príslušenstva, najčastejšie používané veci si tam môžeš zavesiť, napr. svietidlo, papier, konský novozámocký - je toho naozaj veľa od výmyslu sveta, škoda aj písať. Otvor si katalóg a študuj :) Tiež je dobré na začiatok zvážiť, či ho chceš vybavený, alebo nie. Lebo po čase môžeš prísť na to, že pol vercajchu nevyužívaš a to, čo potrebuješ, už nie je kam dať.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa Drakoush » 07 Jún 2021, 22:10

Jáj a ešte jeden poznatok, je dobre, keď na vrchu je zopár menších priehradok a pevná plocha. Záleží to síce od povahy Tvojej práce, ale dá sa to šikovne využiť na odkladanie náradia, kým robíš, môžeš si tam položiť napr. laptop, taktiež drobné práce nemusíš nosiť na ponk (napr. keby si rozoberal drobnú prevodovku alebo čosi také).
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

mjankovic
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1430
Dátum registrácie: 09 Mar 2008, 00:00
Vek: 29
Kontaktovať používateľa:

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa mjankovic » 07 Jún 2021, 22:14

A aky konkretne pouzivas ty ?

Sufliky a ostatne vychytavky si samozrejme viem vybrat, ide mi skor o referenciu na kvalitu.

Mam kamarata co ma autoservis a tam vsetky voziky co ma vyzeraju po nejakej dobe pouzivania uz naozaj zle, dokonca tam ma aj taky co nemohol ani ako novy vyzerat dobre, dokrutene tenke plechy, sufliky sa same vysuvaju, tomu sa chcem vyvarovať.

Vozik chcem samozrejme prazdny, nema zmysel kupovat nejaky s 2000 naradim z ktoreho 1800 nevyuzijem.
0
Nechcem byt jednotkou , lebo je blízko nuly.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa Drakoush » 07 Jún 2021, 22:18

Ja som nosil v aute Gedore 9 zásuviek + bočná skrinka, myslím, že označenie bolo 2004. Bol pevný, ale z auta sa moc nevykladal, terén to neumožňoval, preto som ho potom predal - v dielni ho zas nebolo kde dať. Je mi za ním ľúto, všetko tam bolo veľmi prehľadne uložené.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3154
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa elmoto » 11 Jún 2021, 15:26

Triumf má teraz akciu.
Prílohy
Akcia Vozík.pdf
(122.99 KiB) 81 stiahnutí
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
jezevec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1767
Dátum registrácie: 22 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: JM

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa jezevec » 11 Jún 2021, 17:32

A co s tím čínským nářadím??
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3154
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Dielenský vozík

Príspevok od používateľa elmoto » 11 Jún 2021, 20:06

Hovno! Ty si mu co poradil? Ak nechce za 1000 eur tak musí stačit aj toto. Hold smola chlope. Ja osobne beriem od firiem Homola, Peterson, Feco, Forch, Berner, Triumf. Od Facom až po Force a všetko je to Čína a nie čo bývalo. Ak to nebude jeb.ť pneumatickym razovym utahovakom na plné gule ale normálne s rozumom a na predpísaný moment vydrží mu to roky. Praskajú aj kované orechy keď ich chalani drbu utahovackov co to da. Tie kľúče rovnako. Hold smola keď je ničo dorvane na lepidle ako prasa ale ty to musíš proste rozobrať tak ti kľúč pusti. Aj keď bude za 300eur. Dve racnove ockove 10mm za mesiac. A čo? Proste musíš robiť a náradie dokúpiť to ktoré pustilo. Keď debil to vo výrobe dal na lep a skrutka dlhá jak cesta na Mars tak ta racna dostane na hubu. Nech si kúpi basu za 1tis eur a použije z nej max. 50% náradia tak to radšej lacnejšiu a čo pusti dokúpi kvalitnejšie. Dva roky mu aj tak vydrží. A 500 eur v náradí na 2 roky je nič. Vozík bude mať a náradie ako hovorím dokupi. A osobne som ja s triumf spokojný.
0
nie som tu

Napísať odpoveď