zastrcka

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

dusan949
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 08 Dec 2022, 08:31

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa dusan949 » 31 Jan 2023, 21:19

mr.dred napísal:
31 Jan 2023, 21:13
dusan949 napísal:
31 Jan 2023, 21:08
ale sak premeriam počkaj
čakáme už 2 stránky :lol: :lol: :lol:


Jeeezis maaaria, bude bude, všetko bude :) ale najskôr kúpim tu zástrčku než mi ju naaahodou nevykúpite.
A inak sranda, ne? :)
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa mr.dred » 31 Jan 2023, 21:21

dusan949 napísal:
31 Jan 2023, 21:08
Tak vieš ako sa potom volá tvoj zamestnávateľ.
samorejme že viem... a od neho mám aj dúchod...manželky musíme živiť :lol: jedine že by si sa dobre oženil :thumbup:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

dusan949
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 08 Dec 2022, 08:31

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa dusan949 » 31 Jan 2023, 21:24

To si musel toľko rozmýšľať že kto je zamestnávateľ? :)

No dobre hosi, pani, chlapi, muži.
Dik za najdenie výrobku. Už objednané aj, keď sa k tomu kablu dostanem môžem pre zaujímavosť odmerať, ale už je to asi aj tak k ničomu.

Predpokladám že pan merak urobí svoju náročnú prácu. Uzavrie príspevky do témy :)
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa mr.dred » 31 Jan 2023, 21:37

dusan949 napísal:
31 Jan 2023, 21:24
To si musel toľko rozmýšľať že kto je zamestnávateľ?
Nemáš o takých veciach zrejme ani šajnu...
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa enigma » 31 Jan 2023, 21:42

kto chce kam - pomôžme mu tam

Merak , prosím , LOCK , lebo toto už začína byť nebezpečné . dosiahli sme bod z ktorého cesta vedie iba na dole ..... človek si už riešil problém . nebudeme teraz riešiť prečo to chcel práve takto , prečo nie inak ... je to v podstate jeho vec . chcel radu - dostál radu . kúpil - namontuje . problém sa doriešil . ďakujem
1
Obrázok 1

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 31 Jan 2023, 23:18

Ja sa zadávateľa musím zastať. Hľadá zástrčku do ktorej vopchá hrubší kábel, a dostáva rady daj tam krabičku a od nej tenší kábel a podobne. Vy by ste to chceli mat tak za skriňou? Čo ak skriňu premiestnite?
Ale ani vás neodsudzujem niekedy je alternatívny nápad dobrý, niekedy chcete len presne to načo sa pýtate.
Ale samozrejme sa to zase vyhrotilo ako skoro vždy :applause:
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa enigma » 01 Feb 2023, 01:11

Martin
až by dotyčný dal všetky údaje hneď na začiatku , nedostál by " blbé rady .... nechápem prečo sa všetko z neho muselo ťahať ako z chlpatej deky ....
a ako som už napísal , najrozumnejšie by bolo tému uzamknúť , lebo pokračovať už nemá zmysel . problém sa doriešil .
0

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa cool-zool » 01 Feb 2023, 10:41

dusan949 napísal:
31 Jan 2023, 20:25
Teraz napíše kol-zol, že: a načo sadru, co na tom že bude trochu stena -stierka zoskrabnuta? Ved to nikto neuvidí, bude za skriňou.
No ako fakt, ako jeden typicky Rus :)
Ja som sa neurazil ( dokonca som použil aj smajlíkov ) a nie ďakujem , ale ako ,,fakt jeden typicky Rus,, som to nemyslel ... Písal si že to ide cez hrubú stenu tak ma napadlo ten kábel zasekať do steny pod omietku aj s inštalačnou krabičkou ( nikde nebol spomínaný panel a ešte v hrubej stene ) , kde by bol ukončený a potom podľa vlastného želania pokračovať s tenším káblom ktorý sa zmestí do akejkoľvek štandartnej zástrčky , alebo tam osadiť do krabičky vypínač , priviesť prívod od zásuvky a spínať to , bez toho aby si musel hľadať špeciálnu zástrčku , alebo odťahovať skriňu ... A samozrejme že to zapracovať vnútornou stierkou a vymaľovať ( dať stenu do pôvodného stavu )... O sadre nebola reč , ale postup pri osadzovaní krabičky do steny a prichytenie kábla pod omietku hádam vieš ....
Tá druhá vec ,, so sťahovacou páskou ,, som iba potvrdil že sa to dá aj tak a nie je to až také hrozné , mám tak spravenú jednu hrubú gumenú predlžovačku a na prvý pohľad ani nezbadáš že miesto šroubičiek v tej bielej zástrčke je ,,rýchloupínačka,, ktorá svoju funkciu ( pridržať kábel aby sa nevytrhával z koncovky ) plní uspokojujúco ....
Ak si myslíš že som fušer a robím veci ako ,,typický Rus,, nebudem ti brať ilúzie , ale nezabúdaj na príslovie : ,,podľa seba súdim teba,, ....
0

dusan949
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 08 Dec 2022, 08:31

Re: zastrcka

Príspevok od používateľa dusan949 » 12 Feb 2023, 18:03

Kabel ma priemer 13mm.
Takto to vyzera v poriadku.
jj.jpeg
1
Obrázok 1

Napísať odpoveď