Elektro obchod v Martine

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

smart66
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 19 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Kontaktovať používateľa:

Elektro obchod v Martine

Príspevok od používateľa smart66 » 11 Jan 2010, 11:42

Kde sa v Martine nachádza nejaký dobrý obchod, v ktorom predávajú elektronické súčiastky? Ak by sa dalo, odpíšte čo najskôr, lebo o chvíľu tam idem. Za pomoc ďakujem.
0

Používateľov profilový obrázok
addo1
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 27 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa addo1 » 11 Jan 2010, 13:53

no myslim ze sa to vola Elektronik plus (je to kusok od nemocnice) a druhy je Bonda elektro (to je myslim na severe) nech ma opravia Martincani :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
mmt
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: 08 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mmt » 11 Jan 2010, 16:44

veru mas pravdu, u bonda som este nebol ale s Elektronik+ nemam dobre skusenosti, je tam velmi tupy predavac, maly vyber a vysoke ceny, ale ked potrebujes daco male tak sa tam viac oplati skocit ako objednavat z netu..
0

Používateľov profilový obrázok
addo1
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 27 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa addo1 » 11 Jan 2010, 17:09

mmt napísal:veru mas pravdu, u bonda som este nebol ale s Elektronik+ nemam dobre skusenosti, je tam velmi tupy predavac, maly vyber a vysoke ceny, ale ked potrebujes daco male tak sa tam viac oplati skocit ako objednavat z netu..

tak to stym predavacom mas uplnu pravdu VECNE OTRAVENY CHLAPIK :evil: :evil: :evil: :evil: plus je tam vysokohorska priraska..... s vyberom to ma Bonda cosi lepsie tam idem radsej :idea:
0

Používateľov profilový obrázok
addo1
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 27 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa addo1 » 11 Jan 2010, 17:09

mmt napísal:veru mas pravdu, u bonda som este nebol ale s Elektronik+ nemam dobre skusenosti, je tam velmi tupy predavac, maly vyber a vysoke ceny, ale ked potrebujes daco male tak sa tam viac oplati skocit ako objednavat z netu..

tak to stym predavacom mas uplnu pravdu VECNE OTRAVENY CHLAPIK :evil: :evil: :evil: :evil: plus je tam vysokohorska priraska..... s vyberom to ma Bonda cosi lepsie tam idem radsej .. oplati sa ked kupujes ib par malickosti :idea:
0

Používateľov profilový obrázok
raden
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 628
Dátum registrácie: 27 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: Žilinský kraj

Príspevok od používateľa raden » 11 Jan 2010, 17:25

Ja ked nieco potrebujem tak urcite idem vzdy k Bondovi aj ked je to trochu dalej od centra. Raz som bol v tom Elektronik+ a okrem slabeho vyberu tam mal vysokanske ceny. Nikdy viac tam nepojdem. U Bondu sa da kupit i ked tiez nieje az taky velky vyber.
0

smart66
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 19 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa smart66 » 11 Jan 2010, 20:37

raden napísal:Ja ked nieco potrebujem tak urcite idem vzdy k Bondovi aj ked je to trochu dalej od centra. Raz som bol v tom Elektronik+ a okrem slabeho vyberu tam mal vysokanske ceny. Nikdy viac tam nepojdem. U Bondu sa da kupit i ked tiez nieje az taky velky vyber.
Diky moc za info.
0

Používateľov profilový obrázok
luto
Sponzor
Sponzor
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 26 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Vrutky
Vek: 41

Príspevok od používateľa luto » 11 Jan 2010, 23:23

Ale uz ani Bonda nieje co byval, uz mi tam ani znami nerobia :( . Minule som potreboval par veci a skoro ma prevratilo z tych cien a polovicu veci nemal, ale ked to clovek potrebuje surne, co narobi :? a zvysok aj tak doobjednal z netu.

Si pametam, ked to otvorili na Vrutkach v centre na poschodi. Bola to obrovska plocha a mali snad z kazdej rady rezistoru, proste parada ... 8) Vsetko dostupne a za pomerne dobre ceny. Po castej navsteve aj vyrazne zlavy :D Diki Palino ... skvely predavac, velmi ochotny, rad poradil, pripadne nakreslil, proste radost nakupovat. Skoda, kde su tie casy ...
0

Používateľov profilový obrázok
lop13
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 261
Dátum registrácie: 11 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 42
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lop13 » 12 Jan 2010, 00:20

no narovinu martin stoji v kazdom smere v obchodoch za hovno velke. staci zajst kusok do ziliny a to ako keby ste prisli do ineho sveta. a na tvoju otazku v MT nedostanes nic jedine na objednanie
0

oravan

obchod

Príspevok od používateľa oravan » 24 Jan 2010, 16:52

V martine neni nič ani Bonda a ani ten Plus tam robi dokonca nejakeho technika kovač čo ma daleko od technika a do Žiliny to neni tak daleko MBelektronika alebo hifi klub byvali je to kusok od stanice a kupite tam všetko pravda MB je drahy ale ma všetko skoro a hifi zas všetko nie ale je poctatne lacnejši a potom net

Používateľov profilový obrázok
jaNEk555
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jaNEk555 » 03 Feb 2010, 18:58

elektronik +- uz nikdy v zivote, taky kon je tam, a u bondu je to cosi lepsi, no najlacnejsie je to urcite z netu
0
Advanced Virtual RISC

Používateľov profilový obrázok
mmt
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: 08 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mmt » 03 Feb 2010, 19:12

ale nas je ..z Martina 8)
0

oravan

sučiastky

Príspevok od používateľa oravan » 03 Feb 2010, 20:03

ja do tej žilinky alebo net a dobra adreswa je avelmak , limel ak nahradne diely na opravu su tam ma skoro všetko a čo nie zoženie len to chce peniažky alebo pomenit nedzi sebou

Spider87
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 21 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: Turč.teplice
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Spider87 » 03 Feb 2010, 22:24

Aj vo Vrútkach vedľa samy je LHelektro tam tiež má súčiastky no tiež nie všetko a ceny veru neviem dlho som tam nebol :D
0

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 03 Feb 2010, 22:31

LHelektro... kamrlík :lol:

Bonda... ten to riadne preriedil, nemá tam už nič

v treťom spomínanom som nebol... ak niečo treba, aj tak objednávam zo soska. aspoň je to lacnejšie
0

Používateľov profilový obrázok
luto
Sponzor
Sponzor
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 26 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Vrutky
Vek: 41

Príspevok od používateľa luto » 04 Feb 2010, 09:57

Ku Lubovi LH-servis som chodieval davnejsie, ked to bolo nad potravinami Sama, mal tam kopec haraburdia a dalo sa vybrat. Casom zistil, ze suciastky su zabijak na peniaze a venuje sa prevazne len servisu, ma tam máločo, prípadne nič. :D
0

oravan

Príspevok od používateľa oravan » 04 Feb 2010, 10:21

no na vrutkach ten lh servis myslim že staru sučiastku ozaj nepotrebujem stalo sa ked som nemal šiel som za nim a dal použitu a chcel skoro ako za novu

Používateľov profilový obrázok
luto
Sponzor
Sponzor
Príspevky: 364
Dátum registrácie: 26 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Vrutky
Vek: 41

Príspevok od používateľa luto » 04 Feb 2010, 13:48

Tak to je cely Lubo ... :D ale nad tymi cenami by sa mal fakt niekedy zamysliet....
0

oravan

Príspevok od používateľa oravan » 04 Feb 2010, 14:11

no nechcem nič povedat je to opravar a ide mu o prachy ale odrbavat ludi noo neviem ja si nedovolim vložit použitu sučiastku do niečoho ide mi o to aby opravovany pristroj už sa neukazal a zakaznik ho nereklamoval takych je tu mt viac fušerov a to doslova žiju len z mena a robota o ničom

Používateľov profilový obrázok
mac26
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Martin

Príspevok od používateľa mac26 » 07 Dec 2010, 16:06

kde presne je ten bonda :?: lebo do ele+ chodim fest nerad :?
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok