Pic Assembler

Všetko čo sa týka mikropočítačov + Sekcia Arduino

Moderátori: psichac, Moderátori

nop
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 25 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Boskovice
Vek: 49

Re: Pic Assembler

Príspevok od používateľa nop » 06 Nov 2015, 18:17

To frei mozna jsem to prehlid muzu se zeptat kterou cestu jsi zvolil? Neflamuju jen me to zajima,ja jsem treba trochu ovladnul picy 16F ted se chystam na 18F a na redukcich mam i nejaky pic32MX ale ty jsem prozatim odlozil na Microchipu se mi libi ten obrovskej vyber od 6 nohejch smd cipu az po 32bit mipsy.A mam cukani zkusit neco jinyho ale nevim co do AVR se mi nejak moc nechce tak jsem premejslel nad MSP430 jinak nevim nemel by jste nekdo nejakej tip ? jeste dodam ze do armu se mi nechce kvuli pro me trochu silenejm sw nastrojum s tema free jsou problemy nekomu to jde nekomu ne...Nekde jsem cet takovou radu ze clovek ma pouzivat to co zna a umi,a kdyz zacina s mcu tak je dobry mit ve svem okoli nekoho kdo poradi..
0

Používateľov profilový obrázok
frei
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 786
Dátum registrácie: 08 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Smižany
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Pic Assembler

Príspevok od používateľa frei » 06 Nov 2015, 20:09

Nop nakoniec som si vybral AVR ATMEGA xx v jazyku C. Zawin tu ma celkom dobre članky k tomu. Po 2 dňoch som úspešne rozblikal prvú LED. :applause: Celkom to ide.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Pic Assembler

Príspevok od používateľa mato3000 » 06 Nov 2015, 20:56

Rindar, ako som písal si chorý , vyhľadaj odbornú pomoc, toto neni nadávka ale kamarátska rada ....

Ak chceš ešte pokračovať tak mi odpíš na to čo som sa ja niekoľko krát slušne pýtal, ale ty nemáš dosť slušnosti aby si odpovedal a stále len vyvolávaš hádku. Bol som prvý kto sa pýtal !!!!

To že si chorý som ti už dávnejšie vysvetľoval ako reakciu na SS. Sám si mi písal " Můžeš být v klidu, nejsem milovník zbytečných hádek. Měj se hezky." Takže daj už pokoj !!!


Prosím o premazanie alebo zrušenie tohoto vlákna ...

dočasne uzamknuté Merákom, kým sa neprečistí téma
0

Zamknuté