Libya

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 20 Mar 2011, 15:10

Jasně, první atomovku taky zkoušeli v poušti, ale hooodně daleko od civilizace... spíš jsem to myslel tak , že by přece něco netestovali na svých budovách ,majetku a lidech :) respektive atomovku taky nezkoušeli v centru New Yorku :D
A nakonec teroristi z Al Kaidy se k tomu přiznali,ne?
Shrnutě si myslím, že pravda je někde mezi, to co se dočtete z netu je 99% výmyslů,blábolů,upravených článků které prospějí k "nějaké věci" a to jedno procento má nějakou prokazatelnou základnu, ale k tomu se zase normální lidi nedostanou ;)

Takže všechno co najdete na netu brát hodně s rozumem...
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

nalimko33
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4485
Dátum registrácie: 29 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Košeca
Vek: 51

Príspevok od používateľa nalimko33 » 20 Mar 2011, 15:14

nepredpokladám, že poznáte túto stránku, takže treba prečítať...
http://www.stratfor.com/
0

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 20 Mar 2011, 15:15

medved napísal:... Nezda sa mi aby ten poziar bol tak silny a za taky kratky cas oba spadli. Este sa NIKDY nestalo aby mrakodrap spadol kvoli poziaru a to boli silnejsie poziare a ovela dlhsie trvali a nie ako v dvojickach. Ako vysvetlis to ze v troskach sa nasiel nanotermit ktory pouziva armada a to ze svedkovia (pracovnici v bude a aj hasici) poculi vybuchy v budovach a v suterene ...A teraz nech mi dakto vravi ze to co vraveli v TV je pravda a ze mrakodrapi spadli vdaka narazu lietadiel a ze to spravili teroristi a cela ta oficialna verzia je pravdiva. V TV nas krmia samimi kravinami... tomu nebudem nidky verit.
Neda mi na toto nereagovat!
Do koľkých mrakodrapov už narazil boing? podla teba sa to stáva
bežne vo svete ze? A akurat len v USA padaju.. zrejme ich zozrali tie termiti...
A tieto info co tu prezentujes máš skade? Preco im veris? Takéto voloviny prezentuj na posedení ezoteristov a inak švihnutých vyznávačov
filmov a la XENA ...Prosím ťa nechaj si tieto dohady pre seba a neotravuj!
Reagujem na to preto, že by bolo vhodné dajako tu obmedziť prezentáciu
totálnych hovadín... Keby som ako nováčik náhodou navštívil tieto stránky a prečítal si horeuvedený príspevok, svetelektro by dostal u mňa doživotný ban. Ešte že je tu drvivá väčšina normálne uvažujúcich
prispivateľov s vynikajúcimi vedomosťami a ochotou pomáhať ďalším..
Nedeformujte prosím toto fórum podobnými nezmyslami!
0

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 20 Mar 2011, 15:29

Ten kto si mysli ze dvojicky padli pre lebo do nich narazili lietadla a vybuchli a preto padli k zemi po par minutach rychlostou"volnnoho padu" by uz nemal tolko pozerat TV a doverovat mediam...tie lietadla boli len ako "zastierka" skutocnej priciny padu a to bola riadena demolacia,pomocou dynamitu termitu/termátu a velkeho mnozstva linearnych nalozi na nosnikoch,vsak si pozrite skutocne fotky po pade,naratam tam XY nosnikov na ktorych vidno ze bola pouzita naloz pod klasickym 45stup. uhlom.
tiez neviem ako vysvetlite tie vybuchy z podzemia,poschodi a ten biely dym co stupal z budovy tesne pred padom(ten vznikal pri reakcii termátu)

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 20 Mar 2011, 15:38

killerX3 napísal:Ten kto si mysli ze dvojicky padli pre lebo do nich narazili lietadla a vybuchli a preto padli k zemi po par minutach rychlostou"volnnoho padu" by uz nemal tolko pozerat TV a doverovat mediam...tie lietadla boli len ako "zastierka" skutocnej priciny padu a to bola riadena demolacia,pomocou dynamitu termitu/termátu a velkeho mnozstva linearnych nalozi na nosnikoch,vsak si pozrite skutocne fotky po pade,naratam tam XY nosnikov na ktorych vidno ze bola pouzita naloz pod klasickym 45stup. uhlom.
tiez neviem ako vysvetlite tie vybuchy z podzemia,poschodi a ten biely dym co stupal z budovy tesne pred padom(ten vznikal pri reakcii termátu)
Nemáš šajnu o dynamike .. zrejme si nevidel odstrel žiadneho komína..
( stačí ostreliť kúsok elementu a celé sa to skladá ako domček z karát - presne ako dvojičky! Zmäknu požiarom nosníky a dynamicý ráz horných poschodí urobí svoje)
je mi z tejto debaty NA GRCANIE !!!!
0

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa medved » 20 Mar 2011, 15:40

Odporucam si pozriet tieto dokumenty a prednasky, snad zmenite niektory nazor na dvojicky... http://911.yweb.sk/filmy.html
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 20 Mar 2011, 15:43

Ahaaa tak oni chteli zbourat mrakodrapy ,ale zapomeli ze jsou tam lidi ,tak pritom vzali i letadla pac ty byli taky stary jenom zase zapomeli na lidi,tak to chteli vzit prijednom... Kdyz videli,ze ''pravda'' jde na svet svalili to na Al Kaidu a sli do Afganistanu a tam zabili dalsich par desitek tisic lidi....... Dik za objasneni ted mi to vsechno dava smysl...
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 20 Mar 2011, 15:49

lato napísal:
killerX3 napísal:Ten kto si mysli ze dvojicky padli pre lebo do nich narazili lietadla a vybuchli a preto padli k zemi po par minutach rychlostou"volnnoho padu" by uz nemal tolko pozerat TV a doverovat mediam...tie lietadla boli len ako "zastierka" skutocnej priciny padu a to bola riadena demolacia,pomocou dynamitu termitu/termátu a velkeho mnozstva linearnych nalozi na nosnikoch,vsak si pozrite skutocne fotky po pade,naratam tam XY nosnikov na ktorych vidno ze bola pouzita naloz pod klasickym 45stup. uhlom.
tiez neviem ako vysvetlite tie vybuchy z podzemia,poschodi a ten biely dym co stupal z budovy tesne pred padom(ten vznikal pri reakcii termátu)
Nemáš šajnu o dynamike .. zrejme si nevidel odstrel žiadneho komína..
( stačí ostreliť kúsok elementu a celé sa to skladá ako domček z karát - presne ako dvojičky! Zmäknu požiarom nosníky a dynamicý ráz horných poschodí urobí svoje)
je mi z tejto debaty NA GRCANIE !!!!
miliony ton ocelych nosnikov a betonu,podlahnu zrazu "padu" par vrchnych poschodi v priebehu 10s? este mi vysletli ten priamociary pad kolmo nadol,bez toho ze sa vrchna cast nevychylila nabok...bohuzial verte ci neverte bol to riadeni odstrel...hlavne ze budova bola postavena aby odolala narazu lietadla,podobneho typu a velkosti ako do nej narazilo...
tak kde ti amici pri stavbe spravili chybu,ci nosniky narezali pri stavbe aby to lepsie padlo? :wink:
Naposledy upravil/-a anonym4 v 20 Mar 2011, 15:52, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 20 Mar 2011, 15:50

medved: takovych ''vedcu'' uz bylo co se chteli jenom zviditelnit ...
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa medved » 20 Mar 2011, 15:52

killerX3: presne tak, a este ako potom vysvetlite pad budovy WTC7 do ktorej nenaburalo ziadne lietadlo a nehorelo v nom ziadne palivo s lietadla iba bol na jednom poschodi poziar a odrazu cela budova spadla do svojej stopy rychlostou volneho padu ??

http://911.yweb.sk/wtc7.html - natoceny pad budovy a nakres kde sa nachadza...
0

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 20 Mar 2011, 15:56

medved napísal:killerX3: presne tak, a este ako potom vysvetlite pad budovy WTC7 do ktorej nenaburalo ziadne lietadlo a nehorelo v nom ziadne palivo s lietadla iba bol na jednom poschodi poziar a odrazu cela budova spadla do svojej stopy rychlostou volneho padu ??

http://911.yweb.sk/wtc7.html - natoceny pad budovy a nakres kde sa nachadza...
tak,tak pravda je bohuzial velmi kruta...a z medii sa pravda nikdy nedostane na svet...

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 20 Mar 2011, 16:23

jo a me nikdo neveri ,ze me unesli UFOuni... Kluci nejak vam to nesedi s tim ,ze se k tomu nekdo priznal a pak vubec duvod proc by tam americani zabijeli vlastni lidi ;-)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 20 Mar 2011, 16:26

killerX3 napísal:
lato napísal:
killerX3 napísal:Ten kto si mysli ze dvojicky padli pre lebo do nich narazili lietadla a vybuchli a preto padli k zemi po par minutach rychlostou"volnnoho padu" by uz nemal tolko pozerat TV a doverovat mediam...tie lietadla boli len ako "zastierka" skutocnej priciny padu a to bola riadena demolacia,pomocou dynamitu termitu/termátu a velkeho mnozstva linearnych nalozi na nosnikoch,vsak si pozrite skutocne fotky po pade,naratam tam XY nosnikov na ktorych vidno ze bola pouzita naloz pod klasickym 45stup. uhlom.
tiez neviem ako vysvetlite tie vybuchy z podzemia,poschodi a ten biely dym co stupal z budovy tesne pred padom(ten vznikal pri reakcii termátu)
Nemáš šajnu o dynamike .. zrejme si nevidel odstrel žiadneho komína..
( stačí ostreliť kúsok elementu a celé sa to skladá ako domček z karát - presne ako dvojičky! Zmäknu požiarom nosníky a dynamicý ráz horných poschodí urobí svoje)
je mi z tejto debaty NA GRCANIE !!!!
miliony ton ocelych nosnikov a betonu,podlahnu zrazu "padu" par vrchnych poschodi v priebehu 10s?
Hovorí ti niečo s = 1/2. g. t2 ? vidíš tam niekde hmotnosť ??? veď sa už zobuď a nezavádzaj ostatných !!!!!
za 10 sekúnd by spadol aj Mont Everest z výšky 500 m !l
Prosím ťa, kým tu šíriš takéto hovadiny , čo by sa ti stalo dať si tú námahu niečo aspoň zrátať a potom môžeš k tomu dať svoj názor !!!
0

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa medved » 20 Mar 2011, 16:41

Lato: Lenze problem je, ze to nevysvetluje pad WTC7 kedze do nej nenarazilo ziadne lietadlo a ani nebola tak poskodena od padajucich trosiek ako priamo budovy pod dvojickami a ona spadla a tie budovy pod dvojickami ani jedna nespadla iba ostali poskodene od trosiek s dvojiciek.
0

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 20 Mar 2011, 16:59

medved napísal:Lato: Lenze problem je, ze...
Problem je úplne inde.. ale to by si sa urazil :cry:

//Automatické spojenie príspevkov. Pridané po 11 minútach:

Skúste si urobiť model napr. 300 m dutý betonovy (ocelovy) valec
a v 200 m od základu "vyber" z toho napr 1 m časť. Potom tých 99m nechaj spadnuť na ten zvyšok. Potrebne udaje si dosaď ( stačí približne).
Nie je to až tak ťažké a pre hrubý odhad neptrebuješ k tomu viac ako stredoškolskú matiku ! Pevnosti materialov si vyber z tabuliek..
Spočítaj a môžeme sa začať baviť !!
0

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 20 Mar 2011, 17:04

Ja si myslím, že zotrvačnosť celého ropného systému od diery v zemi až po nádrž auta je dosť veľká na to, aby sa to nejako prejavilo. Chcú sa na nás len nabaliť.
Vivat LPG :D
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 20 Mar 2011, 17:13

Od začiatku som vedel koho je to maslo,ale také zábery ako sú vidieť na tých videách v žiadnych médiach neboli,len také zostrihy, kde nič nebolo vidno,hlavne nie ten zvyslý pád ako po špagáte.
Tentokrát ma to presvedčilo uplne.Lato, tiež som pričuchol nielen ku kolofonii ale aj k Danubitu ako štajger a učili sme sa aj časovanie náloží pri riadených odstreloch,aj som ich pár videl a tam sú jasné dôkazy, že to neurobilo lietadlo.Myslím tým samozrejme pád ako z učebnice strelmajstra.
Podla mňa,ked do priehradovej konštrukcie narazilo lietadlo, ,zoťalo " pár nosníkov na dvoch troch poschodiach, takže najprv sa tam rozlialo palivo,čo spôsobilo požiar,ibaže to palivo sa rozlialo po celej ploche a nielen do stredu kde boli výťahové šachty a poschodia/tam asi išlo minimum nakolko nádrže sú v krídlach,iba ak by trafili presne tam/ takže keby hned začalo horieť komínovým efektom ,bola by asi prvá odišla strecha , kde sa koncentrovala najvyššia teplota a horné poschodia poškodene lietadlom. Budova by bola vydržala ovela dlhšie a vytavené nosníky by boli len v strede a bočné steny by boli padali nekontrolovatelne dovnútra a krkvali sa ako topiaci sa nanuk.Výbuch paliva by bol viditelne vyrazil obvodové steny minimálne na zasiashnutých poschodiach, ale ani po náraze tam nejakú extra velkú exploziu adekvátnu množstvu paliva nie je vidieť.Čiže určite nemusela padnúť celá budova a boli by ostali stáť pahýle nevyžíhaných nosníkov, respektíve by sa bola zrútila na najzasiahnutejšu stranu nabok.Určite by sa neposkladala za pár sekúnd
,,Skackavo" po poschodiach ..ťuk,ťuk ťuk. a kolmo dolu. :wink:
To sa dá docieliť jedine presným načasovaním náloží na nosných pilieroch v milisekundách.To že nebolo vidno explozie po poschodiach nie je nič zvláštne, pretože trhavina za omotáva vrecovinou a sieťami,kvôli odletovaniu materialu mimo stavbu,ked sa striela v zastavanom uzemí.Raz dávali na RTL o tom celý seriál ako odpalovali stavby či komíny presne na centimeter a na vedlajšej budove sa ani okno neprasklo.Takže asi tolko k tomu pádu.
JEDINÉ čo si neviem dobe vysvetliť je ,že ako dokázali umiestniť NENÁPADNE trhavinu v celej stavbe bez toho , aby si to niekto všimol?
Hoci ako viem, tak v tom čase mali niektorý ludia /mozgy o ktoré nechceli prísť/ :wink: zvlášť vela dovoleniek a služobných ciest a pod.
Ale aj to, že len dva týždne predtým budovy poistili na nemalú sumu. :wink: :wink:
Nech to bolo akokolvek, ajtak zabili štyri muchy jednou ranou.
1.Zbavili sa nákladnej rekonštrukcie starých budov a ešte aj sutiny im odviezli zadarmo.
2.Zarobili na poisťovni.
3.Získali argument na inváziu do Afganistanu
4,Možno sa práve v tých lietadlách zbavili pár problémových väzňov alebo cudzích agentov.
Lutujem jedine nevinných ludí ,ktorý si to odniesli.

Položme si otázku, opačne
,
Čo by s toho mali teroristi?
1.Prišli by o pár vycvičených pilotov/to by oželeli, oni sú k tomu vychovávaní, že umrieť je rýchlejšia cesta k alahovi a k večnému životu/
2.Možno potešenie, že zabili pár stoviek Američanov a židov,ale potom prečo to urobili ked bola budova poloprázdna a nie ked tam sú bežne tisícky ludí?
3.Potešenie z toho že im zničili hniezdo svetového obchodu.
4.Rozhnevali si celú Ameriku a pol sveta prti sebe.
5.Vystavili sa riziku samozrejmej odvety a hospodárskej blokáde.
6.Kdekolvek sa pohnú budú kontrolovaný a podozrievaný už len kvôli výzoru.Zatýkanie, vyšetrovanie,represie vo vlastnej krajine aj vo svete...
Ked zrátame plusy a mínusy, tak kto mal k tomu väčšiu motiváciu?Koho to v konečnom dôsledku viac bolelo.
Nechcem byť necitlivý,tých nevinných mi je naozaj lúto, ale ja mám v tom jasno a neviem čo by ma presvedčilo o opaku.
0
Naposledy upravil/-a 5ko v 05 Júl 2011, 23:23, upravené celkom 1 krát.
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 20 Mar 2011, 17:22

5ko napísal: jasno a neviem čo by ma presvedčilo o opaku.
A čo tak ten model?? myslíš je v tejto dobe tak ťažko nasimulovať ten mechanizmus? No ale tebe stačí intuícia.. šak si bežne odstreloval mrakodrapy ...

KONČÍM S REAGOVANÍM
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 20 Mar 2011, 17:38

Mrakodrapy nie ,ale ani model stavať nemusím,aby som si vedel predstaviť
mechanizmus kontrolovaného odstrelu alebo zrúteniu budovy po bočnom náraze. Na to nepotrebujem doktorát z fyziky a mechaniky.Ale ked im to celý svet zožral tak nech
.Možno si pomyslíš že som cvok,ale vela vecí v oficiálnej verzi mnohým nesedí nielen mne.Kašlime na to, u nás kvôli tomu nebude lacnejší chleba.
Pridávam sa ku ,,klávesovému kludu". :wink:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Gavin Milarrr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2533
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Liberec
Vek: 48

Príspevok od používateľa Gavin Milarrr » 20 Mar 2011, 17:41

Hele, 5ko, a nezapomeň, že to udělali Židi a židomrdové, což je titul, který jsem kdysi obdržel na webu pana Bakaláře.

Jak jsem už napsal, ty domy byly stavěný tak, aby jejich demolice neohrozila okolí, tj. aby se zapasovaly jednotlivý patra do sebe. Oba baráky byly plný vysoce hořlavý papíroviny, protože nějakej ekodebil nařídil několik let před tím ze všech veřejnejch budov v NYC cokoli s azbestem odstranit. Způsob hoření tomu odpovídá, nejdřív požár v jednom místě, kterej se po několika minutách skokem rozšíří po budově všema vertikálníma šachtama.

Problém je v tom, že lidi jako ty mají hotový názor, že USA jsou satan zlý rohatý imperialistický, největší světová hrozba atd. atd. a teď pro tenhle názor jen hledají důkazy a "důkazy". Když teď řeknu, že dokument o Dvojčatech a jejich konstrukce jsou k dispozici v archivu CNN od roku 1992 (asi zhruba), odpovíš, že tomu nemůžeš věřit (nicméně novinářským spekulacím věříš, protože konvenují tvému názoru), že to je zmanipulované nebo v nejlepším případě že zloUSA se na tuhle akci připravovaly deset let dopředu.

Sakra lidi, přestaňte věřit překombinovaným spikleneckým teoriím a uvědomte si, že 911 bylo především a nejspíš výhradně selháním zpravodajských služeb, které, ačkoli dostávali od agentů dostatek informací, jim vůbec nevěnovaly pozornost. Po pádu sovětského bloku se americké tajné služby, hlavně vyšší funkce staly vítaným zaopatřením pro neschopné a líné důstojníky, kteří svým lemplovstvím způsobili totální neschopnost organizací, které měli spravovat ve prospěch státu a místo toho je sprostě vykrádali a vyjídali. Proč stojí ḱladivo de vládní zakázce 50 dolarů? Protože vyšší důstojník musí mít vilu na Long Islandu, na pláži v L. A. a loveckou chatu v Pennsylvánii, jinak jsou on a především jeho manželka naprosto společensky vyřízeni. Rozměr korupce a krádeží v exekutivě USA podle některých pramenů dosahoval v roce 2000 parametrů běžných v jihoamerických režimech.

Lenost, nekázeň a z toho plynoucí kriminalita, to je důvod, proč výzvědné služby zcela selhaly a nebylo jim divné ani to, že několik muslimských mladíků absolvovalo výcvik v pilotáži dopravních letadel bez výuky přistávání. Konspirační teorie mají jednu chybu -- stačí pohled z jiné perspektivy a celá věc se jeví úplně jinak. K tomu samozřejmě přichází ignorance v elementární fyzice (to je ta hnusná matika, které nerozumím) a pak se člověk nemůže divit, když se dozví, že např. "fyzikální zákony jsou věcí dohody".

Jo a ještě jedna věc -- co z toho měli teroristi? No přece věčný mrd s x pannami v muslimském ráji. To je smysl života každého muslima BEZ ROZDÍLU. Žádné spasení světa, žádné lepší zítřky -- islám je kult smrti, korán není nic jiného, než sbírka projevů velitele praporu těsně před opuštěním zákopů a útokem přes drahthinternissy na bodáky na nepřítele. Islám neslibuje nic na tomto světě, ale vše na tom onom, a to po splnění pěti jednoduchých pravidel. Muslim nepočítá s posledním soudem, má stanoveno pět pravidel, které mu víceméně zaručují vstup do ráje. Z ostatního se lze vykecat nutností nebo nevědomostí. Proto má takový úspěch, jakkoli je de facto vhodný pouze pro zloděje, nájezdníky a vrahy.
0

Napísať odpoveď