Pozerajú vaše deti TV ?

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

MT
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 14 Aug 2013, 21:34

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa MT » 01 Jan 2014, 21:46

Kurnik ja na to nemam cas... sem tam par krat za rok ked vidim nejaky film bud v kine alebo doma.. naposledy to bola dobra komedia s Leslie Nielsenom samozrejme v anglictine, pretoze tie ich vtipy nemaju po prelozeni vyznam a potom Dirty Harry s Clintom Eastwoodom... take tie starucke filmy su najlepsie, ja som sa potesil ze davali Svaka Ragana (velmi pekna slovencina), Svejka som nestihol (ani neviem ci niekde isiel) a potom uz len hokej a teraz aspon nefrcia reklamy... ale inak by som decko nepustil k tabletu ked ma 3 roky... najhorsie co v tejto dobe moze byt je, ked sa decku nikto nevenuje resp ho clovek neusmerni... ako uz bolo povedane, musi nabrat tu gramatiku a tu nejaku tvorivost, predstavivost... na to nie je nic lepsie ako knizka alebo lego a rozne take veci...
0

Používateľov profilový obrázok
Felix
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 568
Dátum registrácie: 09 Sep 2013, 13:36
Bydlisko: Košeca
Vek: 25

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Felix » 01 Jan 2014, 21:58

Slunce seno od 7 rokov nema chybu....

Proste TVHnoj
0

Používateľov profilový obrázok
Pozitron
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 20 Dec 2011, 19:49

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Pozitron » 02 Máj 2014, 19:20

Tak už máme (konečne!) máj a ja z toho všetkého pozerám iba snooker.
Ale prechádzajúc prehľadom programov som zavadil o DVE VERZIE (?) TOHO ISTÉHO FILMU : jedna pre 12 a viac ročných a druhá pre 15 a viac ročných.
Čo vy na to, televízni diváci ?
Prílohy
Ashampoo_Snap_2014.05.02_18h47m59s_001_.png
0

Používateľov profilový obrázok
Jirka84
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2501
Dátum registrácie: 21 Mar 2012, 20:30
Bydlisko: kousek na sever od Olomouce
Vek: 73

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Jirka84 » 02 Máj 2014, 19:47

To Pozitron,
nevím , kde jsi získal uvedené info o programu.
Dal jsem si tu námahu kvůli Tobě, po třech dnech zapnul tv , v ní EPG a tam na 22:10 je úplně jiná hláška (Nic než pravda - drama 2008). TV jsem už vypnul - mám jiné zájmy, než plýtvat časem u "bedny na ničení mozku a očí". Moje děti (už dospělé) se dodnes chovají obdobně - nemají na ni čas pro spoustu jiných zájmů. Je to jen v rodině.
V současné době dávám do Seznamu knihy , třeba Karel May-jovek máme v knihovně 28 svazků a dědi je stále hledají - pro nostalgii svého "mládí".
Přeji Ti nejen krásné čtení, ale i jiné záliby. :wink:
0
LAIK se DIVÍ, odborní žasne nad schopnostmi LAIKA...
...nejen tady jsi bastlíři doma... ...taky pro radost i poučení
Zábava pro naše polovičky - Církvice (Čáslav = ČR)
..mladí nedělají vždy , co se jim říká... :rock:

Používateľov profilový obrázok
sharebell
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 07 Máj 2013, 17:17
Bydlisko: HC a NR
Vek: 28

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa sharebell » 02 Máj 2014, 20:04

Ja si musim zaklopat mna rodicia nehali pozerat len vecernicka na stvcke ked som bol krpaty a telka pre mna neexistovala. Mal som SEVU a taketo vselijake prkotiny a s tym som sa hraval. Potom merkura a pod. Za toto som fest vdacny rodicom.
0
RED OR BLUE ?

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa AndiCibula » 02 Máj 2014, 20:50

U nás horšie, rodičia prikovaní k Markíza+JOJ, 3 telky majú. V obyvke, v spálni a v dielni. Zakaždým keď prídem na návštevu, tak mám pocit že pridávajú na hlasitosti.

Ja TV nemám a v mojej rodine ani mať nebudem.
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
Pozitron
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 20 Dec 2011, 19:49

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Pozitron » 02 Máj 2014, 20:59

Chlapci, to som poslal iba na na ukážku, ako denník Pravda informuje na svojej stránke - neviem, či to tak majú aj v printovej verzii.
Nepozerám žiadne seriály, reality show, spevácke, tanečné a iné podobné zábavné relácie.
Voľakedy dávno, keď začínal "Milionár" som pozrel pár relácií, ale rýchlo som prišiel na to, že 85% vecí, na ktoré sa tam pýtajú, nikdy v živote nebudem potrebovať a ani inak nepoužijem.
Zato si ale rád (pre relax) niekedy pozriem snooker (práve hrá Rony s Hawkinsom) a tiež cyklistiku. Sú tam krásne zábery na hory, mestá, údolia, kostoly, hrady, kláštory, proste na krajinu v Taliansku, Francúzku, Švajčiarsku a inde. Pritom ma poteší, že aj športový komentátor vie niečo povedať k histórii a reáliám kraja, ktorým vedie práve trasa pretekov.
0

Používateľov profilový obrázok
SIGINT
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 28 Nov 2012, 09:23
Bydlisko: Trakovice
Vek: 48

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa SIGINT » 02 Máj 2014, 21:31

Pridám sa aj JA.

Naši drobci (2,5r a 6r) pozerajú večer 2 - 3 rozprávky (púšťam im z HDD ) A to fičia na Mackovi Uškovi, Bambuľke, Pingu, Máša a Medveď a najnovšie Ovečka Shaun. Inak keď už je fakt zle tak sa im pustí niečo dlhé, a to dopozerajú a idú sa hrať.
Inak je telka OFF. Krízová situácia je keď sú chorí a všetko ich bolí, tak sa zapne satelit a detský program aby boli v kľude.

Toľko k TV.
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 33

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Axwell » 02 Máj 2014, 21:53

no ja to skor vidim, tak ze dnesne deti 1-3r, TV nepozeraju, ale skor tablet pripadne z NB, z youtube rozpravky a tak.
0

Používateľov profilový obrázok
Harchom23
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 14 Jan 2014, 19:51
Bydlisko: Martin

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Harchom23 » 02 Máj 2014, 23:07

ja napíšem o sebe, predsa len mám 15 :) ... V TV pozerám len športy, občas profesionálov a na ČT2 o cca 17:00 také šialené príbehy alebo ako to nazvať, väčšina od spielberga...
knihy čítam rád, kniha dá človeku omnoho viac ako film, a to že ju číta aj pár dní (ak to nieje daká super kniha :) ) osobne najradšej Dana Browna... na vianoce som čítal Inferno (neskutočná kniha, ak ste čítali davinčiho kód, tak sa vám bude určite páčiť... neskutočné zápletky a rozvinutý dej...) naposledy digitálnu pevnosť, a teraz sa chcem pustiť do strateného klúču... okrem toho ešte biografické knihy pilotov (A.I. Pokriškin- vojnové nebo, gabrevsky....) ale z kamarátov som asi jediný čo často číta... a cca tak 80% nikdy nedočítalo žiadnu knihu...
0

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa muziker » 03 Máj 2014, 01:10

BFX napísal:priznam sa pozeram telku ... asi 1h za tyzden aj to je ZOOM alebo Travel Chanel zbytok nieze nemusim ale ak mam polovicu filmu presediet pri reklame tak to skor budem pajkovat 4000 smd odporov ako toto :D
Tak si zapni ku robote ak máš Antik káblovku kanál Pohoda Retro alebo Pohoda Rebel (podľa toho aký rock máš rád) - hrajú 24 hodín, občas po polnoci idú bluesové a jazzové koncerty na ART.
Na vytváranie zvukovej kulisy pri práci je TV občas dobrá, ale pozerať nejaké filmy to teda určite nie.
Na ZOOM-e ale občas ide zaujímavá relácia o vesmíre alebo o minulosti Zeme.
Ostatné je asi pozerateľné len pre blondíny a babky demokratky.
0
muziker

oravan

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa oravan » 03 Máj 2014, 01:53

no žiaľ ja ju pozerám nutene skorej z druhej strany ale pri skúšaní sa tomu nevihnem

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa muziker » 03 Máj 2014, 02:09

Ja som si úplne odvykol čumieť do tej bedne už niekedy v roku 1990, hoci ani dovtedy som nebol TV pozitívny. Najlepšie je že poplatky TV platím štátu stále :lol:
0
muziker

Používateľov profilový obrázok
Felix
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 568
Dátum registrácie: 09 Sep 2013, 13:36
Bydlisko: Košeca
Vek: 25

Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Felix » 03 Máj 2014, 08:34

Heh... Ako aj Harchom pisal, aj ja som deco, a na TV nepozeram. To sa vsak neda povedat o doštičke, na ktorej sa sem tam pozrem nejake elektronicke veci (Ben Heck, piskor australsky...). Minule ma ale prekvapilo, stukal som na satelite medzi kanalmi, a narazil som na CT2, co by ma nikdy vtedy dobrovolne nenapadlo pozerat, bol tam pekny dokument o lad. medvedoch, hned na to isiel dalsi dobry dokument. Co sa tyka kniziek, mam rad klasicke horrorove pribehy ako napr. HP Lovecraft. Tiez mam v MP3ke kopu audioknih. Ale pozerat serial/film v TV sa naozaj neda. Za jednu reklamu mas stiahnuty ten film v 1080p.
0

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa spin90 » 03 Máj 2014, 09:22

TV ? Tak ak raz, niekedy v imaginarnom case budem mat decko, tak sa k TV nedostane, pretoze ziadna TV v domacnosti nebude :D DOba televizie skoncila, teraz bude doba internetu. Len enviem ci mam byt rad alebo naopak. Ako pisal mato3000 vsetko je o tom, ze doba sa meni, zas uplna izolacia deti nemoze byt k prospechu, ale urcite korekcie su prospesne rozhodne.
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa dxr » 03 Máj 2014, 14:49

A kto dovoli pozerat deckam TRPASLIKOV ja som si to 2x pozrel a prvy krat velke zdesenie
a druhy krat som to dopozeral so sebazaprenim
pride mi to ako hiphoperi v capiciach s brmbolcom ale taku Hardcore rozpravku
som este fakt nepocuval (taka mlada to tam citala prislo mi to fakt ako "HIP HOP BATTLE")
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
Felix
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 568
Dátum registrácie: 09 Sep 2013, 13:36
Bydlisko: Košeca
Vek: 25

Pozerajú vaše deti TV ?

Príspevok od používateľa Felix » 03 Máj 2014, 19:52

Spin mas pravdu, dnes uz chce byt kazde deco ako GoGoMan :D. Potom natacaju ubohe videa na YT, ale ze by von aspon isli to nie. Mnohy rodicia ale zabudaju na to, ze pustit deco na internet bez zabran je fakt zle.
0

Napísať odpoveď