Supra Cables (kabel za 425 libier)

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 24 Feb 2009, 15:12

popravde,myslim ze kazdemu. ;)

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa daqq » 24 Feb 2009, 15:41

Pravdu povediac mne to jedno nieje - nepripada mi vhodne, ze existuje priemysel (pripadne rovno viac priemyslov), ktorych zdroj prijmov je ludska blbost - toto nehovorim len o audiofilnych produktoch (ako pasta, ktoru ked namazete na tranzistor, tak to zlepsi jeho vlastnosti, alebo kable za 15000EUR za meter a daco, pripadne zariadenie, ktore reorganizuje data na CD pre cistejsi zvuk, pripadne fixka, ktorou sa maju potierat okraje CD aby mali lepsi zvuk, pripadne...) ale aj o ezoterickych harmonizatoroch energie ( viz. Tesla Shield, filter tachyonov pre harmonizaciu ziarenia z mobilov, CD na ktorom je nahrane "energeticke slovo" za niekolko tisic USD...)pripadne akykolvek priemysel predavajuci podvodne predmety so zakaznikmi vyhradne z radov idiotov.

Je pravda, ze "A fool does not deserve his money" alebo "A fool and his money are soon parted", ale proste mi to neprijde spravne.

Pozn.: vsetky uvedene produkty, nech uz to znie akokolvek neuveritelne existuju.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Príspevok od používateľa spin90 » 24 Feb 2009, 16:18

Aj oto filter tachyonov pre harmonizaciu ziarenia z mobilov ? :-) hh Tak sila poom ked ese nesu ani povrdene :-)

Ale no OK tak moj nazor na tieto high end vecicky je asi aky ako nazor daqq-ov. Teda urcite nemoze byt tato vecicka za 15k ovela lepsia ako nieco na vysokej urovni povedzme v nizsej cenovej kaegorii. Ale asi maju pravdu aj ti co pisu ze ak si nieko kupi audio za ja neviem pol miliona (sk :-) ) tak nebude problem tam dat nieco s certifikatom extra super mega kvality. Ale nic pre bezneho smrtelnika.
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok