Čo vás dnes nahnevalo? 3

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Drakoush » 04 Jan 2016, 09:43

delong napísal:V tom máš pravdu ale ak si chceš naložiť tak sú aj dodávky a kamióny :mrgreen: .
Na túto tému by sas dalo diskutovať :mrgreen: . 3,14čovinky mňa tiež nezaujímajú ale poriadne vozonie v poriadnom aute alebo poriadnej motorke to je iná káva .
Bežný občan má doma dodávku, prípadne kamión? ;) Ja viem, že sú aj dodávky, aj kamióny, dokonca mi asi neuveríš, ale sú aj nákladné vlaky, lietadlá a veľké lode. Ale čo z toho, keď ich musíš zaplatiť? Pred nedávnom som si kupoval rysovaciu tabuľu zo ZA. Kuriér by stál 50€, je to veľké a ťažké. Osobákom ma to vyšlo na 20 a takmer hneď. O tomto hovorím. A stretneš sa s tým, keď si pod stromček o rok kúpiš nejaký 50" smart TV ;)
miroja napísal:
Drakoush napísal:To je pekné, ale auto, do ktorého nič nenaložím...
Myslis nejako takto :lol: aj ked to nie je moja fotka, ale take auto mam. Ked zlozim zadne sedadla tak mi tam vojde bicikel bez toho, ze by som odoberal kolesa, v zime tam bez problemov vozim bezky. kedze v kufri nie su ziadne hrby, ale rovna podla, da sa tam aj oddychnut, ako vidiet na fotke :-) 1,9 l nafta, bez turba, mechanicke vstrekovacie cerpadlo, lankovy plyn, lankova spojka ...
No nejak tak, napríklad aj toto je využitie kombíku ;)
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

divnyjean
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 235
Dátum registrácie: 03 Jan 2014, 09:40
Bydlisko: všudezdejší

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa divnyjean » 04 Jan 2016, 10:16

Pre toto mám 4 autá...
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mato3000 » 04 Jan 2016, 10:47

trunek, len ni je divné, že niekto také auto prerobil na LPG :D , a to že mu ideš znižovať výšku ma len utvrdzuje v tom, že aj dobrému autu vedia dodrbať jazdné vlastnosti tým, že zákazník silou mocou chce vysoké auto.
0

Používateľov profilový obrázok
trunek
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1777
Dátum registrácie: 17 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: ZM

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa trunek » 04 Jan 2016, 11:13

Mato - je pravda, ze X5 je prerobena na LPG ale za 7 mesiacov som tam LPG natankoval i a 2x. Preco to niekto prerabal netusim. Mam 4 auta, z toho 3 baworaky a z toho 2 8valve. Ten treti je 6valec. Akurat pozeram gumy na X5 a kus stoji 300e (pre niekoho mesacna vyplat) a neriesim to. Takze na jazdenie na takom aute mam. Co sa tyka X5 mal som na to auto svoj nazor. No ked som sa v nom povrtal tolko ako sa dalo, videl som napravy, vyhotovenie atd...je to super. Okolo Novej Bani som napr daval 220km/h v zakrutach. Hej je to dialnica a nie su to ostre zakruty ale tam okolo NB celkom aj hej. Auto drzalo a nenaklanalo sa. Povodne som sa toho obaval. Vdaka tomu vzduchu to drzi super. Mame aj chatu a je tam fakt rozbita lesna cesta. Takze zidem z cesty, stlacim tlacidlo, auto sa zdvihne vyssie a ide sa po terene. Nivsia X5 model E70 uz tolko nedokaze. Tato E53 je posledna z rady velkoobjemoviek. Nova 550D je v skutocnosti 3,0d triturbo. Ja ziadne turbo nemam. Mam tam takmer 400 koni, zdola to teren (nehovorim, ze extremny) a ked idem do Kosic zo ZM neviem si predstavit sediet v inych sedackach. Som uz na BMW zvyknuty. Co sa mna tyka tak tam chcem dat povodne mechy aby to fungovalo ako ma. Mam aj E39nu 540i s LPG. Vtip je v tom, ze 300 konove auto jazdi za 8e/100km!!! Ked idem na spotrebu tak som pod 10l a pri cene LPG chodim na vykonnom 8 valci za 6e/100km na dialnici. Takze skoro ako na octavii. Akurat zvuk, tah, krutak, vykon, pohodlie a najma jazdne vlastnosti su niekde uplne inde. Keby predam svoje 4 auta mam na nove jedno ale podobne si myslim, ze starsie auta este preziju tie nove. To je cisty grc.za minuly rom som dal par litrov do upravy auta (nie opravy!!!) sportovy eisemann za 650e, polyuretany, brzdy 324mm a polokeramicke platnicky, novy podvozok,pravy za Mpaket atd.... Jednoducho ja som do svijich aut zamilovany a je to pre mna hobby. Aj ked mozem tak nove nechcem. Isiel som v novej Tesle a nechcem ju. Keby ju dostanem predam to. Mam odjazdenych viac ako 25 firemnych aut roznych znaciek a aj rok vyroby a nove nikdy nekupim. Zastaravanie je na autach krasny priklad. Takze mam 300koni, slast z jazdy a spotreba s usmevom vdaka LPG. Na X5 som precistil komplet palivovy system, vies ze som pisal o radu a poriesil som to na kompletku. Najviac rozdavaju rady, ti co s danou vecou ani nemaju skusenosti (nemyslim teba) takze u mna je volba danej znacky a modelu rozumovou a aj srdcovoh zalezitostou. Robil som servisaka pre WV a to auto by som si nikdy nekupil. A nech si o tom mysli kazdy kto chce co chce. Este si dokupim staru sedmu E38 a porobim si aj tu. Podla mna nadherne auto. A je mi jedno, ze je stara, vydrzi dlhsie ako nova Kia (aj s tou mam skusenosti) . na jar kupujem Ducati napr. Pre mna je jazdenie droga, vasen....ziadne nove auto ti neda taky pocit ako klasicky, dobre urobeny motor V8. Aspon toto je moj nazor. Nikoho nehanim za iny, kazdy ma auto ake sa mu paci a ake je pre neho vhodne. Kedysi som mal feliciu, ale to bolo velmi davno :) zacinal som na skode 105 a soferoval som aj M5 a na leto si beriem jazdu v Lambe. Mozno aj preto, ze to beriem ako vasen mam iny pohlad na tieto veci co sa tyka vykon, objem a tak :)
0
učíme sa každý deň. Vidím to sám na sebe - ponuka výroby DPS http://svetelektro.com/Forum/ponukam-vy ... 25071.html

ferguson
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 916
Dátum registrácie: 18 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Pod Dubňom
Vek: 35

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa ferguson » 04 Jan 2016, 17:42

No a potom je tu taka vacsina ludi, ktorym je auto uprdele a su radi ked s nim nemusia nic riesit. Takze si kupia low-cost Kiu, Hyundai, Opel... Pri beznom pouazivani (do roboty, domov,...), vydrzi beznemu cloveku take nove auto 10 rokov bez toho, aby sa mu tam cosi pokazilo. A potom to aj tak preda, lebo uz ho ma dlho a nabehanych 200 000km.
0

Používateľov profilový obrázok
Wili
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1699
Dátum registrácie: 13 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Praha - CR
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Wili » 04 Jan 2016, 18:46

trunek napísal:Aj ked mozem tak nove nechcem. Isiel som v novej Tesle a nechcem ju. Keby ju dostanem predam to.
A potom ze preco mame vela sklenikovych plynov :confused:

Inak zaujimave ako vela ludi vychvaluje bmw, kvoli komfortu to mozno chapem ale tie ich motorizacie mne osobne nesedia teda vykon z objemu, doslova ako super neefektivne americke "muscle car". 2-3tonova krabica moze mat aj 500koni a nepomoze to, stale bude mat tie tony a nulovu aerodynamiku... o objeme motoru ani nehovorim.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6242
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 04 Jan 2016, 18:54

Wili: aj ty patris k tym ekologistom, pre ktorych elektrina je dobra, ale elektrarne zle? aj ta elektrina sa musi niekde vyrobit. Sklenikove plyny nie su len produktom aut, ovela viac sa ich vyprodukuje v tovarnach.
Vezmi si taku zataz pre prostredie pri vyrobe klasickeho auta, a elektromobilu - kde vyroba baterii, ich zivotnost a nasledna likvidacia je ovela horsia pre prostredie, ako klasicke auto.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
trunek
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1777
Dátum registrácie: 17 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: ZM

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa trunek » 04 Jan 2016, 18:58

presne tak. poprípade ak je nejaká oprava tak sú to väčšinou iba drobné :) Rameno na X5 značky Lempforder je cca 200€ a na fábiu 12€ :) tam človek vyskladá všetko. Olej, sviečky a filtre do 5ky 300€ a olej, filtre a sviečky do fábie poriešite za 50€ a to už asi aj preháňam. Tuším aj s klinovým remeňom :) presna tk by to malo byť. Každý má na to iný pohľad a každý to inak používa. Napr keď chodím robiť elektropráce, brúsime do steny, búrame a vyzerám ako mlynár tak v takých špinavých monterkach a zaprášený sadnem aj ja do fábie, kde naložím veci na bleskozvod, tyče, pásovinu a je mi ukradnuté ak to dotrhá poťahy. Tam sa zase auto využíva iným smerom :)

Wili - ako tu správne poznamenal Maťo3000. To, že niekto teslu nabije a prejde 300km "zadarmo" niekde musí niekto vyrobiť tú elektriku a keďže perpetum mobile neexistuje tak tá Tesla spáli vždy viac energie ako jej dodáš. Proste to tak je. Žiarivka má síce nižšiu spotrebu, ale aké svinstvá a chemikálie sa používajú to sa už nerieši a že výroba je drahšia. V konečnom dôsledku to nie je ekologickejšie. A ak niekto niečo chce, mám LPG to je ekologickejšie ako benzín.
No a ohľadom Muscle car. Americké klasické žlté taxíky sú autá s objemom motora 4l. V Amerike je bežné, že má motor 7l a výkon ledva 150k. Lenže v Európe ak má niečo pár litrov tak to má aj pár stoviek koní. Paradox je to, že na 4,4litrovom V8 motore jazdím za také peniaze ako 1,4ka fábia. Napr ten 5 liter v bežnej prevádzke radí pri 1200 otáčkach. Keď idem do kopca tak to radí na 1500. Má to neskutočnú silu. Takže v konečnom dôsledku také auto (taký motor) vydrží a prežije ubehanú a vydýchanú 1,4ku. Takže čo je potom v konečnom dôsledku ekonomické? Auto, ktoré má síce veľký objem, ale prevádzkové náklady sú ako na malom objeme, vydrží dlhšie takže všetká tá energia potrebná pri vyrobení toho maličkého atď... Tie turbá na TDIčkach. Tu je veľká atmosféra a dosť. Hlúpa cievka a dosť. Žiadne tlakové čerpadlá, DPFká a podobné kraviny. V konečnom dôsledku to auto vyjde asi ekologickejšie. Ako keď dávali porovnanie M3 voči fiatu Lupo či čo to bolo. Takmer rovnaká spotreba, lebo ten veľký motor nemusíš vytáčať. A ak si myslíš, že to nemá ťah, kľudne Wili dojdi (aspoň pokecáme aj o zosikoch :) ) a dám na príustrojovku 500€ a ak ju dočiahneš, keď tomu špalnem na pedál je tvoja. Ešte si asi neskúsil, čo robí 400 koní s autom.
A nové motoruzácie žiaľ bohu veľa nových F-kových modelov malo zvolávačku. To je zle. Aje preto do nových nechcem ísť. Napr M5 E39 má cca 1,2tony a 400 koní. 3 roky to bolo najlepšie auto na plánéte svojho času. Motor z M5ky E60 ol 2 roky po sebe najlepší motor. To by sme zase mohli povedať, prečo nepostavíš zosik AB, ktorý má kľudovú spotrebu 5W a nie elky, ktoré žerú 200W len ich zapneš. Tiež to nie je bohvieako ekologické :)
0
učíme sa každý deň. Vidím to sám na sebe - ponuka výroby DPS http://svetelektro.com/Forum/ponukam-vy ... 25071.html

Používateľov profilový obrázok
Wili
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1699
Dátum registrácie: 13 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Praha - CR
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Wili » 04 Jan 2016, 19:38

Samozrejme ze kazdemu sa paci nieco ine, ale keby sa kazdy choval ako american tak cela planeta je za par rokov vieme kde, a cina este horsie... :roll: Presne som vedel ze takto sa to zvrtne :D ja osobne sa priznam ze niesom ekologicky (ale aspon sa snazim separovat odpad hehe 8) ), len som chcel nacrtnut aj iny pohlad na vec. Ale uz sme asi dost OT.

Rado co sa tyka tahu auta to dobre poznam, nemusis ma o tom presviedcat mam auto co robi za 5-6s 100vku a ma 2 litre, bez turba :-) a to ak treba tak do neho narvem aj chladnicku :biggrin: a ano ano niekedy sa uz snad zastavim, mozno na jar pojdem cez slovensko, keby nahodou tak ti napisem mail.
0

divnyjean
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 235
Dátum registrácie: 03 Jan 2014, 09:40
Bydlisko: všudezdejší

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa divnyjean » 04 Jan 2016, 19:48

Ano, dvojliter atmosféra, čo robí stovku za 5 sekúnd. A potom to svišť balil do fólie...

P.s.: A poprosím si najskôr overiť situáciu na US trhu a pozrieť sa tam, aké motorizácie a aké výkony sú v dnešných amerikách. Trebárs taký Chevrolet SS, model 2016...
0

Používateľov profilový obrázok
trunek
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1777
Dátum registrácie: 17 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: ZM

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa trunek » 04 Jan 2016, 20:00

Vili ale ja beriem aj tieto nazory. Skor sa mi celkom pozdava, ze sa tu nehadame ako v inych vlaknach. Zatial iba konverzujeme a myslim, ze to mozeme. A aj kolega poznamenal spravne. V amerike je aj dost Toyot prius. V kazdom filme :) a nemyslim to vyryvacne. Ale napr aj nedavna eko katastrofa so zlym softverom v autach. Tiez sila
0
učíme sa každý deň. Vidím to sám na sebe - ponuka výroby DPS http://svetelektro.com/Forum/ponukam-vy ... 25071.html

Používateľov profilový obrázok
Wili
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1699
Dátum registrácie: 13 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Praha - CR
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Wili » 04 Jan 2016, 20:08

divnyjean ano ak je dobry povrch tak 5,5-6s sa da. Atmosfera, 2 litre, cca 220koni 8) keby som trochu poinvestoval aj 250-260koni atmosferickych by sa dalo ale potom by sa to uz odzrkadlovalo na zivotnosti a taky tuning uz lezie aj dost do penazi a pre mna nema vyuzitie.

Trunek njn mas pravdu... ale to je na nekonecne diskusie :rolleyes:
0

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa AndiCibula » 04 Jan 2016, 20:12

Emisie áút sú zanedbateľným prdom v porovnaní s emisiami lietadiel.
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa hpeter » 04 Jan 2016, 20:16

To, že niekto teslu nabije a prejde 300km "zadarmo" niekde musí niekto vyrobiť tú elektriku a keďže perpetum mobile neexistuje tak tá Tesla spáli vždy viac energie ako jej dodáš.
Nie tak rychlo :mrgreen:
Ucinnost elektromotora >80% a nie je problem byt blizsie ku 100%, nafta <40% benzin <30% (ak si spravne spominam.) Niesom fanda nafty, lpg je zo starej techniky naj-eko.
NOx a PM je famozny generator rakoviny, ked vidim dymiaceho hlupaka s odrezanym DPF, zasluzil by si trest smrti.
Vecne ziva otazka ekologicnosti nabijania aut; je lepsie nabijat auta s tym co mame (jadrovky,vrtule,voda,solar), alebo preferovat ropny system?
Osobne si myslim ze ked ropna lobby skonci, tak sa prezlecu kabaty a postavicky funguju dalej.

Urcite ucinnost nabijania baterii nie je 100%, je tam aj opotrebenie a chemicke hazardy. (podobne rizika, ako ked hlupak vyhodi autobateriu zo skodovky do potoka..je to najma o pristupe ludi, recyklovat sa da skoro vsetko)
Ale... priznajme si ze fosilne paliva (s obsahom siry), a auto kvapaliny su tiez pekne chemicke svinstvo (+ktore si vyzaduju pravidelnu vymenu :wink: ). Niektore z nich, dlhodoby kontakt s kozou ci autolakom... :finga:

Kolko energie je nutne na premenu ropy na palivo.. Dalsi priklad, nizko sirne paliva --> este viacej energie nutnej na ich vyrobu.
Z toho vychadza ze nic nieje dostatocne eko, aby bol sucasny clovek v 100% sulade s prirodou.
To by musel zit ako jaskynny muz.
Co ma nasiera najviac je EU dotacie-lobby. Ako je mozne ze zahranicne potraviny + transport je lacnejsie ako domace :roll: :potlesk:
0

divnyjean
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 235
Dátum registrácie: 03 Jan 2014, 09:40
Bydlisko: všudezdejší

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa divnyjean » 04 Jan 2016, 20:20

Andersen by sa sem mohol prísť priučiť...
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa elmoto » 04 Jan 2016, 20:27

vsetko ma svoje pre a proti a neexistuje nieco univerzalne a pritom najlepsie a najdokonalejsie.
Ak jednemu cloveku treba na premiestnovanie 400koni a druhemu 90 a aj to prehánam tak kto je horsi? Ani jeden lebo nieje definovane k comu sa to posudzovanie ma vztahovat. Neudali ste si to a tak sa to tu moze tocit stale dokola.

Tiez chcem mat velke, silne, trváce a nezničitelne auto ale nemám na to tak ako 99percent nasej celosvetovej populacie a preto Trunek budes vzdy za toho, za koho ta maju. Chcel som ti napisat na to tiez negatívny postoj ale to sa jednoducho nedá lebo mas pravdu v jednej veci a v dalsiej nie a tak jednoznacne sa to neda negativne a ani pozitívne brat. V tom co si napisal je to auto dobre a spravne. No v inych aspektoch ktore su pre ostatnych priritnejsie je to hroza a des.

A preto tvoje auto nijako neodsudzujem. Na ten ucel na ktory bolo vyrobene je to skvele auto a si stastny majitel a tak to ma byt.

Dnesna doba a výrobky tejto doby su uplne ine ako v minulosti. 15 rokov sa venujem motorom a to co sa objavuje ako zavada dnes v minulosti neexistovalo ale nemozem jednoznacne povedat, ze je tento motor celkovo zly oproti tomu spred 15 rokov. Lebo v tomto smere je perfektny ale v inom horsi ako ten predosli. Jedno ale viem, ze ludstvo ma jednu strasne zlu vlastnost ktora ho zahubi. Je to vôla mat viac a viac a lepsie a lepsie. Na jednej strane ho to zenie v jednom smere do predu a na druhej strane ho to vedie do zahuby. Lebo sami viete kde zoberiete tam bude chybat a ked to date naspat uz to nikdy nebude take ako predtym.
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
Wili
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1699
Dátum registrácie: 13 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Praha - CR
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Wili » 04 Jan 2016, 20:28

hpeter napísal:
Co ma nasiera najviac je EU dotacie-lobby. Ako je mozne ze zahranicne potraviny + transport je lacnejsie ako domace :roll: :potlesk:
Toto nasiera aj mna, a problem je v domacej politike. Ked som zil v Dansku tam to bolo prave opacne, ich domace produkty boli tie najkrajsie (vypestovane v sklenikoch) a zaroven najlacnejsie, ak si ale chcel nieco mimo ich krajiny zo zahranicia, nedaj boze mimo EU, kruto si za to priplatis. Mozno aj vdaka tomu su ekonomicky jedna z najvyspelejsich krajin sveta :pain:
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6242
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 04 Jan 2016, 20:36

Wili: prezrad nam, ake to zazracne auto mas, nech viem, co si mam zelat na dalsie vianoce namiesto mojho nakupneho vozika (japonec, trojdverak 2.2 ddti)
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
trunek
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1777
Dátum registrácie: 17 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: ZM

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa trunek » 04 Jan 2016, 20:42

Ked spominate ditacie. V jednej nemenivanej dedinke nedaleko sa robil kamerovy system. 4 kamery, jedna telka, par metrov kablu a nejake tie udelatka. Cena 28t eur. Fakt sila na 4 kamery na jednej budove obecneho uradu. A to mi starosta povedal, kolko platila ina obec. Info nie su tajne ale nejdem ukazovat. Na jednej strane sa niekto snazi a na druhej vsetko je to aj tak len o tom, kto sa viac nabali.

A chalani s tymi autami s vami fakt vo vela veciach suhlasim. A paci sa mi nazor elmota
0
učíme sa každý deň. Vidím to sám na sebe - ponuka výroby DPS http://svetelektro.com/Forum/ponukam-vy ... 25071.html

Používateľov profilový obrázok
Wili
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1699
Dátum registrácie: 13 Sep 2010, 00:00
Bydlisko: Praha - CR
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Wili » 04 Jan 2016, 20:47

pocitujlasku napísal:Wili: prezrad nam, ake to zazracne auto mas, nech viem, co si mam zelat na dalsie vianoce namiesto mojho nakupneho vozika (japonec, trojdverak 2.2 ddti)
asi mam podobny nakupny vozik ako ty len s cervenymi budikmi :D japonec trojdverak , ale 2.0 v-tec, trochu vylepseny oproti serii. :wink: 9000ot./min. je lahoda na ukludnenie ak som nervozny :finga:

(Honda Civic Type-R FN2)

jj Elmoto to vystihol velmi dobre
0

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok