nazor na forum

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
thompson
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1324
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Jalšovík
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa thompson » 07 Mar 2009, 15:20

Ja som 3 na 8r gymply a teiz do mna hucia ze na co mi to je ze je to blbost atd...Ale mne to az tak neni jedno vadi mi to. Uz som mal nutkanie zoberat 2x 1,5v baterky trafko a... :twisted: No presĺo ma to. Ja som z elektro zacal nie zosikom ale sokerom:D Potom ak si dobre pamatam tak pentawatt 1020 potom tda1517, potom led displej na bike, potom vf vysielac, potom led hodiny tociace, a teraz moj transiwatt, ktoreho sa trosku bojim ze buchne poniektory z fora vedia preco :wink: :lol: :lol: . Ale zatial sa drzi. No k teme...:D

OT: mna bavi NF a zacina ma tahaj aj modelarcina...
0

Split

Príspevok od používateľa Split » 07 Mar 2009, 15:58

penjo napísal:aby ste boli v obraze, v tom zosiku nie je ziadne TDA, ale len NE5534 na vstupoch, ostatne diskret. a ked napisem, ze som spravil taky a taky zosik, tak to nie je elektronika?? a je na tom nieco zle?? urcite Split narazal na mna...nerobim len zosiky, ale vzdy aj co je treba. brachovi cyklovac do auta, signalizaciu zapn. svetiel, komplet elektriku na aviu, usmernovac ku zvaracke a pod. zalezitosti...kazdu chvilu za mnou chodia kamosi, ze chcu hento a toto, a ked sa to viac oplati spravit ako kupit, tak spravim. takze nie som len na zosilovace. a ta posledna vec, ze clovek ma radost z toho, ked nieco funguje plati vseobecne, nie len na zosilovace
penjo: nemyslel som teba...ale ak sa citis byt v tej skupine tak prosim...forum pomaly prestavam sledovat iba obcas ak zbadam daku zaujimavejsiu temu do ktorej viem zabrdnut tak daco napisem...takze fakt neviem ze ci stavias len zosiky abo co..btw aj ja som uz spojazdnil zopar zosikov ale z nutnosti...nikdy nie kvoli tomu ze by som chcel ja sam..

Používateľov profilový obrázok
metax
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 05 Okt 2007, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 32

Príspevok od používateľa metax » 07 Mar 2009, 16:23

To co viem ja z elektoroniky tak len vdaka internetu a tomuto foru takze som velmi spokojny s touto strankou. Chodim do 7roc. na 8.rocnom gym. a tam sa z elektroniky ani nic nenaucim a este ma stve ze ani nikoho nepoznam kto by sa do toho rozumel tak sa nemam ani s kym porozpravat o tom. Nastastie mam spoluziakov ktori sa mi nesmeju za to ale este mi aj zavidia ze uz mam vybraty nejaky smer akym chcem ist.
0

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11718
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Príspevok od používateľa Dolfi » 09 Mar 2009, 11:55

Ragnol napísal: Hehe já kalím jako prase :)
Nechcem sa strapňovať. (Neovládam až tak žargón vás mladých.) No ak je toto o chlaste, tak trochu rozumu ...

Investoval som poctivých 35 rokov do cigariet. Skončiť bola hrôza ...

A alkohol podľa mňa devastuje osobnosť ďaleko výraznejšie ...

(A prepáčte za vyslovený názor už od poctivého deda ...).
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Ragnol

Príspevok od používateľa Ragnol » 09 Mar 2009, 12:04

Dolfi napísal:
Ragnol napísal: Hehe já kalím jako prase :)
Nechcem sa strapòova». (Neovládam a¾ tak ¾argón vás mladých.) No ak je toto o chlaste, tak trochu rozumu ...

Investoval som poctivých 35 rokov do cigariet. Skonèi» bola hrôza ...

A alkohol podµa mòa devastuje osobnos» ïaleko výraznej¹ie ...

(A prepáète za vyslovený názor u¾ od poctivého deda ...).
Cigarety mi na¹tìstí nic neøíkaj :) A s tím kalením jako prase to bylo øeèeno spí¹ obraznì :) nepøedstavuj si ¾e ka¾dej den le¾ím nìkde v lihu . Obèas ale prostì kdy¾ se udìlá nìjaká soukromá párty tak se toho prostì musí vyu¾ít :) Pro mì je to prostì odragování odv¹edních starostí. A interval jse tak 1-2x za ètvrt roku. Nìkdy i míò :) Spí¹ vìt¹inou jen skoèím na dvì pivka do koljení hospùdky pokecáme a jdem spát :)) A s tím devastováním má¹ urèitì pravdu.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11718
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Príspevok od používateľa Dolfi » 09 Mar 2009, 12:10

penjo napísal: sak to poznate, ked nieco spravite, tak aky je to potom dobry pocit, ked to funguje a mate z toho radost:D:D
Ani nevieš, ako ťa chápem a ako ti strašne fandím ...

Buď si istý, že s najväčšou pravdepodobnosťou nájdeš zdroj obživy, ktorý bude aj tvojím koníčkom. A to je to najkrajšie ...

(A nechaj spolužiakov tak, však si potom "pretrpia" svoj aktívny pracovný život.)
0
Naposledy upravil/-a Dolfi v 09 Mar 2009, 12:20, upravené celkom 1 krát.
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11718
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Príspevok od používateľa Dolfi » 09 Mar 2009, 12:19

Ragnol napísal:Cigarety mi naštěstí nic neříkaj :) A s tím kalením jako prase to bylo řečeno spíš obrazně :) nepředstavuj si že každej den ležím někde v lihu . Občas ale prostě když se udělá nějaká soukromá párty tak se toho prostě musí využít :) Pro mě je to prostě odragování odvšedních starostí. A interval jse tak 1-2x za čtvrt roku. Někdy i míň :) Spíš většinou jen skočím na dvě pivka do koljení hospůdky pokecáme a jdem spát :)) A s tím devastováním máš určitě pravdu.
Počuj, ale ty si tu prezentoval "skreslené informácie". A to sa na exaktného elektronika nepatrí ... :wink:

Náhodná poriadna opica určite nebuduje závislosť. (Len tak ďalej. Aj já som bol mladý ...)!
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Napísať odpoveď