HAARP a Japonsko

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa daqq » 17 Mar 2011, 13:42

Najzaujímavejšia vec je tá, že sa američania nepriamo vyhrážali japoncom a spomínali niečo také, že sa im môže stať niečo s elektrárňami... A Zaujímavé je aj to, že zemetrasenie sa vyskytlo len neďaleko jadr. elektrární fukušima... Náhoda?
Uh, armady greenpeacakov pravidelne pindaju na to, ze sa to moze stat. Americkych, europskych, akychkolvek. Keby buchli Mochovce po zemetraseni u nas, zacal by si obvinovat rakusakov, ktori maju nieco proti furd? Tvojou logikou asi ano.

Vzhladom k pomerne rovnomernemu rozlozeniu atomovych elektrarni v Japonsku ( http://www.nautilus.org/projects/refram ... 0Japan.jpg ) by bolo zazrakom ak by zemetrasenie nezasiahlo daku atomovu elektraren.

Pripomina mi to tu Rimmera, z Cerveneho trpaslika, ktory za vsetkym videl mimozemstanov. Ked zmizla cela rolka toaletneho papieru prilis rychlo, snazil sa do toho zatiahnut mimozemstanov. Uz len cakam na temu "Zmizla mi rolka hajzlaku, asi to bude ten HAARP a Obama" a 50 suhlasnych prispevkov.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

ujo-elektron

Príspevok od používateľa ujo-elektron » 17 Mar 2011, 14:07

daqq napísal:
Najzaujímavejšia vec je tá, že sa američania nepriamo vyhrážali japoncom a spomínali niečo také, že sa im môže stať niečo s elektrárňami... A Zaujímavé je aj to, že zemetrasenie sa vyskytlo len neďaleko jadr. elektrární fukušima... Náhoda?
Uh, armady greenpeacakov pravidelne pindaju na to, ze sa to moze stat. Americkych, europskych, akychkolvek. Keby buchli Mochovce po zemetraseni u nas, zacal by si obvinovat rakusakov, ktori maju nieco proti furd? Tvojou logikou asi ano.

Vzhladom k pomerne rovnomernemu rozlozeniu atomovych elektrarni v Japonsku ( http://www.nautilus.org/projects/refram ... 0Japan.jpg ) by bolo zazrakom ak by zemetrasenie nezasiahlo daku atomovu elektraren.

Pripomina mi to tu Rimmera, z Cerveneho trpaslika, ktory za vsetkym videl mimozemstanov. Ked zmizla cela rolka toaletneho papieru prilis rychlo, snazil sa do toho zatiahnut mimozemstanov. Uz len cakam na temu "Zmizla mi rolka hajzlaku, asi to bude ten HAARP a Obama" a 50 suhlasnych prispevkov.
Možno sa raz budeš čudovať... Vďaka za kázeň, spomeniem si na ňu vždy, keď budem na hajzli... A opäť je tu "keby"... Keby buchli mochovce tak by si tu nepísal... Nemusíš tu vykladať tieto tvoje teórie. Toto je len diskusia o tom, aký máme názor na túto vec, nie ako to bolo. Nerobíme nejaký podrobný rozbor. Len nám to našou sedliackou logikou troška nedá. Ale keď to vieš lepšie, vysvetli nám to. Radi si ťa vypočujeme. Čo to zapríčinilo? Aj dážď kvapká z nejakej príčiny...

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 17 Mar 2011, 14:17

ujo-elektron napísal: Čo to zapríčinilo? Aj dážď kvapká z nejakej príčiny...
Zapríčinilo to to,že Japonsko leží na tektonickom zlome,kde sa do seba navážajú Pacifická,Severoamerická,Filipínska a Euroázijská platňa. Stačí?
A tebe asi kvapká na hlavu,že?
0

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 17 Mar 2011, 14:31

daqq, prišli mimozenštania, minuli toaletný papier, kocúrovi a Listrovi zlomili ruku a zložili puzzle . :lol: :lol:
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 17 Mar 2011, 14:35

tak to aby som schoval hajzláky , aby mi ich HAARP neukradol...


ináč , V košiciach prší jak udrbané. To bude isto HAARP , Obama chce vytopiť košice !!!

Používateľov profilový obrázok
Washu
Power user
Power user
Príspevky: 4521
Dátum registrácie: 15 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Multiverse
Vek: -1998
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Washu » 17 Mar 2011, 15:21

Povodne som myslel ze sa sem zapajat nebudem ale co poviete na toto:
http://213.215.116.181:8001/slovensko/2 ... -10-05.mp3
Cas zaciatku 22:27
To ze internet je plny konspiracnych teorii ma neprekvapuje ale ze aj v rozhlase, alebo co si otom myslite ;)?
PS: Sorry sa OT kedze sa to netyka priamo Japonska.
0
It doesn't matter how beautiful your theory is, it doesn't matter how smart you are. If it doesn't agree with experiment, it's wrong
(Richard Feynman)

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 17 Mar 2011, 16:04

Prečo by som tomu nemal veriť?Rozdúchavanie vojnových konfliktov záujmovými skupinami/netvárme sa že neexistujú/je čoraz drahšie a politicky priehladnejsšie, preto sa začínajú uchylovať v rámci znižovania alebo udržania určitej hladiny svetovej populácie aj takýmito sofistikovanými metodami.

Predsa cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.

Čo môže byť jednoduchšie , ako vypustiť do sveta pár tisíc nakazených komárov neskôr vymyslieť vakcínu a potom sa tváriť, že ja som zachránil miliony ludí a ešte budem pre väčšinu hrdina.
To isté platí aj o počítačových výrusoch ,či iných chorobách a následne podozrivo rýchlo vymyslených vakcínach a liekoch.
A nech mi niekto povie, že to vždy nie je len o peniazoch, ale o nejakej humanite.
0
Naposledy upravil/-a 5ko v 19 Mar 2011, 22:35, upravené celkom 1 krát.
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Príspevok od používateľa Ond3x » 17 Mar 2011, 16:13

Mě se dneska nic nedaří a nic mě nebaví. Amíti na nás určitě zas testujou ty paprsky na ovládání mysli :(
0

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 17 Mar 2011, 17:06

mr.mio napísal:
ujo-elektron napísal: Čo to zapríčinilo? Aj dážď kvapká z nejakej príčiny...
Zapríčinilo to to,že Japonsko leží na tektonickom zlome,kde sa do seba navážajú Pacifická,Severoamerická,Filipínska a Euroázijská platňa. Stačí?
A tebe asi kvapká na hlavu,že?
Pán mio, keby si aspoň minimálne sledoval čo sa deje s našou matičkou zemou, vedel by si že toto bola len otázka času a ešte majú šťastie, že sa to nedotklo priamo Tokia... A aj to tsunami nebolo ťažké predvídať . To že mali také zabezpečenie atómky, za to môže zrejme len "vysoký prah bolesti" ( a možno aj peneží) čo im spôsobuje príroda. A vlastne oproti Chile toto boli len také jemné pohyby pevniny.. Toto isté čaká aj
iné oblasti (Los Angeles). Na Slovensku zatial bezrostredne hrozia len politici a rómovia ... :cry:
Oprava: Reakcia je na príspevok od ujo-elektron a nie mr.mio... :oops:
0
Naposledy upravil/-a lato v 17 Mar 2011, 22:44, upravené celkom 3 krát.

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 42
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Thales » 17 Mar 2011, 17:12

Tady taky pořád prší a nechce se mi dělat. Asi chtějí aby se tu méně makalo.

Kluci nechcete se na celé téma už vykašlat? Vždyť je to o ničem. To tak na půlhoďku pokec u táboráku ale tady už to jede kolik dní. Běžte raději něco ubastlit (ne HAARP).
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 17 Mar 2011, 17:16

Skončili sme jasná správa, proč o sebe zakopávat dál.... :lol: Howg

Thales, nevyhováraj sa na počasie, zase si bol čera nadrbaný. :lol:
0
Naposledy upravil/-a 5ko v 19 Mar 2011, 22:36, upravené celkom 1 krát.
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Hop377
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 606
Dátum registrácie: 13 Dec 2010, 00:00
Vek: 11

Príspevok od používateľa Hop377 » 17 Mar 2011, 17:19

Peace. :D
0

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 17 Mar 2011, 17:39

Projdu bytem, HAARP abych se bál :D

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 17 Mar 2011, 20:01

lato napísal:
mr.mio napísal: Zapríčinilo to to,že Japonsko leží na tektonickom zlome,kde sa do seba navážajú Pacifická,Severoamerická,Filipínska a Euroázijská platňa. Stačí?
A tebe asi kvapká na hlavu,že?
Pán mio, keby si aspoň minimálne sledoval čo sa deje s našou matičkou zemou, vedel by si že toto bola len otázka času a ešte majú šťastie, že sa to nedotklo priamo Tokia...
Pán lato,ja to viem,ja sa vôbec nečudujem tomu čo sa stalo v Japonsku,neprisudzujem to žiadnej vláde či organizácií a ani mimozemšťanom. Bola to len otázka času. Alebo máte iný názor pane?
0

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 17 Mar 2011, 20:47

Thales, ved uz idem. Uz mam jednu dosku na sluchatkac spraveny, ved na zachytenie signalu z HAARP-u treba poriadnu aparaturu :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12420
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 17 Mar 2011, 22:23

0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

neznámy2

Príspevok od používateľa neznámy2 » 17 Mar 2011, 22:26

Ten link ani nemusím èíta», u¾ dávno sú lieky na rakovinu a podobne, ale kto to pustí na trh ?

Je nás veµa a ïengy, ïengy... To je to èo hýbe svetom.

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Príspevok od používateľa lato » 17 Mar 2011, 22:35

mr.mio napísal:
lato napísal:
mr.mio napísal: Zapríčinilo to to,že Japonsko leží na tektonickom zlome,kde sa do seba navážajú Pacifická,Severoamerická,Filipínska a Euroázijská platňa. Stačí?
A tebe asi kvapká na hlavu,že?
Pán mio, keby si aspoň minimálne sledoval čo sa deje s našou matičkou zemou, vedel by si že toto bola len otázka času a ešte majú šťastie, že sa to nedotklo priamo Tokia...
Pán lato,ja to viem,ja sa vôbec nečudujem tomu čo sa stalo v Japonsku,neprisudzujem to žiadnej vláde či organizácií a ani mimozemšťanom. Bola to len otázka času. Alebo máte iný názor pane?
Tak už musím pribrzdiť.... jasné, že to nepatrilo tebe ale ujovi elektronovi !! to tie citácie!
Čo teraz??? Ako to mám napraviť? :oops: :oops: :oops:
0

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 17 Mar 2011, 22:38

Ja som si to aj myslel,ale nebol som si celkom istý. Samozrejme sa nič nedeje :) Vieme ako to bolo myslené.
0

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12420
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa boraicho » 17 Mar 2011, 22:40

Byva niekto na tej trase?
Prílohy
asdas21dmapss.PNG
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Zamknuté