Staršia Honda vs nová Kia

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Co by ste kupili skor ?

Novu kiu (rio sedan)
8
40%
Starsiu hondu
12
60%
 
Celkom hlasov: 20

Používateľov profilový obrázok
oravan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2993
Dátum registrácie: 13 Sep 2014, 01:43
Bydlisko: Martin
Vek: 59

Re: Staršia Honda vs nová Kia

Príspevok od používateľa oravan » 24 Dec 2015, 22:18

Chlapi,ale drístate o sto šesť.Jazdenka či nové,ktoré bude na sto pro.Ani jedno,no a značka Kia?Ja mám Sorento Kiu,rok výroby 1999 pravda osrali ma,ako ináč na Slovensku,ale počet km sedí a auto zatiaľ bez veľkej údržby,teda bez opráv, ide ako hodinky a to je super. Ono na druhé už zrejme nebudem mať a na nové auto to už vôbec,prajem krásne vianoce.


! Oprava gramatiky,doplnenie interpunkcie.Prosím Vás,keď používate na odpovede SMS štýl,oddeľujete aspoň vety čiarkami a bodkami,lebo to nemá hlavu ani pätu.Ďakujem. upravil: 26.12.2015 mirosne !
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Staršia Honda vs nová Kia

Príspevok od používateľa Drakoush » 25 Dec 2015, 02:13

Hovorilo sa to tu asi stokrát, tak len stručne zopakujem:

auto za 12k € je low end plechovica, inak povedané smeťák. Je to auto, ktoré sa s malou údržbou dožije 200 000km a potom môže ísť do šrotu, lebo oprava bude nerentabilná.
Potom je tu akási stredná trieda - autá, ktoré nové stoja okolo 50k € a rozdiel medzi týmto a smetiakom je ten, že tuto sa síce kazí viac vecí, ale len spotrebka, bez väčšieho servisu to ujazdí aj 500 000km.

Môj názor - radšej jazdenú strednú triedu, ako novú plechovku.

Nezabudnite tu vytiahnuť výber medzi B a N :D Teším sa na tie odpovede, už nám to u chýba. Ani perpetisti sem už nechodia :(
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Staršia Honda vs nová Kia

Príspevok od používateľa Napster050 » 29 Dec 2015, 12:42

to že je auto len na premiestnenie z bodu A do bodu B počúvam poväčšine len od takých "polovodičov"
Hlavne máš mať z neho radosť ked sa nanho pozrieš, ked do neho sadneš...O radosti z jazdy už ani hovoriť nejdem, to by mala byť samozrejmosť.
Socialnu vybavu bez radia, oplastovanú by som nekúpil... ved do toho sadneš a úsmev ti hned klesne aké to je škaredé zvnútra.

BTW: náhradné diely na Hondu sú pomaly drahšie jak na BMW... nie že by boli na staršie BMW nejako extra drahé, ale radi to všetci riešia.
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 33

Re: Staršia Honda vs nová Kia

Príspevok od používateľa Axwell » 29 Dec 2015, 15:47

radsej toyota alebo aj mazda (tam len pozor na koroziu, da sa to vsak osetrit)

honda ma nikdy nelakala, zato take subaru urcite ano

toto sa bavime o starsich autach, v pripade novych tychto znaciek by som zobral tiez, mazda je vsak vzdy drahsia, subaru nato ake auta vyraba je cena ok.

vseobecne japonske benzin, v pripade toyoty mam dobre skusenosti aj s dieselom tak do roku 2009 cca....

ked chces nove, lacne, na prevadzku aj udrzbu, servis, tak dacia benzin, za cca 11 500 sa da vyskladat aj celkom beznu no zato uzitocnu vybavu, dokker 1.6 benzin s vyhrievanim zrkadiel, prednych sedaciek, zadny park. senzor, tazne, radio s BT, klima... nic co clovek nevyuzije je to sice dnes uplne bezne no nie v tejto cene uplne, velky priestor vo vnutri.

ked by som do buducna chcel nejake auto tak na povedzme nie bezne jazdenie, a hlavne na slovensku na nasich cestach a zakonoch to uz prestava davat vyznam, tak by som isiel do:

ford mustang, audi a7 alebo jaguar XE vsetko benzin mozno este porsche 911
0

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Staršia Honda vs nová Kia

Príspevok od používateľa Napster050 » 29 Dec 2015, 17:12

Drakoush napísal:Nezabudnite tu vytiahnuť výber medzi B a N :D Teším sa na tie odpovede, už nám to u chýba.
Aby si bol spokojný... ešte by mi aj menšia polovica peňazí ostala... a z tohto by som mal teda kurva velkú radosť keby mi stálo v garáži :P

Obrázok
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok