Motorový vyžínač

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: Motorový vyžínač

Príspevok od používateľa enigma » 02 Júl 2020, 00:03

s touto poslednou vetou plne súhlasím , poneváč kosievam dennodenne .... cintorín , detské ihriská , okolie futbalového ihriska , hlavnú ulicu ..... konkrétne používame Husqvarnu .... dobre sa s tým kosí , ale je dosť háklivá na nečistoty a preťaženie .... ( steblá hrubšie ako 1 cm už ťažšie zvláda . preto máme jeden , na ktorom je trojramenný nôž )
0

Používateľov profilový obrázok
Wicker
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 849
Dátum registrácie: 05 Máj 2013, 17:26
Bydlisko: Kremnica
Vek: 33

Re: Motorový vyžínač

Príspevok od používateľa Wicker » 02 Júl 2020, 07:51

Odo mna len tolko, mam Hecht aku vrtacku s priklepom, Hecht kosacku taky set kde sa daju menit hlavice, napr. Namiesto zacej si dam taku s listou na opilovabie konarov ale taku na rovnanie krikov a posledne asi tyzden motorovu pilu 946 ci ake oznacenie, najsilnejsiu aku mali.

Vrtacka - vrtal som s tym do betonu, tehly, dreva aj ten priklep pomoze dokonca som s nou miesal beton v kybloch a stale ide, ma cca 4 roky.

Kosacka - pouzivam na dokosenie niest kde sa nedostanem s klasickou kosackou, na kosenie popri garazi ale aj na kosenie travy viac ako 1m vysokej v koryte potoka, kde kosacka ide viac ako hodinu, naco podla navodu vobec neni stavana a takto funguje cez dva roky uz. Startovanie je uplne v pohode.

Pila - ma za sebou tak 8m3 dreva, zatial v pohode, startuje dobre, trochu tazsia cez 7kg, ale da sa, karbec walbro, lista a retaz oregon, motor neviem asi cina, ale vykon 3kW aspon pisu. Vybavil som drevo po vypilovacke popod VN. Pozeral som Stihl, Husqwarna, Oleomac. Vsetko super masiny, ale cenovo niekde inde ako som mal v plane dat.

Tak som zobral toto a predlzil zaruku, pocas zaruky ju budem drat a uvidime. Chcel som len povedat to, ze nie vzdy to musi zle startovat alebo sa kazit, vela je aj o obsluhe a starostlivosti. Ja tie veci pouzivam s tym, ze su stavane priblizne na ten ucel ktory potrebujem v cen9cej kategorii lacne a zatial ku spokojnosti... klop,klop.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok