Čo vás dnes nahnevalo? 3

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa juraj77 » 31 Júl 2016, 16:58

ferguson napísal:Dnes ma nahneval pristup predajne obuvi CCC. Kupil som topanky na chodenie do roboty a domov. Mal som ich 10 (slovom desať) krat obute a predrali sa mi (3 tyzdne od kupy). Takze reklamacia a samozrejme zamietnuta - vyjadrenie nejakeho kvazi znalca, ze mam krive nohy a neviem chodit. Tak som prisiel do predajne s odvolanim, ze je to proste hlupost a odpoved, ze ak nesuhlasim s vybavenim reklamacie, tak to mozem riesit sudnou cestou...

Idem pisat staznost do CCC, na SOI a uz vzivote si od tych hajzlov nic nekupim.

Kamarat kupil tiez tam topanky - vydrzali 5 tyzdnov, reklamacia, vymena tovaru, ponosil mesiac a zase ich ide reklamovat. Shit nad shit...

Podobnú skúsenosť mám z Deichmanu. Je to nekvalita,či si kúpiš topánky,tenistky v Deichmane, CCC,Lidl alebo tesco.Normálne topánky si dnes už nekúpiš.A dizajnovo sú určené pre tínedžerov. Všetko je čína,zakázal by som to sem dovážať. ....Všetko je podvod,len mlieko je voda kapitalistickom systéme...
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4730
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Milos66 » 31 Júl 2016, 18:30

Kúp si ECCO. Vyrábajú sa v Martine a sú naozaj kvalitné. Stoja síce hodne, ale vydržia neskutočné zaobchádzanie.
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa juraj77 » 31 Júl 2016, 18:42

V okresnom meste Nitra nemajú predajňu.....Kam sme sa to dopracovali za 25 rokov
Raz som si kúpil Bardejove kvalitné tenisky za 40EUR,vydržali 3 roky.Keby som vedel že budem mať v budúcnosti problém si kúpiť normálnu obuv tak si ich nakúpim trojo párov...
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa cthulhu » 31 Júl 2016, 18:56

Odstraněno pro nevhodnost.
0
Naposledy upravil/-a cthulhu v 09 Aug 2016, 09:30, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
djwiktor
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 01 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Šaľa
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa djwiktor » 31 Júl 2016, 19:24

ja zas mam jedny starsie Nike bakance, nosim ich hadam vsade, od prace az po zahradu a lovenie burok v bahne. Vydrzali neskutocne vela, a maju asi 4 roky. Zatial co nove pumy sa mi rozpadli tusim za 7 mesiacov, tak som ich vratil a zobral spet prachy. Ale reklamovat to bolo na dlhe lakte.
Aj tak nie su lepsie ako cinske tenisky, na ktorych je v manuali napisane, ze nie su urcene na nosenie :D
0
Tlacim na 3D tlaciarni Felix 3.0 dual
Stormchasers.sk

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 31 Júl 2016, 19:56

To som už raz niekde počul, že kúpili v taliansku topánky a ked ich reklamovali,že sa v daždi rozpadli , tak im povedali, že však to sú topánky do TRUHLY. :lol:
Ale škoda, že som dnes nenafotil tú zaťovu tenisku/adidas/, čo už dva roky obžúva naša ZOE a v zuboch ju na nej dokážem krútiť dookola a len nedávno sa jej podarilo vytrhnúť z nej jazyk.Z gumeného pásu, čo sa dával medzi panely,aby sa dalo prevliecť lano, dokáže nahrýsť gumené halušky,ale s tej teniskovej podrážky neurvala zatial ani milimeter.A to dokáže narobiť špáratka aj s bukového polienka.
To by bol perfektný reklamný šot pre ich firmu,lebo naozaj je to kvalita.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa AndiCibula » 31 Júl 2016, 21:04

Mne sa pozdáva si raz za dva roky kúpiť v OOPP obchode niečo takéto:
http://pracovni-obuv.heureka.cz/road-lo ... e/#section

Popr. si ich otestovať a pri spokojnosti si ich pri ďalšom nákupe kúpiť do zásoby aj 5 párov.
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7723
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Merak » 31 Júl 2016, 21:20

cthulhu napísal:
Merak napísal:P... a ešte k tomu som zistil, že mi niekto vymenil pôvodne párované DDR 400MHz pamäte za dve rôzne DDR 333MHz ...
Na tvojom booku? Čiže páchateľom mohol byť: ty, žena, syn, dcéra, druhý syn ...
:D :D :D
Na mojom záložnom NTB, ktorý mala požičaný švagriná a u Rada na servis.
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa cthulhu » 31 Júl 2016, 21:21

Odstraněno pro nevhodnost.
0
Naposledy upravil/-a cthulhu v 09 Aug 2016, 09:29, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 31 Júl 2016, 21:53

Andi cibula, tie topánky ani neskúšaj, ak necheš mať opuchnuté a dotlačené členky ako mamut.Neviem, či ich ten debil aj mal na nohe čo ich vymyslel, ale ja by som ho prinútil nosiť ich nonstop aspoň 10rokov aj v noci. :mrgreen:
Ešte tie vysoké žlté ,čo sú vo verzii leto aj zima sa dajú zniesť,ale aj v tých som raz mal pod priehlavkom takú vlnu z vložky,že som ich mal obuté raz a reklamovali sme ich.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa AndiCibula » 31 Júl 2016, 22:59

No ja ich už tie dva roky mám a práveže si chcem kúpiť ďalšie. :D
0
Performance in nanospace.

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4730
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Milos66 » 01 Aug 2016, 07:07

Na cestu do roboty a späť som si v Martinskom Chipro kúpil pracovné botasky. Sú ľahké, odvetrané, nerozoznáš ich od značkových. Je to český výrobok, nemajú šnúrky, ale gumičky, takže sa rýchlo obúvajú. Boli síce trošku drahšie - tuším okolo 40€, ale mám ich už piaty rok.
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

DJ_Edo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 775
Dátum registrácie: 23 Aug 2013, 16:07
Bydlisko: LV

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa DJ_Edo » 01 Aug 2016, 09:44

Len ci aj po piatich rokoch este tie botasky vyrabaju v takej istej kvalite. Uz sa mi stalo, ze som si nieco kupil pred 5 rokmi a potom aj nedavno, no a na tom novom uz bolo vidiet dost brutalne setrenie. Pritom znacka aj typ rovnaky ako na starom modeli :(
A pamata si niekto pistaciovu deli tycinku spred 10 rokov? Ta dnesna je len cukor a farbivo... :axe:
0
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozváděče: "Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky"

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 01 Aug 2016, 15:16

No, veď aj ja som bol pred dvadsiatimi rokmi onakvejší chlap. :lol: :(
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

milan209
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 07 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 50

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa milan209 » 01 Aug 2016, 16:54

Bezvreckovy vysávač stále chytal falošný vzduch. Proste nechcel ťahať. Tak som oklamal ten kanálik s falošným vzduchom. Zapchal som ho podľa návodu na internete. A stále to isté. Deň predtým som ústami skúšal prefukovať hadicu ci nie je upchata. Nebola.
Dnes sa pre istotu manželka pozrela do tej hadice a tam bol vlašský orech.
Hanba jak sviňa. Asi už dementiem.. :oops:
0

Používateľov profilový obrázok
Harchom23
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 14 Jan 2014, 19:51
Bydlisko: Martin

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Harchom23 » 22 Aug 2016, 21:22

v železiarste sme sa nepochopili, a miesto 18 nožov do orezávača mi dali 25ky.. tak som sa pustil do brúsenia, že ich upravím... najhoršie rozhodnutie, ale bol som leniví ísť do obchodu... teraz som po operácií, ruka v sádre, prerezaný dlhý vspriamovač palca a kĺbové lôžko palca na ľavej ruke.. zatiaľ anestéza účinkuje, ale noc bude krutá... zranenie ako také bolo dosť veľké, ešte mi ho však rozrezávali, lebo hľadali stiahnutú šlachu.. za všetko môže moja blbosť-lenivosť a prasknutý zverák..
0

Používateľov profilový obrázok
miroja
Power user
Power user
Príspevky: 2584
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: stredny Liptov
Vek: 62

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa miroja » 22 Aug 2016, 21:29

Kurna, drzim palce, nech sa ti to zahoji s co najmensimi nasledkami. Stastie v nestasti, ze je to na avej ruke (ak si pravak).
Ja som si cvakol malicek lavej ruky skoro pred rokom a uz dobrych par mesiacov je jasne, ze sa mi uz nikdy nedostane do stavu, ako pred urazom. Ale aspon mam na ruke stale 5 celych prstov... :-) Aj ked ja som to mal ako pracovny uraz, urcite tusim, ake mas teraz pocity...
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mato3000 » 22 Aug 2016, 21:39

vo štvrtok mi náhle skapal net .... proste ako keby ho nieto ustrihol, bežal normálne a zrazu ticho ..... domáca sieť bežala ... reklamoval som to a v piatok prišli na to, že dakdo " sekol " kábel. Zaujímavé je že mi ťahali dva káble v jednom večšom zvezku a ten druhý kábel bol OK. Problém je že jeden kábel je T-com a druhý Slovanet :pain: . Vo vyjadrení T-comu bolo že ten kábel ( slovanetu ) je prerušený . Dnes ráno som volal, že čo je s tým, ešte stále mi to nejde, bolo už vyjadrenie zmenené na " kábel nestíha ". Na otázku že ako že nestíha, keď som nemal počas roku žiaden problém a žiaden výpadok a stabilnú rýchlosť 35MB/s som nedostal odpoveď. Zapojili ma do 10 min ale mám už len 15MB/s .... paráda a platím si 50Mb/s .... Dám krk na to , že ak priamo oslovím T-com dostanem plných 50 Mb/s .... vydrbanci


Harchom23, držím palce na skoré uzdravenie
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4426
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa romiadam » 24 Aug 2016, 03:24

mato3000

50/15= cca 3

Pri najblizsej fakture im zaplat 1/3 ako mas v zmluve a posli im pisomne oznamenie (na viac miest hlavne managerom), ze je to preto lebo platis za 50 a mas 15.

Uvidis ako rychlo budu reagovat. (ak ta hajzli neodpoja, ale 1/3 si zaplatil, takze nemaju narok ta odpajat....neviem)
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mato3000 » 24 Aug 2016, 07:37

no ono to je trošku viac zamotané .... pravdepodobne za to môže T-com, tvrdí im, že linka má max 15-20 Mbs, pritom včera som T-com žiadal o preverenie, akože som nespokojný s doterajším dodávateľom a chcem prejsť k nim a oni to reálne preverovali a tvrdia, že mi môžu dať na tom istom kábli až 70Mbs. No som zvedavý ako toto dopadne.
0

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok