Co vás dneska potěšilo? (1)

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa xmilos » 09 Aug 2013, 16:36

Ty brdo, pekne ich ucis a kde maju podlozku. Bude vypadat ten stol :--)
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10165
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Aug 2013, 16:45

No vypadal by asi ako ony ked skončili , zadrbané od tej čiernej atramentovej maglajzoviny,čo bola pod vozíkom,takže som ich pol hodinu drhol riedidlami,aby mohli ísť za odmenu na zmrzku. :lol:
Našťastie už dlhé roky,od podobných začiatkov ich maminy, je na stole štvorka sklo. :wink: len ho nevidno.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa xmilos » 09 Aug 2013, 16:52

Ja nesmiem na sklo polozit ani kluce :--).
A kazetu s tonerom uz rozobrali ? :--)
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10165
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Aug 2013, 16:59

Mal si si gazdinú patrične prevychovať, moja je už na to zvyknutá a ked treba, održem nové sklo a vymením./alebo gazdinú ked ma naštve/ :wink:
A kazeta tam našťastie nebola,to by fak nemdopadlo dobre. :lol:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1692
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa cs001 » 09 Aug 2013, 22:12

...u nas sa kupuje novy obrus na kuchynsky stol minimalne raz do roka...
...najlepsie bolo , ked som na novom obruse otvaral bandasku s acetonom a potom sa snazil rozliaty aceton utriet...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

wwlado

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa wwlado » 09 Aug 2013, 22:22

MARIAN: Mas sikovne vnucence. Len skoda, ze si mal iba jeden srubovak, lebo ta druha je nejaka smutna. Mohol si jej dat aspon kombinacky. slo by im to rychlejsie.
Co sa tyka bordelu, mozem ti na dalsie praniny poslat jednu skatulu veci na rozobratie. :lol:

Nomen

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Nomen » 09 Aug 2013, 22:30

a ja k vianociam :D a k tym obrusom , boli casy ked "padol" kazdy mesiac jeden , ale ako si spravil "kumbal" uz je to lepsie , bordel zo stola sa uz nemusi odpratavat , ale moja zena je aj obcas rada ked nejaky znicim , ma aspon dovod novy si kupit ..
Prílohy
vianoce.jpg

neznamy

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa neznamy » 11 Aug 2013, 20:20

a už hráme :) Moje Audio Technica ATH AD500 chytili nový dych ktorý im chýbal ;) to je lahoda počúvať...

Obrázok

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 12 Aug 2013, 22:36

ja som sa potešil novou ručnou vrtačkou na drobné práce a DPS, je fakt super, pevná a má prekvapivý ťah a výdrž. Dnes som s ňou rozvŕtal skriňu a ešte nestrácala výkon. Dobre aj sedí v ruke, ale škoda že má tenkú baterku a nedá sa postaviť, aspoň nespadne :D
IXO od Bosch už nechcem ani vidieť, takú somarinu už hádam nikdy nekúpim.

Ale nezískal som žiadne body do kartičky, asi kôli tomu že som ju nekupoval v Tescu a ani nemám karičku :wink:
Prílohy
DSC08026.jpg
0

sarisHD
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1238
Dátum registrácie: 03 Mar 2009, 00:00

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa sarisHD » 12 Aug 2013, 23:51

Ja som sa potešil pred nedávnom jej sestrou ASV - 10-2A :)

Hádam poslúžia :)
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 13 Aug 2013, 21:00

nad kúpou tej som tiež uvažoval, ale najlepšie dlhodobé skúsenosti mám s 7 voltovými a je aj ľahšia. proste treba si uvedomiť na čo je takáto sranda stavaná, na silné veci mám iné náradie. a ak sa zamkne doraz, tak sa nedá rukou zastaviť, proste si spáliš ruku, takže silu má jak sviňa a včera som ju vybil úplne až elektronika odstavila baterku a celá sa nabila asi za 15 -20 min. elektronika
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Drakoush » 14 Aug 2013, 13:23

mato3000 napísal:ja som sa potešil novou ručnou vrtačkou na drobné práce a DPS, je fakt super, pevná a má prekvapivý ťah a výdrž. Dnes som s ňou rozvŕtal skriňu a ešte nestrácala výkon. Dobre aj sedí v ruke, ale škoda že má tenkú baterku a nedá sa postaviť, aspoň nespadne :D
IXO od Bosch už nechcem ani vidieť, takú somarinu už hádam nikdy nekúpim.

Ale nezískal som žiadne body do kartičky, asi kôli tomu že som ju nekupoval v Tescu a ani nemám karičku :wink:
Koľko ťa vyšla táto sranda?

Akurát si ma sklamal, že nie si ovca, ale slobodne konajúci človek a nenazbieral si bodíky na kartičku. Ja to kúpim rozhodne na body a keď nazbieram, budem mať ešte tri také len za body na kartičke. Budem kupovať v tesku.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 14 Aug 2013, 22:52

neviem presne, lebo kupoval som viac vecí a to som len tak nečakane prihodil. ale myslím že do 100E to bolo. tá večšia stála cca 110E, ale môžem sa mýliť.
0

neznamy

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa neznamy » 14 Aug 2013, 22:55

vcera som ju pozeral v baumaxe a stala rovnych 99€

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10165
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa 5ko » 14 Aug 2013, 23:53

Baby chceli nejaké hrnce či panvice z Kaufu za body, tak im zbieram.... už mám plné štyri karty po 20 kuponov/jeden za 5€ nákupu/
... :wink: väčšinou za PIVO :lol:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Axwell » 15 Aug 2013, 01:36

po niekolkych veceroch sa mi podarilo dat dokopy resp. vylepsit - pridal som viacej koncakov, a proste klasika NF zosilovac ale poschodovy ma 2 poschodia a prizemie :D take este asi tu nebolo, preto obavam sa sem dat aj foto, proste som si to vyladil, perfektne mi to hra, a dufam, ze vydrzi dlho :wink:

v skratke,
satelity trunekova M50-2 - 2x
subwoofer MOSFET 120W/4ohm, nabuduce by som uz bipolar nestaval, ak tranzistor tak MOSFET, pre moju typ muziky ideal a na sub, neskutocne co to s nim robi
dalsie extra 2 kanali LM4780 bridged 2x, tieto sa daju vypinat samostatne, su pre velke trojpasmaky, ktore budem zapinat az ked si chcem trosku viac prikurit :lol: tieto som mal povodne k PC, ale da sa...

Filtraciu ani nehovorim, kondenzatorov pozehnane, okolo 16ks cca 70 000-80 000uF dokopy, trafaky dve dokopy 650VA.

Asi to nikoho velmi dnes nezaujimaju NF zosilovace aspon co poslednu dobu vidim na fore, aspon mi to urobilo radost, a teda ma to potesilo...

Nabuduce uz len ak tranzistor tak MOSFET, tu na fore menej casto vidim taketo koncaky.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa mato3000 » 15 Aug 2013, 12:20

5ko napísal:Baby chceli nejaké hrnce či panvice z Kaufu za body, tak im zbieram.... už mám plné štyri karty po 20 kuponov/jeden za 5€ nákupu/
... :wink: väčšinou za PIVO :lol:
ešteže sa má kto obetovať. čo by si nespravil pre rodinu :D to si kupuješ pivo domov, teda máš povolené piť doma po večeroch, alebo si to šupneš v práci kdesi v kumbále ?

ja mám povolené :wink: , lebo vtedy všetci spia, len ráno nedaj bože že nájde viac fliaš , potom frfle že som starý a mám velké brucho z piva. myslel som že ju obabrem tak som dve flaše zaradil medzi prázdne ostatné, ale ani to ju neprekvapí, má prehlad o všetkom .... jááj tie naše baby, majú ale problémy :rolleyes:
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa Drakoush » 15 Aug 2013, 13:00

Axwell napísal:Asi to nikoho velmi dnes nezaujimaju NF zosilovace aspon co poslednu dobu vidim na fore, aspon mi to urobilo radost, a teda ma to potesilo...
Nie že by nás to nezaujímalo, je to zaujímavé odvetvie elektroniky, len je tým prešpikované celé fórum, každý stavia kadejaké volovinky s TDA, LM... a myslí si, že je macher, pritom to je polská stavebnica a letoval to štrikovacou ihlicou. Mali by sa vyrábať aj iné stavebnice, myslím, že s FM príjmačom, CB vysielačkou a podobne by bola väčšia sranda.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10165
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa 5ko » 15 Aug 2013, 18:49

No tak to by ešte len bolo otázok od začiatočníkov, ktorý ani nepoznajú súčiastky a hned by sa pýtal, ako si urobí vysielačku na 10 kanálov s dosahom 50 km na dve tuškové baterky vo velkosti MP3 ky ? :lol: NF zosíky sú na začiatok celkom poučné konštrukcie, aj ked už občas lezú na nervy.
MATO, ja mám tú výhodu, že u nás sme pivkári všetci :D
Mám na to jedno praktické zdvôvodnenie ,/alebo schopnú výhovorku/.
Voda do bytu mi prichádza cca 50 metrovým potrubím suterénom celej budovy a kým príde ku mne , tak je či v lete či v zime teplá takmer nerozoznatelne od TUV, takže kým by som sa dočkal studenej vody z ulice, minul by som 100 litrov vody pri každom napití.Teraz to vynásob 3 členmy rodiny,a z toho mi jasne vyplýva ,že z daného pomeru ceny 1m3 vody a piva, je bedňa piva na týždeň a bedňa na víkend ovela ekonomickejší spôsob zahasenia smädu. :lol:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Co vás dneska potěšilo? [Pokračujte]

Príspevok od používateľa spin90 » 15 Aug 2013, 18:53

Nie zrovna dneska, ale potesilo ma ze som dokoncil povrazovy rebrik :) 6m dlhy, potreboval som to pri kopani studne na zahrade, ktora ma 4m.
Prílohy
560517_367451993333138_1585844835_n.jpg
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok