Môže ma prehľadať pracovníčka?

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
tetroda
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Sp. Stará Ves, Žilina
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa tetroda » 04 Jan 2012, 20:59

Ahojte, písal som už do veľa fór, avšak nikde mi neodpovedali. Keďže je tu sekcia voľná téma tak sa skúsim opýtať aj tu.

Ide totižto o to, že som stredoškolák, a chodím aj na stredoškolský internát. Tam platia striktné pravidlá, ako napr. nesmú byť dievčatá pri chalanoch a opačne, žiaden alkohol, večierka, ... a pod. Môj problém spočíva v tom, že pri vstupe do intráku, sedí na vrátnici nejaká vychovávateľka a tá od nás chce aby sme jej ukazovali tašky, že či v nich "nepašujeme" alkohol. Ja sa preto pýtam, môžu tak robiť? Odkiaľ majú na to právo? Alebo to môžu robiť? Ďakujem za odpovede.
0
je odveci, keď Vás chce niekto rozštvrtiť na tri polovice :D
zástanca osvecovania DPS (výroba DPS)
Teší ma, Matej :)
Ak chcete niečo z ebay.com alebo DX stači sa ozvať.

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12420
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa boraicho » 04 Jan 2012, 21:02

A pašujete?
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Používateľov profilový obrázok
tetroda
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Sp. Stará Ves, Žilina
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa tetroda » 04 Jan 2012, 21:07

Ja konkrétne nie, ale pašuje sa vo veľkom, minule tak jedna vychoška obvinila priatelku že isto niečo v taške má, a tá tam nemala nič. Ja na jej mieste by som nič neukázal, a preto sa to snažím zistiť, či ma môžu prehľadať.
0
je odveci, keď Vás chce niekto rozštvrtiť na tri polovice :D
zástanca osvecovania DPS (výroba DPS)
Teší ma, Matej :)
Ak chcete niečo z ebay.com alebo DX stači sa ozvať.

martin knocik
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: 23 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Trenčianska Turná
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa martin knocik » 04 Jan 2012, 21:14

ychovávateľka a tá od nás chce aby sme jej ukazovali tašky, že či v nich "nepašujeme" alkohol. Ja sa preto pýtam, môžu tak robiť? Odkiaľ majú na to právo? Alebo to môžu robiť? Ďakujem za odpovede.
Osobne si myslím že to závisí od toho s akými pravidlami si suhlasil v ubytovacej zmluve.
0
http://mkbci.com

FEL UNIZA 2015, Ing.

ľudstvo je vírus ktorý napadol Zem

nerobme si ťažkú hlavu z debilov čo nám ani po členky nesiahajú, buďme radi že my dačo dokážeme a smejme sa im akí sú sprostí

Používateľov profilový obrázok
Dubus
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Nov 2011, 08:16
Bydlisko: Trnava
Vek: 47

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa Dubus » 04 Jan 2012, 21:31

Samozrejme že môžu ba dokonca musia sú za Vás zodpovedný ..ono ak sa niečo zvrtne pomilovaný budú vychoši
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 33

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa Axwell » 04 Jan 2012, 21:35

ani na SS co som pocul, sa taketo kontroly nerobili, max. co sa robilo bola kontrola izieb sem tam, alebo po 22:00 uz ziadne nove navstevy.
Na VS intraku to je kazdemu fuk, co mas, koho mas, pokial sa nenici uz majetok je to v norme :D

cize z toho vypliva, ze si radsej oni daju pozor na takych, asi maju vo vasom intraku velmi zle skusenosti, tak robia taketo kontroly ,ale pravo ci nato maju alebo nie neviem, ale skor nie.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa 5ko » 04 Jan 2012, 21:51

Presne tak, preštuduj si internátny poriadok, a opýtaj sa priamo vedenia, či majú na to právo.Niekedy boli ovela prísnejšie podmienky na internátoch ako dnes, a nikomu to nevadilo,nebolo tolko prúserov ako teraz.Každý bol mladý a navyvádzal kadečo, ale myslím že sme asi boli zodpovednejší ako niektorý dnešný puberťáci.Pilo sa aj vtedy,ale neboli drogy ,ale aj vtedy každý musel vedieť odkial -pokialj a ked bol prúser,tak vedel , že si to zlizne poriadne. Vtedy neboli také problémy zohnať internát alebo privát ako teraz /hlavne finančne/ ale každý kto ho mal si ho vedel vážiť.Zažil som aj internát aj vstávanie každé ráno o 5-tej a šlapať polhodinu na vlak pešo .Práve preto sa čudujem ,že v dnešnej dobe si študenti dovolia riskovať vyhadzov kvôli nevhodnému správaniu...a ešte sa cítia ukrivdený.
Viem že sa ťa to netýka, ale uvededomte si ,že keby tie kontroly nerobili,ako by to na intráku za chvílu vyzeralo,iste si to vieš živo predstaviť.To by už potom nebol internát, ale horský alebo hodinový hotel,a hoci nemám nič proti zvyšovaniu populácie,som ale zásadne proti nechceným odloženým a štátom chovaným deťom/často ešte nedorobených detí/.Pár internátov som prešiel v bývalom zamestnaní,či stredoškolských ale bohužial aj vysokoškolských a často mi veru hrôzou vlasy dupkom stávali,ked som videl ,čo dokáže urobiť za jeden rok po rekonštrukcii či vymalovaní s priestormi takzvaná ,,budúca inteligencia"/alebo skôr demencia/.Aj strašidelný zámok na lunaparku by sa hanbil za svoju ,,prívetivosť" .
Jednoducho sa s tým treba zmieriť,že všade platia určité pravidlá a predpisy,či ideš autobusom, lietadlom,alebo si členom nejakej organizácie ,musíš dodržiavať a STRPIEŤ niektoré vyžadované opatrenia ktoré tam platia.
Kto s tým nemá problém, tomu to nevadí a komu to vadí, nech si najde privát,ale aj tam si všetko nemože dovoliť .
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
tetroda
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Sp. Stará Ves, Žilina
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa tetroda » 05 Jan 2012, 16:25

Asi to tak aj urobím, pojdem za riaditeľkou a vypýtam si ten poriadok, resp. zmluvu o ubytovaní.
0
je odveci, keď Vás chce niekto rozštvrtiť na tri polovice :D
zástanca osvecovania DPS (výroba DPS)
Teší ma, Matej :)
Ak chcete niečo z ebay.com alebo DX stači sa ozvať.

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa AndiCibula » 05 Jan 2012, 16:48

Love it or hate it.

Choď na privát, detiská plesnivé. :lol:
0
Performance in nanospace.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6252
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 05 Jan 2012, 16:52

Axwell napísal:Na VS intraku to je kazdemu fuk, co mas, koho mas, pokial sa nenici uz majetok je to v norme :D
Uplne fuk nie, bol som svedkom diskusie, ked chlapici si niesli sud piva (ten velky, z akych capuju v bare) na izbu a vratnicka ich nechcela pustit.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa elmoto » 05 Jan 2012, 17:10

No keby uliali aj vratnicke tak ich pusti aj s dvoma sudmi.
Ide o princip. Ak to boli vysokoskolsky prvaci tak na tych plati ine pravidlo ako na vyssie rocniky! Pekne podla zasluh a ziaden bordel. Osobne poznam podmienky na intraku kde som bol ako prvak a potom podmienky na intraku kde som bol neskor. Zilinska Univerzita Velky diel. :)

Hlavne treba chapat a porozumiet o co hlavne ide. Nejde o buzeraciu ale o prevenciu a o dobro. Chovaj sa k tym ludom s uctou a budes vidiet ako ta budu brat. Sami ta pozdravia ked vojdes s priatelkou na vratnicu!
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa Ond3x » 05 Jan 2012, 17:23

Jojo, alkoho se nesmí nosit ve velkokapacitních nádobách :D Ale 60 lahváčů na pokoji nikomu neva :lol:

Jinak můžou dělat vše, co jim podepíšeš a neporušují tím tvoje základní práva a povinnosti. Třeba jako že ti nesmí zastavovat osobní doklady a tak.
0

Používateľov profilový obrázok
tetroda
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Sp. Stará Ves, Žilina
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa tetroda » 05 Jan 2012, 17:26

práve to je ten problém, že nemôžu a robia to, napríkald keĎ príde za mnou nejaka návšteva tak ju vrátnička pýta OP a ta návšteva môže ísť hore za mnou. Podľa mna toto tiež nesmie a robí sa to...
0
je odveci, keď Vás chce niekto rozštvrtiť na tri polovice :D
zástanca osvecovania DPS (výroba DPS)
Teší ma, Matej :)
Ak chcete niečo z ebay.com alebo DX stači sa ozvať.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6252
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 05 Jan 2012, 17:37

elmoto: ano, bol to VD, konkretne bastila (teda prvaci). :D
Na bastile sa stale hnevali, ze sa fajci na zachodoch, v kuchynke atd, je to zakazane. Tak padla dohoda, ze mozme v kuchynke, ale nech je poriadok. Ferova pre obe strany. Ale samozrejme stale bordel, nikto to nedodrziaval a zase doplatili na to ti druhi, ktori nerobili bordel.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Wicker

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa Wicker » 05 Jan 2012, 17:43

Takto sa to nerobí, na strednej sme tiež fajčievali po večeroch na záchodoch, taktiež padla tichá dohoda môžete ale nebude bordel, doniesli sme si popolník a bol pokoj ( pravda nesmela nás chytiť nočná kontrola )...

Keď ním na chodbu pridelili prvákov, ktorý veselo klepali popol na zem ( chodili si zapáliť po nás ) a bolo nám to potom povedané, tak sme si ich pekne vzali bokom, zvýšeným hlasom dostali ponaučenie ( keď že si automaticky volali nás, o ktorých vedeli, že tam chodíme fajčiť ) a od v tedy bordel nebol.

Je to aj o tom ako sa ku tomu postavia samotnými aktéri, hlavne starší, ktorý by mali mať trochu viacej rozumu.

Používateľov profilový obrázok
Ond3x
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2240
Dátum registrácie: 10 Mar 2010, 00:00
Vek: 32

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa Ond3x » 05 Jan 2012, 18:07

tetroda napísal:práve to je ten problém, že nemôžu a robia to, napríkald keĎ príde za mnou nejaka návšteva tak ju vrátnička pýta OP a ta návšteva môže ísť hore za mnou. Podľa mna toto tiež nesmie a robí sa to...
Krom případů na úřadě a policie ti nikdo občanku brát nesmí! Je to protiprávní jednání. Dopouští se ho tím protistrana i ty. Můžeš jim tam za to pořádně zatopit, když už budeš končit :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
tetroda
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Sp. Stará Ves, Žilina
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa tetroda » 05 Jan 2012, 18:49

Krom případů na úřadě a policie ti nikdo občanku brát nesmí! Je to protiprávní jednání. Dopouští se ho tím protistrana i ty. Můžeš jim tam za to pořádně zatopit, když už budeš končit :lol:
a to mám aj v pláne.
0
je odveci, keď Vás chce niekto rozštvrtiť na tri polovice :D
zástanca osvecovania DPS (výroba DPS)
Teší ma, Matej :)
Ak chcete niečo z ebay.com alebo DX stači sa ozvať.

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa eurobastler » 05 Jan 2012, 19:30

Zvykaj si. V mnohych zamestnaniach musis na poziadanie otvorit kabelu na vratnici :wink: V niektorych dokonca automaticky - vychadzas z objektu a musis, tak ako ostatni, otvorit ruksak/igelitku/ladvinku/....
0
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
tetroda
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: 22 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Sp. Stará Ves, Žilina
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa tetroda » 05 Jan 2012, 19:32

áno to berim, ale iba ak ta prehladáva SBS, skutočná SBS a nie nejaká vychovávatelka, vieš, ide o to ... Brigádoval som v BILLE a viem o tom, pri každom odchode som musel ukázať tašku ... proti tomu nemám nič.
0
je odveci, keď Vás chce niekto rozštvrtiť na tri polovice :D
zástanca osvecovania DPS (výroba DPS)
Teší ma, Matej :)
Ak chcete niečo z ebay.com alebo DX stači sa ozvať.

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3155
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Môže ma prehľadať pracovníčka?

Príspevok od používateľa elmoto » 05 Jan 2012, 20:47

tetroda a preco im chces zavarit? Ja som tiez daval obciansky a nebo problem. Tak isto davalo obciansky tisice inych studentov a nieje problem. Chodil som po intrakoch hore dole Velky Diel - Hliny stale dokola chceli obcianku tak dostali. Isiel som prec tak mi ju dali. Co ma ma na tom trapit? Nic. Som rad ze sa to tak robi. Kadejaka zgerba chodi po intrakoch. Si zober ze sa tam stane nejaky pruser ako napriklad poriadna kradez, znasilnenie, vrazda... a ty hrdina co nechces davat obciansky co spravis? Stale ta bude stvat tvoje narusene ego ked sa nieco taketo stane tebe alebo tvojmu kamaratovi? Potom budes volat preco tu nic neevidujete kto tu chodi! Vykasli sa na to.

Vsetko je to o tom aby tu mladez drzali na kratko lebo vieme co dokazeme ked sme mladi a pojaseni. Takze pekne pocuvaj a prejdes toto vychovne obdobie bez ujmy. Radsej sa zameraj na nieco dolezitejsie a nie na to ci ti dajaka teta kontroluje tasku. Mi moze aj do riti fukat mi je ta teta ukradnutna.

Ale ako chces mozes is proti nim ale ja ti hovorim, ze to robia len s cielom aby bol poriadok. Alebo tam zacni robit ty poriadok a uvidis ako ti to pojde. Potom prid porozpravat ako sa ti to dari. Brekekeeeee
0
nie som tu

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok