Pochváľte sa svojimi fotkami! II.

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
E001
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Dátum registrácie: 18 Nov 2012, 19:05
Vek: 64

Re: Pochváľte sa svojimi fotkami! II.

Príspevok od používateľa E001 » 09 Jún 2021, 23:10

Vieš, keby si dal aj tip, kde to bolo... Som síce z Ba, ale určite by som rád vedel, kde sú ešte takéto miesta. Lebo čo ja viem, je sneh okrem štítov všade zlezený. Či severné, či južné svahy. :pain:
0
Quid quid agis, prudenter agas et respice finem. Čokoľvek robíš, rob s rozvahou a dbaj na dôsledky.

5ko
Power user
Power user
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 65

Príspevok od používateľa 5ko » 09 Jún 2021, 23:12

Brrrr, to ja nemusím,sneh nech je nad 1500metrov hoci aj v auguste,ale v meste mi nechýba ani v zime. :D
Celkom mi stačí, že keď sa na jar roztápa,natlači mi spodná voda z Hrona pol metra do pivnice.
Na chalupe.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Radus
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Vek: 39

Príspevok od používateľa Radus » 10 Jún 2021, 08:42

Toto konkrétne na fotke je Litvorove pleso, smerom na Zmrznuté pleso. Snehu zo severnej strany je požehnane, keby si si dal Rysy z PL, užil by si si výstup tým žľabom pred koncom hore. Ale podmienky boli mizerné, sneh vôbec nedržal, ani pod mačkami, a miestami ako prekvapenie bol pod ním vytečený ľad do ktorého sa ani cepín nedal zaťať. Sem tam sa zase človek prepadol medzi skaly po guľky :) Na exponovaných miestach cestou na VV to bolo adrenalínové ešte viac :) Zvažovali sme ešte Prielom, ale v tom hnusnom snehu by sa asi ani nedal vyšľapať...
0

Napísať odpoveď