Na potulkách Bazošom II.

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
kukinko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1536
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 00:00
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa kukinko » 27 Júl 2022, 19:52

0
"programujem = hram sa" s Arduino / ESP, LOGO!, Simatic + TIA
+ nejaka ta elektrobizuteria okolo

:agree:

Používateľov profilový obrázok
SMITH
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1659
Dátum registrácie: 29 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Púchov
Vek: 48

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa SMITH » 27 Júl 2022, 20:46

To predávaš ty ?
0
:-) Nikdy neříkejte, že něco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udělá to ! :-)

Používateľov profilový obrázok
kukinko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1536
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 00:00
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa kukinko » 27 Júl 2022, 20:51

Ja? Nie... Len som to nahodou nasiel, tak mozno sa niekomu nieco zide.. vidno tam zaujimave kusky.. ja tiez postupne asi rozpredam svoje "naradie a zasoby"... Nieje na to cas, a pri dnesnych cenach za hotove cinske moduly budu bastlit len nadsenci..
0
"programujem = hram sa" s Arduino / ESP, LOGO!, Simatic + TIA
+ nejaka ta elektrobizuteria okolo

:agree:

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa medved » 23 Aug 2022, 17:38

Dávam do pozornosti tohto človeka, predajcu na Bazoši Martin Porubiak s ktorým mám veľmi zlé skúsenosti. Extrémny špekulant, celé hodnotenie čo som mu hodil aj na Bazoš je tu... prosím... :thanks:

Pozná ho niekto ? je z KE a ma prístup k leteckej a radarovej technike, no takého brutálneho špekulanta a chu*a som ešte nestretol.

https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?idm ... eno=Martin
Nedôveryhodný, problémový, špekulant predajca, ktorý Vám nedá ani adresu, aby ste si došli po veci osobne. Vôbec neodporúčam s ním komunikovať a niečo dohadovať ak nemáte dávku trpezlivosť a dostatok zvyšných financií v troch cifrách ! Vymenili sme si celkovo 25 správ cez e-mail. Pôvodne som sa pýtal len na jeden budík a pýtal som sa na ceny elektrónok zo zvedavosti. Medzitým mi poslal veľa ďalších fotiek ďalších vecí na predaj aj ktoré na bazoši nie sú. OK super si vravím, vidím tam zaujímavé veci, tak sa pýtam na ceny, že niečo si z toho vyberiem do zbierky. Doteraz som sa nedozvedel za všetky tie správy ceny za jednotlivé veci ! Že, aby som navrhol, tak som navrhol niečo, pretože predajca vôbec „nevie“ alebo nie je ochotný si určiť ceny a ich napísať. Navrhol som cenu a vraj je to veľmi málo a ešte sa pýtal, či je to cena za 1ks alebo za všetkých 9ks veci dokopy, že on to nevie ! Kokos... (rozdiel v stovkách €) ok tak znova dohadovanie na cenách.. znova a znova som sa nedokázal dozvedieť jednotlivé ceny, tak mi dal cenu za všetko spolu a ešte mi 2 veci odtiaľ sám vyhodil a dal mi 3 cifernú sumu, čo vôbec takúto hodnotu na bazári dané veci nemajú ! Ani bohovi sa človek nedozvie cenu za kus, len za každých okolností všetko spolu, cena iba za všetko dokopy a čím vyššia cena a všetko sa mu zdá málo. Pýtal som sa 2x po sebe na adresu, že dôjdem osobne. Vôbec som sa nedozvedel, kde mám prísť. Dostal som odpoveď, že ma bude v KE navigovať. A to je sakra čo, že „navigovať“ ? Adresu predajca odmieta dať aj keď to mám na skok z PO do KE. Potom mi už prestal odpisovať, keď som mu navrhol inú cenu za 3ks predmetov... asi sa mu to zdá už málo, lebo nie je to 3 ciferná suma ! Taktiež mi nikdy neodpisoval priamo na moje otázky, stále si išiel svoje, akoby nedokázal čítať s pochopením alebo ani nechcel. Toto je rarita človek, ktorého konverzáciu si treba archivovať. Tento človek je extrémny špekulant a nedá sa mu veriť !!!
1
Obrázok 1

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Amaterr » 02 Okt 2022, 14:30

strasne :) , vraj ultimate clen ..


Téma prečistená,odstránenie "OT".upravil: 3.10.2022 mirosne
Prílohy
moderator.jpg
0

Atlan
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: 01 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Atlan » 02 Okt 2022, 19:14

Neviete niekto o nejakom tesla 600 gramci, kludne pokazena ekektronika, opravim si....
0

Používateľov profilový obrázok
miroja
Power user
Power user
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: stredny Liptov
Vek: 61

Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa miroja » 03 Okt 2022, 17:40

Chlapci, viete, ze ste v teme "Na potulkach Bazosom" ? ;-) Na dojasnovanie netechnickych nazorov si vari zalozte ine vlakno na inom fore.

Nielen na tomto fore sa vela technickych tem zvrhava do osocovania, utokov... Potom sa cudujete, ze technicka uroven aj tohto fora ide dole vodou ... este rozduchat temu vojny, energii, Covidu...
Fakt to stoji za to provokovat a dat sa vyprovokovat ?

K teme nabijacky. Priamo na Bazosi je viac fotografii. usudzujem, ze zjavne chcel predavajuci demonstrovat moznost regulacie nabijacieho prudu prepinamim prepinaca. Zrejme aj to, ze nabijacka vie dodat aj viac nez deklarovanych 10A . Na tom by som nevidel nic zasadne zle (asi to tak nenechal len pocas fotografovania, takze aku to zrejme hravo zvladol). Za predpokladu, ze "novy majitel" je gramotny a bude si vediet podelit kapacitu nabijaneho aku desiatimi a tomu prisposobit realny nabijaci prud je vsetko OK.Vsak tam ma ampermeter. Este keby mala voltmeter, alebo nejaku indikaciu aktualneho napatia, nepotrebujes viac.
Co mi vsak vadi, je sposob vstupu privodneho kabla 230V do skrinky. To by si zasluzilo urobit bezpecnejsie, aspon ja by som to v takomto stave nepredaval..nemal by som ciste svedomie, ze sa to niekomu v garazi pri traktore neprederie a neurobi nejaku paseku...
EDIT:Tiez netusime, ako vysoko dokaze vystupat vystupne napatie na svorkach, ked aku bude nabity... To by bolo tiez dobre vediet...
0
Naposledy upravil/-a miroja v 03 Okt 2022, 17:59, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
miroja
Power user
Power user
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: stredny Liptov
Vek: 61

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa miroja » 03 Okt 2022, 18:13

Preco skoncil v kosi aj moj prispevok???
1, zmieroval som oboch chalanov
2, napsal som svoj TECHNICKY nazor na uvedeny inzerat .

Co som urobil zle ???
EDIT: Na 18-tej stranke tohto vlakna druhy prispevod od konca je tiez jeden inzerat, s velkou pravdepodobnostou od toho isteho predajcu. Ak ma niekto zaujem, pozrite si aj rok 2020.
0

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa mirosne » 03 Okt 2022, 18:20

Ospravedlňujem sa za odstránenie príspevku.
0
Pozdravuje vás Miro.

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Amaterr » 03 Okt 2022, 18:59

To bolo mile " chalanov " :) , ale ja o ziadne uzmierovanie nestojim , je to svinstvo take nieco predavat s titulom "ultimate clen" a kto sa toho zastava je taky isty ako on , urcite odo mna uz vsetko :)
0

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 03 Okt 2022, 19:22

Mna tiez netreba zmierovat ja sa vytocit urcite nenecham a hlavne nie cez internet. Mna len zaujala ta osobna averzia voci "ultimate clenovy" tak som mu odpovedal. Inak je zaujimave zininy clenovia co napr. ddosovali svetelektro ti nevadia. Ale nechcem tu zasa nieco rozputavatat, tak tiez uz nebudem pokracovat.
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Amaterr » 03 Okt 2022, 19:37

Clovek mieni a panboh meni :) , spomenul som ze uz nic ... co ti mam ? Nechcem sa dotknut ziadnych traktoristov , ale keby to predaval niekto len tak , bez odbornosti ani si toho nevsimnem , ale ten co sa hrdi odbornostou , titulom a vzdelanim a ponizi sa s takym niecim na predaj . Asi hlboko klesol , ale to je uz jeho problem , myslis si ze je tu tazke ziskat titul "ultimate clen " ? Nabucham kazdy den sto prispevkov a mam ho :) .
Si reagoval , ze ta nabijacka je v pohode , nie na Ultimate clen
0

Používateľov profilový obrázok
platon.rado
Power user
Power user
Príspevky: 4785
Dátum registrácie: 20 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Brusno okr.Banská Bystrica
Vek: 47
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa platon.rado » 18 Nov 2022, 08:27

0
Najlepšie reprosústavy nie sú tie,ktoré nám najviac dajú,ale tie ktoré nám najmenej stratia.

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa rakato11 » 18 Nov 2022, 09:08

Už nevědí jak by "zedřeli" národ.
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

Atlan
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: 01 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Atlan » 18 Nov 2022, 10:51

Vsetky inzeraty budu z slovkom "darujem" v uvodzovkach.
0

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa Amaterr » 18 Nov 2022, 14:33

Trend pise aj ine veci :( , nuz aspon sa znizi nezamestnanost .Financna sprava prijme pracovnikov na dohodu a budu postavat na trhoch , jeden pri predavajucom a druhý pri kupujucom . :)
Prílohy
Trend.jpg
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa mr.dred » 18 Nov 2022, 15:54

..niet sa čomu čudovať...
Zo špajze ukradli už aj podlahovú krytinu a matelo vyhlásilo, že ONI tu budú na veky, tak potrebujú zrepasovať :mrgreen:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa medved » 18 Nov 2022, 16:41

Akosi si neviem predstaviť to dodržiavanie a príznavanie... :butthead:
0

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 988
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa budvar10 » 18 Nov 2022, 18:09

Ak niečo predávam, vôbec neznamená, že som predal. Ak niečo ponúkam povedzme za 2000e, vôbec neznamená, že ich dostanem.
Jediná istota je, že úradnikov platených z našich daní zase bude viac.
0

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12407
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Re: Na potulkách Bazošom II.

Príspevok od používateľa boraicho » 18 Nov 2022, 18:31

Po prvé vobec neviem kto spadá do tej kategorie, a aj tak,
dám na bazos vec, ako oni budu vedieť že sa predala? To že je na inzerate neznamena že sa aj predá. Kopec veci sa ani nepredá a ked sa s niekym osobne stretnem a dá my do ruky keš, ...
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Napísať odpoveď