Elitom - neseriózny eshop riadený Katonom

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Elitom - neseriózny eshop riadený Katonom

Príspevok od používateľa eurobastler » 21 Jan 2021, 23:21

Ak by ste si náhodou chceli počas týchto ťažkých časov objednať fólie pre atramentovú tlačiareň a počas lockdownu (pre niektorých bohužiaľ kickdownu), by ste si chceli robiť plošné spoje, tak určite sa vyhnite e-shopu elitom.sk

Objednávku som vytvoril dňa 18.12.2020, následne som zaplatil bankovým prevodom, následne som dostal 28.12.2020 mailom zmenu stavu na "vybavuje sa" a odvtedy vôbec nekomunikujú....

Dnes som im oznámil, že podávam podnet na Štátnu obchodnú inšpekciu....

Nejaké recenzie sú aj tu (moja chyba, že som si to nevyhľadal pred objednávkou, takto snáď nenaletí viac ľudí):

https://obchody.heureka.sk/elitom-sk/recenze/
0
Naposledy upravil/-a eurobastler v 28 Dec 2021, 21:45, upravené celkom 1 krát.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10166
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Elitom - podvodníci

Príspevok od používateľa 5ko » 21 Jan 2021, 23:42

Mne to nejako nechýba,pretože si nič neobjednávam, ale mňa by zaujímalo, nakoľko je hodnoverné to hodnotenie,keďže firma si môže takých super kladných hodnotení napísať aj na tri strany a nikto nedokáže,či je to pravda. :wink: Tých pár kritických zase prekryjú novými superlatívnymi a sú v pohode.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Elitom - podvodníci

Príspevok od používateľa Drakoush » 22 Jan 2021, 00:29

Ale plynie z toho ponaučenie, že najprv je potrebné si e-shop otestovať a priplatiť za dobierku, po pár úspešných objednávkach meniť spôsob platby. Stránky v nás síce vzbudzujú pocit dôvery a kvality dodávateľa, ale to by práve nemali.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

9vch
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11 Feb 2021, 16:52

Re: Elitom - podvodníci

Príspevok od používateľa 9vch » 11 Feb 2021, 16:56

Ja som daný obchod overený mal, neraz som si od nich objednával. Avšak taktiež už od polovice januára čakám na tovar :) Keď som im po týždni od vytvorenia objednávky napísal e-mail, tak v priebehu hodiny mi, samozrejme, bez akéhokoľvek vysvetlenia prečo tovar nebol doručený,poslali screenshot, že zmenili stav objednávky zo :spracováva sa na: vybavuje sa. Odvtedy mlčia, nereagujú na e-mail ani telefón. Nuž, asi jediná možnosť bude SOIka.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok