internet v PO

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Andrej152
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 29 Júl 2013, 12:49
Bydlisko: prešov
Vek: 22

internet v PO

Príspevok od používateľa Andrej152 » 13 Nov 2021, 17:18

Ahojte,
nenajde sa niekto z Vas z PO kto riesil podobny problem?

byvame v predmesti Presova, mame najrychlejsi net od ruzoveho operatora, za 21€ 15/1mb, a kedze dsl je v stave zhnitom su rozpady na linke , net vypadava i niekolko krat do dna... stale im volam na tu ich uzasnu linku kde mi povedia ze ano ano vidia rozpady a nasledne mi pride sms ze chyba nieje u nich :evil:

svitla nam nadej, hned vedla na sidl.2 RD tahal antik, a vraj i k nam dotiahnu ... za 17e optika 1/1gb + nejaka telka a telefon .. parada ... zmluva mi konci o mesiac a o antiku nic tak som im brnkol a kedze nic nestihaju natiahli len par ulic na sidl2 a my nic.. ked tak o rok dva

ruzovy operator dokonca pred 4 rokmi zacal s opitkou, dokonca natiahli hala bala kable aby to vyzeralo a nikdy to nedokoncili ... hlavne ze nam zvysili poplatok na par mesiacov lebo bude optika... des

otazka znie : co teraz?
bez viazanosti platit im 26eur za taky net je totalny vysmech.. i tych 21e za tu rychlost je moc ...
mali sme kedysi mobilny a ten bol este drahsi a sem tam padal - tomu by som sa rad vyhol...
0

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: internet v PO

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 13 Nov 2021, 17:44

Píšeš že mobilné nechceš, ale aj tak si pozri 4ku teraz majú nejakú akciu a všetko majú za 4€ neviem aké sú tam podmienky to si naštuduj. Ale klasicky majú neobmedzené dáta za 22€ v meste by si signál mal mať LTE tak aj rýchlosť by mala byť v pohode.
DSL trápi aj mna som v orange mal by som mať 10/1 a mám 5/0,7 volal som im tam každý den 2x tu bol technik a vzdy to pomohlo tak na mesiac a potom zasa rýchlost padla. Nehovorím už o tom že to vypadáva za den aj 3x vzdy na takú minutu 30 sekund, ale vypadne telka zrusi sa stahovanie prehraty zapas v hre, proste tragedia. Ja som presiel do komnetu to je wifina rycjhlost 10/1 tak ako slubovali a bez vypadkov.
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

Používateľov profilový obrázok
ferrari10
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 24 Sep 2008, 00:00
Bydlisko: Stropkov, Prešov, Košice
Vek: 32

Re: internet v PO

Príspevok od používateľa ferrari10 » 13 Nov 2021, 19:08

Toto nie je len v PO, to isté je aj u nás v SP, tiež mám DSL od nich a celé zle, naposledy čo boli technici mi od....li router po linke a to bol vrchol, lenže router nemám od nich tak len vrteli plecami, že oni s tým nič nemajú. Celý Telekom, už začína robiť problémy.
0
Nikto učený z neba nespadol, ale hlúpych akoby zhadzovali.

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Re: internet v PO

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 14 Nov 2021, 10:19

Andrej, kukni na SWAN ci nahodou.... teraz maju nejaku akciu, minule bol chlapik u mna, za 11Eur mesacne dostanem 70/10Mbit.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok