Nepovolená reklama

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
kapor
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 457
Dátum registrácie: 08 Nov 2012, 08:09
Bydlisko: Pri Trnave

Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa kapor » 29 Jan 2022, 03:05

Otázka na moderátorov.
Čo sa považuje za nepovolenú reklamu. Ak kúpim niečo s čím som spokojný, môžem to sem napísať, alebo nie?
0
Pochopený omyl je cennejší, ako vlastná pravda vedúca do slepej uličky.........

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa mirosne » 28 Feb 2022, 18:03

Je to diskutabilné.Ja to vysvetlím,ako to chápem ja:

1.)za nepovolenú reklamu považujem novo vytvorený nick,v ktorom je hneď v prvom príspevku odkaz na webshop,ktorý ani nesúvisí s vláknom
2.)to či je to nepovolená reklama,by mal posúdiť moderátor,alebo vedenie fóra
3.)Ak kúpim niečo s čím som spokojný,nevídím problém dať to sem(je tu plno odkazov,ktoré nie sú považované za "nepovolenú reklamu")
4.)samozrejme je pravidlo 7."deravé"

To je môj názor,snáď sa vyjadrí aj vedenie fóra+moderátori

Ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď.
0
Pozdravuje vás Miro.

Používateľov profilový obrázok
E001
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: 18 Nov 2012, 19:05
Vek: 66

Re: Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa E001 » 28 Feb 2022, 20:41

Ono je to ozaj na hrane, ale jednoducho by som to definoval asi takto: Ak sa ktosi opýta na čosi konkrétne, tak mu odpoviem cez ss a môžeme si vymeniť skúsenosti. Tak isto, ako napríklad články z amára. V rámci autorských práv je zakázané ich verejne šíriť. Ale súkromne o jednotlivých riešeniach, skúsenostiach s ich realizáciou je predsa bezproblémové.
0

Ajven_Black
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 19 Máj 2018, 21:12

Re: Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa Ajven_Black » 28 Feb 2022, 20:54

kapor napísal:
29 Jan 2022, 03:05
Otázka na moderátorov.
Čo sa považuje za nepovolenú reklamu. Ak kúpim niečo s čím som spokojný, môžem to sem napísať, alebo nie?
Podľa mňa ak si s niečím spokojný a chceš o tom viac popísať, že prečo si spokojný, klady, možno nejaké zápory ak sú, tak to sa dá považovať za takú mini recenziu a to by nemalo byť chápané ako reklama. A okrem toho dať na niečo dobré tip je v prospech všetkých čitateľov tohto fóra :)
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa technikus110 » 01 Mar 2022, 06:29

ED001: .........súkromne o jednotlivých riešeniach, skúsenostiach s ich realizáciou je predsa bezproblémové.....

Máš úplnú pravdu, len takto sa stráca účel tohto fóra. Lebo potom tu bude konverzácia:
otázka: neviete niektro, kde.....
odpoveveď: viem, máš SS a nikto sa nič dodatočne nedozvie, ak ho to zaujíma tiež...

Ajven_Black: Áno každé fórum je od toho, aby "niekto" koho téma zaujíma, sa voľne dostal k informáciám a názorom iných.

Na hrane je sekcia: "pochváľ sa svojim výrobkom", lebo si pod nicom a oficiálne neviem, či sa chváli banník že naprogramoval Arduino, ale fima tým zaoberajúca sa....

A ak idem úplne do extrému, tak ako prvý kto porušil pravidlo o reklame bol programátor a prevádzkovateľ fóra, lebo umožnil si dať pod meno aj link na web - nie je zakázané a vylúčené, že je to vlastný firemný. Tak si urobím reklamu na predaj, prácu a iné činnosti. Tento link si vedia otvoriť aj okoloidúci bez registrácie.
0

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa pajky » 01 Mar 2022, 19:55

Pokladam to tu za free forum, tak ze sa to tu vobec riesi, este nejake blbe linky. Uz keby islo o nieco otravne, tak nepoviem. To uz je humus. Ale momentálne ma toto forum ine problemy, ako drobne kraviny.
0

Používateľov profilový obrázok
E001
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: 18 Nov 2012, 19:05
Vek: 66

Re: Nepovolená reklama

Príspevok od používateľa E001 » 01 Mar 2022, 21:24

To, že toto fórum má problémy je vlastne klasika./ vraj soplveb, nafúkanci a pod./ Čas od času sa tu vyskytnú hovadiny, no a admini sa to snažia ukočírovať. Aj keď v poslednom čase je to iba miro, akosi sa vytratili napr. merák, aj drako. Na jednej strane, poznám oboch osobne, ale neskúmam, čo je za tým. Jednoducho to tu považujem za živý organizmus, zmeny sa dejú. Sú tu starí harcovníci, ktorí sú aktívni a prispievajú dobrými konkrétnymi radami, ale aj hodne " novicov " ktorí radia na hranici s nebezpečenstvom úrazu. No aj to bolo aj pred rokmi. Chodím dosť často na nemecké fóra v oblasti Hi-Fi-čkárov. Tá úroveň komunikácie sa nedá porovnať, proste žiadne osobné útoky, urážky, ponižovanie, jednoducho výmena názorov na vysokej úrovni, jednoducho s tých príspevkov cítiť úctu a snahu pomôcť si navzájom bez zbytočného osočovania sa. A podotýkam, bez zásahov adminov! Asi je tá Slovenská nátura trocha iná. Jediné, čo sa tu zatiaľ podarilo udržať, je apolitickosť tohto fóra, za čo som strašne vďačný.
0

Napísať odpoveď