Zas zenit

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ŠONTE
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Trnava
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Zas zenit

Príspevok od používateľa ŠONTE » 10 Nov 2009, 11:26

)Zdravicko,
tak vcera sme vyrazili zo skoly smer Chomutov ako reprezentanti skoly. Kruta 7 hodinova cesta, vecera a o osmej som spal jak babatko (sorry, na tychto ceskych notebookoch neni prehlasovane a:D). Tak momentalne som si odsutazil. teda. Ak sa da povazovat zostavenie stavebnice za sutaz. Vraj sme to mali robit od deviatej do tretej popoludni. Dve hodinky a aj to som sa suchtal. Ale musim napisat ze cesi su uzasny ludia. Viem to uz dlho ale toto ma utvrdilo. Vsetci su ochotny, ukecany poradia... Domov sa moc netesim.
Ak chcete napiste dake zazitky zo sutazi podobneho typu.
S pozdravom
Juraj z Chomutova
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 10 Nov 2009, 11:37

Podobná soutěž?No napadá mě jednině řemeslo Vysočiny.Asi něco podobného je tam písemný test a sestavení a oživení přístroje.Taky to tenkrát bylo v pohodě,dostali jsme vyleptanou DPS a stačilo to osadit oživit a pak opracovat krabičku na to.Docela v pohodě,Měli jsme na to asi 4 hodiny a po dvou už jsem neměl co dělat :D no a pak test taky to nebylo nějak extra těžký.
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 10 Nov 2009, 11:45

Veru tak....v čecháj je naj....minulí rok v Prahe,rok pred tým v Hluboké nad Vltavou a tiež som sa nesťažoval. Taktiež sa skladali stavebnice.Nikto nič nepindal,nepodvádzal,ak bol problém tak sa ho snažili hneď vyriešiť....Jednoducho to bolo tak ako sa patrí :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
ŠONTE
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Trnava
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ŠONTE » 10 Nov 2009, 11:47

Ja som sa pripravoval na test a ziaden nebol.. ani krabicka ani podobne. Na stol vysipali suciastky, hotovu dosku naradie a makaj..
0

Napísať odpoveď