Airsoft

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 22 Nov 2009, 21:48

V tom sa ti zadok dvihol od zeme... :D :D

Ale ne, fotka kde?

Používateľov profilový obrázok
Tony_Vicks
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 261
Dátum registrácie: 05 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: Hurbanovo or Bratislava
Vek: 38
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tony_Vicks » 22 Nov 2009, 22:20

nie nie, nedvihol kedze som stal :D

a fotku som sa neodvazil kedze jej frajer stal za mnou a je to reprezentant ktory z postrehu ti na 20m odtresli lave gule a to si ho mozes pritom aj rozkyvat :lol:

ale inac bola celkom k svetu baba :D
0

Používateľov profilový obrázok
SMITH
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1659
Dátum registrácie: 29 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Púchov
Vek: 48

Príspevok od používateľa SMITH » 22 Nov 2009, 23:23

Tony_Vicks napísal:Pekny sport, ale podla mna nan treba poniektorym dozriet. Ja sice airsoftovku nemam, ale chodim aktivne na sportovu strelbu (tercovu). Pri airsofte by som nevlladal kvoli astme a slabsim plucam behat :) . Pri airsofte mi chyba realne spravanie sa zbrane.

a poviem vam aj taka sportova strelba je poriadne narocnaa.

A keby niekto namietal ze tercova strelba je "nuda" tak uvadzam nedavnu moju skusenost na "BA open lige" kde sa jedna puskarka zacala prezliekat priamo na palebnej ciare do postroja. Ja sa akurat snazim sustredit sa a vtom zbadam dievca v podprsenke a tangacoch ako si tam laviruje nedzi strelcami 8O
Tiež si občas chodím zastrielať na strelnicu . Kamoš má zbierku perkusákov čo je omnoho hlbší zážitok , ako strelba z automatiky alebo terčovky . Hlavne z perkusnej pušky . Hromada dymu a nacítiš si rameno

:lol:

Proti airsoftu nič nemám , je to omnoho lepšie ako sedieť v krčme chlastať , alebo drogovať . Pri správnom vedení sa ludia naučia o seba postarať v prírode . Teda ak to nie je len o strielaní lebo imitovaní boja , ale ak je tam komplet taktika , logistika atď ,tak to človeku niečo dá .

Len čo keď niekto takých to nadčencov zneužije ? Keď im začne vštepovať nejakú ideu ? Potom stačí len zameniť zbrane a má me tu vycvičenú jednotku . Už sa to stalo napr. Hitlerjugent .
0
:-) Nikdy neříkejte, že něco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udělá to ! :-)

Napísať odpoveď