trojuholník s 3x90 stupnov

Všetko možné na prevetranie mozgových závitov.

Moderátori: Merak, Moderátori

mr.mio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5036
Dátum registrácie: 01 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Podunajska pahorkatina
Vek: 36

Príspevok od používateľa mr.mio » 21 Mar 2010, 00:16

Keby hneď na začiatku bolo napísané,že sa môže použiť sférická geometria,bolo by každému jasné,že sa to dá. Preto asi autor tento fakt nespomenul.
0

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 21 Mar 2010, 00:21

ber to tak, že nie všetci majú rovnakú predstavivosť alebo znalosti ako iní ... niekoho nenakopne ani to. Dokonca môžeš uviesť úplne nepodstatné parametre, ktoré 50% riešiteľov zmätú a keďže sú uvedené tak ich asi budú potrebovať k výpočtu... no to nemusí byť pravda :)
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

trojuholník

Príspevok od používateľa 5ko » 21 Mar 2010, 16:57

No ako na to pozerám ako ste sa do seba pustili,až mi je luto ,že som to sem hodil. Ale je asi jasné ,že keby každá hádanka alebo rebus ,či chyták hned na zčiatku presne definoval všetky možné zákonitosti a parametre nebola by to už hádanka.Veď práve to slovíčkárenie a trebárs aj pravopisný rozdiel napísaného a vysloveného slova je základom mnohých hádaniek.A o to nám teraz ide a nie o teoriu zakrivenia časoporiestoru a putovania v ňom,hoci aj to je určite záhadná a zaujímavá vec na dalšiu tému.Mna tiež vytočí ked niekto napíše že potrebuje taku a taku vec,ale ani boh nevie na čo to chce použiť,takže mu ťažko ponuknuť niečo čo by s
a mu hodilo ked nedá presné parametre.Ale otom-potom.
Raz som dal hádanku slovenčinárke na tabulu že čo je najsprávnejšie:milovať,mylovať,mýlovať,mílovať?Jasné že povedala to prvé,ale mali ste vydieť ako vyletela s triedy ked som jej povedal že síce ona má pravdu ale väčšina báb s triedy si myslí že to tretie-mýlovať-s dlhým a tvrdým.Hahaha.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď