ZENIT 2011 - Celoslovenske kolo

Všetko možné na prevetranie mozgových závitov.

Moderátori: Merak, Moderátori

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 30 Jan 2011, 18:45

ehm,ehm ked pocujem "Stará Turá" zvysuje sa mi krvny tlak,odvtedy ako som bol minuly rok na SOČ,a ked pocujem meno "Ďuroška" tak je to este horsie... :evil:

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Príspevok od používateľa penjo » 30 Jan 2011, 18:53

V prípade SOČky a St. Turej je to s tým tlakom aj u mňa namále...ale, čo sa týka ZENITu, tak ten tam prebehol úplne v pohode. Dokonca na vyššej úrovni ako v NZ.
0

Používateľov profilový obrázok
Neo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20 Okt 2007, 00:00
Bydlisko: Levice
Vek: 32

Príspevok od používateľa Neo » 30 Jan 2011, 19:23

a ešte, už dali tie výsledky na net??
0
Som elektrikár, ale začiatočník

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 30 Jan 2011, 19:26

Neo napísal:a ešte, už dali tie výsledky na net??
reci mali ako koza bobkov ze daju vysledky najneskorsie do 12-stej hodiny,ale ktory mesiac nepovedali:D

na fotky ani necakajte:D fotky z minulo rocnej socky dali na net asi 4 mesiace po jej konani:D

LukasX

Príspevok od používateľa LukasX » 30 Jan 2011, 19:35

No ale teraz si im ukrivdil, pretože výsledky boli na nete už od cca 3-tej hodiny.
:arrow: http://www.facebook.com/pages/Zenit/146434192057971

Používateľov profilový obrázok
vama
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: 26 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 31

Príspevok od používateľa vama » 30 Jan 2011, 19:38

Inak, kde sa pouziva moznost impulznej zataze?
0
"Digitálna technika pozostáva len z 0 a 1, ktoré sú v správny čas na správnom mieste." M. Valášek

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 30 Jan 2011, 19:39

trosku si idem aj ja teraz zarypat,lebo mi to neda a nebudem to v sebe dusit...pokial su toto pravidla ktore sa maju dodrzat,tak to rozhodne tak nebolo...

takze: podla "organizacnych pokynov,ktore som nasiel na ŠIOV,a kazdy to mal aj v pozvanke..."

Členovia organizačného výboru podla materiálnych podmienok rozhodnú o jednom z týchto
variantov:

- prenesenie návrhu z počítaca na plošnú dosku a zhotovenie plošného spoja
- sútažiaci rucne prekreslia návrh z počítaca na plošnú dosku a sami si vyleptajú plošný spoj
- sútažiaci rucne prekreslia návrh z počítaca na plošnú dosku a usporiadatel zabezpecí vyleptanie
plošného spoja
- organizacný výbor poskytne hotový jednotný plošný spoj všetkým sútažiacim, na ktorý osadia
súčiastky a návrh plošného spoja podla predošlých variantov vyhodnotí odborná hodnotiaca komisia samostatne.

//Automatické spojenie príspevkov. Pridané po 1 minúte:
LukasX napísal:No ale teraz si im ukrivdil, pretože výsledky boli na nete už od cca 3-tej hodiny.
:arrow: http://www.facebook.com/pages/Zenit/146434192057971
Facebook??? prosim??? a web SIOV-u je druhorady ci co? akoze ja mozem cely FB osrat,tam ani nechodim... :x

LukasX

Príspevok od používateľa LukasX » 30 Jan 2011, 19:49

killerX3 napísal:trosku si idem aj ja teraz zarypat,lebo mi to neda a nebudem to v sebe dusit...pokial su toto pravidla ktore sa maju dodrzat,tak to rozhodne tak nebolo...

takze: podla "organizacnych pokynov,ktore som nasiel na ŠIOV,a kazdy to mal aj v pozvanke..."

Členovia organizačného výboru podla materiálnych podmienok rozhodnú o jednom z týchto
variantov:

- prenesenie návrhu z počítaca na plošnú dosku a zhotovenie plošného spoja
- sútažiaci rucne prekreslia návrh z počítaca na plošnú dosku a sami si vyleptajú plošný spoj
- sútažiaci rucne prekreslia návrh z počítaca na plošnú dosku a usporiadatel zabezpecí vyleptanie
plošného spoja
- organizacný výbor poskytne hotový jednotný plošný spoj všetkým sútažiacim, na ktorý osadia
súčiastky a návrh plošného spoja podla predošlých variantov vyhodnotí odborná hodnotiaca komisia samostatne.
Môžeš mi povedať načo to riešiš? Dosiahneš tým niečo? Prečo si to priamo na mieste nevytiahol, keď si taký strašne múdry. Nenadarmo sa nehovorí, že po vojne je každý generálom. :roll: Prosím ťa vyser sa už na to, nič tým nevyriešiš. :wink:

anonym4

Príspevok od používateľa anonym4 » 30 Jan 2011, 19:51

tak nak si to potom opravia kompetentni...

aero
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 26 Okt 2009, 00:00
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa aero » 30 Jan 2011, 19:56

vama napísal:Inak, kde sa pouziva moznost impulznej zataze?
keď chceš vedieť aká je odozva zdroja na zmenu zaťaženia, aké veľké sú tam prekmity a ako dlho trvajú
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Príspevok od používateľa Axwell » 30 Jan 2011, 20:17

tak aspon ste videli nasu slavnu elektrotechnicku skolu :D presne tak to chodi u nas ako pisete podaktory a to ste este nevideli vsetko, tych najlepsich profesorov :D to sa da zazit len u nas... a ake baby ? jedine na obchodnej alebo TISkarky :)
0

pawlo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 666
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: KE
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pawlo » 30 Jan 2011, 20:18

No super ani som nevedel že výsledky sú na facebooku.

Včera pozerám SIOV nič. Dnes pozerám SIOV nič. Už asi naozaj začína platiť kto nie je na facebooku neexistuje. :/

PS: No ale vo výsledkovej listine pekne vidieť že súťažiaci v B kategórii sú na to o poznanie horšie s teóriou, ale prax im ide to sa musí uznať.
0
VINTAGE nadšenec
,,Aj signál je len človek"

LukasX

Príspevok od používateľa LukasX » 30 Jan 2011, 20:23

Inak ja neviem či ste si sedeli na ušiach alebo čo, lebo oni to tam rozpravali, že výsledky budú na Facebooku. :D

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Príspevok od používateľa penjo » 30 Jan 2011, 20:36

Axwell napísal: a ake baby ? jedine na obchodnej alebo TISkarky :)
na intráku chlape :D
0

Napísať odpoveď