Duchovia existuju, mam fotky!!!

Všetko možné na prevetranie mozgových závitov.

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 483
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: Duchovia existuju, mam fotky!!!

Príspevok od používateľa zen » 22 Dec 2014, 11:57

zylo64 napísal:na jednej fotke, ktorú sme urobili bolo svetelné koliesko na ramene mojej manželky
Ukaz. Bude nas viac duchov a nebudem mat strach.
helios napísal:Každé zrnko prachu blízko objektívu vám potom vytvorí svietiaci bod.
Asi lepsie vysvetlenie nenajdeme. Len by malo mat vsade stejnu "hustotu". Ktorym smerom sa pohybuje?
breta1 napísal: všechny odpory mi sesypala do té nové krásné krabičky. Bylo jí divné, že nemám radost...
Jen jsi zapomel dodat, ze ona ma 30-50 lahvicek v krabicce jen o stupen vic kitsch a i se zavrenyma ocima vytahne presne tu, co chce. To se ani nesnazim pochopit.
helios napísal:Stačí, aby v zábere objektívu bol silnejší svetelný zdroj a hneď budeš mať na fotke tzv. "prasiatka", vzniknuté odrazmi svetla medzi šošovkami objektívu.
Pisal som, ze nie nic, kde by sa svetlo odrazalo.
5ko napísal:Miliony trblietavých bodov ,ako už bolo spomenuté ,som nafotil v lete pri nočnom dokončovaní betonovania, kedy vo vzduchu lietali častice cementu od miešačky a nechcel som ani veriť ,že taký jemný prášok dokáže tak odraziť blesk a spôsobiť také efekty.
Toto sa velmi podoba. No, kazde vysvetlenie je zdroj dalsi otazky: Takého prachu ve vzduchu musi byt vela. Preco len na jednej fotke z tisice?
helios napísal:V infrasvetle vyzerajú aj netopiere zaujímavo... :lol:
Teraz uz len zbyva najst, ake zviera sa podoba lietajucimu kobercu.
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Duchovia existuju, mam fotky!!!

Príspevok od používateľa 5ko » 22 Dec 2014, 16:36

Ešte aj dva mesiace po sviatkoch, ked sa odkladali vianočné ozdoby späť do krabíc,vidím v rôznych uhloch po zemi sa trblietajúce zrniečka lesklého prášku čo sa namrví z ozdôb a gulí a často to až udrie do oka ,že si to človek musí všimnúť,a čo ešte taký foťák s bleskom,ten toho objaví ešte viac...stačí pohyb rukou...dlhšia uzávierka a je s toho čiarka s bodkou na konci ako kométa...

Skôr ak na duchov začínam veriť, že ešte existujú aj dobré duše,
lebo jedna taká mi našla vypadnutý služobný mobil v Kauflande a odovzdala ho druhej dobrej duši na recepcii,tá zase podla adresára zistila komu patrí a vyhlásila do rozhlasu,že nech sa ich zákazník... teda ja.. dostaví na recepciu a tam mi ho vrátila.... a to som ešte netušil, že som ho stratil. :lol:
Tá prvá duša sa už nedala zistiť,asi už bola mimo.
Tak som aspoň tú druhú potešil.../ čokoládou. :wink:/
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Duro
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 458
Dátum registrácie: 30 Aug 2014, 21:36
Bydlisko: Bratislava
Vek: 37

Re: Duchovia existuju, mam fotky!!!

Príspevok od používateľa Duro » 25 Dec 2014, 17:37

a ja mam foto zjavenia mimozemstana na zadnej kapote auta

:thanks:
Prílohy
ET_mimo_zem_stal.jpg
0
Merať znamená vedieť.

Napísať odpoveď