Aké náradie používate?

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
pahreba
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 10 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: 10km od Žiliny
Vek: 43
Kontaktovať používateľa:

Aké náradie používate?

Príspevok od používateľa pahreba » 30 Aug 2007, 13:22

Ja som výhodne kúpil toto , takže sa chcem pochváliť :D

Obrázok
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2644
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 30 Aug 2007, 15:00

//presunute do sekcie naradie
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 30 Aug 2007, 16:07

aha, takze takto, no tak ja nejako takto: asi zo 30 srobovakov (krizove, normalne, torozne)co ja viem, obycajne ploche klieste, kombinacky, take dlhe ploche klieste, par pinziet, male hodinarske srobovaciky, male kladivko :D orezavaci nozik, odsavacka na pajku, pilniky, a s toho vecsieho co mam v garazi- gola sada narex, stredne velka, asi 15kladiv, kadeake, stojanova vrtacka z tesca :D potom obycajna narexka, dalsia fermka, rozbrusovacka nejaka ani neviem aka, ale 115ka, zavitniky narex, velka sada, nahradne zavitniky 1 000 005 :D a neviem, no keby mam vsetko vymenovat, hmm, nece sa mi to vypisovat, v garazi je toho este strasne vela, ale toto pouzivam najviac. :)
0

Používateľov profilový obrázok
pahreba
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 10 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: 10km od Žiliny
Vek: 43
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pahreba » 30 Aug 2007, 16:12

borec napísal:aha, takze takto, no tak ja nejako takto: asi zo 30 srobovakov (krizove, normalne, torozne)co ja viem, obycajne ploche klieste, kombinacky, take dlhe ploche klieste, par pinziet, male hodinarske srobovaciky, male kladivko :D orezavaci nozik, odsavacka na pajku, pilniky, a s toho vecsieho co mam v garazi- gola sada narex, stredne velka, asi 15kladiv, kadeake, stojanova vrtacka z tesca :D potom obycajna narexka, dalsia fermka, rozbrusovacka nejaka ani neviem aka, ale 115ka, zavitniky narex, velka sada, nahradne zavitniky 1 000 005 :D a neviem, no keby mam vsetko vymenovat, hmm, nece sa mi to vypisovat, v garazi je toho este strasne vela, ale toto pouzivam najviac. :)
mohol si aj foto pridat :lol: :lol: :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 30 Aug 2007, 16:34

no tak to sa mi veru nechce
0

dodo_ba
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 963
Dátum registrácie: 09 Apr 2007, 00:00
Vek: 37

Príspevok od používateľa dodo_ba » 30 Aug 2007, 17:00

tak ja napsem iba co pouzívam na pajkovanie a elektroniku, takze kombinacky, tie dlhoprsté kombinacky, elektrikárske kliešte, dnes som dostal jedny take minuaturne do dlane(su super), pajkovacku, odsavacku, pinzetu.
To je asi priemerovo všetko čo využívam pri obycajnom spajkovaní, Nezahrna to spracovanie DPS, spracovanie chladicov a pod.
Kebysom vám mal menovať kompletné náradie tak to asi zaplni celu stranu, a to sa mi fakt nechce, ale to všetko nie je moje ale otca tak sa tu tým nebudem chváliť :o :wink:
4o by som chcel do svojho náriadia doplnit a co mi chýba je akurat ociloskop(to niekedy v buducnosti), a niake poloprofesionálnejsie stroje na spracovanie dreva. tj. niaka multifunkčná moderná pila, pre presné rezanie, to by bolo všetko ostatné mi nič nechýba :D
0

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 14 Nov 2007, 22:18

Ak opravujem pocitace hlavne siete, a rozne chyby OS (to comu dobre rozumiem ale neznasam :D ) hlavne trpezlivost ak nie tak 100 kilova pucka alebo otvorene okno :D Inak klasika: spajkovacky, cin, kolofonia, sroubovaky, gola, merak. To je ten zaklad ak treba daco ine, najde sa vzdy :D
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok