Kópie značkového náradia

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

MARKYS
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 24 Nov 2019, 21:29
Bydlisko: Čadca
Vek: 21

Kópie značkového náradia

Príspevok od používateľa MARKYS » 23 Jan 2021, 21:30

Zdravím.
Už sa mi stalo v minulosti, že som si cez internet kúpil kliešte od knipex, jedny krimpovacie a druhé kombinačky. Kombinačky boli v pohode, ale tie krimpovacie sa mi nezdali už od začiatku, prišli bez balenia a hlavne nemali vyryté značenie ako majú klasické kliešte od knipex na vnútornej strane. Po čase sa to samo ukázalo kvalitou, že to je fejk, pritom stáli normálne ako v ostatných eshopoch.
Tento mesiac som si kúpil wiha skrutkovač z TME, všetko vyzeralo dobre, až dokým som s tým nezačal robiť. Už v prvý deň som spozoroval výrazné opotrebenie na "čepeliach", pritom s ním bolo zachádzané normálne. Preto som začal mať podozrenie, že aj toto je fejk.
Máte niekto podobné skúsenosti? Odkiaľ kupujete lepšie náradie s istotou, že to bude originál?
Vďaka
0
Nič nevydrží dlhšie ako dočasné riešenie.

Používateľov profilový obrázok
norman
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Jan 2021, 02:45

Re: Kópie značkového náradia

Príspevok od používateľa norman » 25 Jan 2021, 23:51

Minule som nasiel nejake Knipex na ceste nejakemu majstrovi vypadli tiez som mal dojem ze sa jedna o vtip a ze to je nejaky fake ale cuduj sa svete su original.Dneska sa falsuje uplne vsetko aj naradie.Mas naradie za 500-1000e tak jasne ze je aj sanca ze niekto skusa falosne na nerozoznanie od originalu strelit.Ked to kupi za 50e na aliexpres no neoplati sa mu to tu predat za 1000e???Zisk pomaly ako za drogy a nasobne nizsi trest.Kazdopadne naradie kupovat v eshope u mna nepripada do uvahy.To si ani nedokazem predstavit aj ked vidim v eshope nejake naradie za dobru cenu a je z daleka tak tam cestujem aby som to videm nazivo.Tych par litrov benzinu nestoji potom za nervy a problemy ak by to nebolo to co ocakavam.
0

Napísať odpoveď