OTF COLOR 459 TXT-pokazený

Chcete pomocť v oblasti VF techniky?

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
metalbreath
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 24 Mar 2008, 00:00

Re: OTF COLOR 459 TXT-pokazený

Príspevok od používateľa metalbreath » 15 Máj 2015, 12:46

Skontrolovať elyty,myslíš tým,či nie sú nafúknuté? k tomu prachu,to vadí,že je tam? a vypínač ako som už vyššie písal nemám taký,myslíš,že to vadí,že tam mám zastrčený ten papierik,aby ho držal zapnutý? nastaviť napätia? čo máš tým na mysli? tak keď toľko rokov to drží,jednoznačne ide o kvalitu,je tam obrazovka od Nokie. :wink:
0
Nikto múdry z neba nespadol,človek sa učí celý život ;)

Používateľov profilový obrázok
oravan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2993
Dátum registrácie: 13 Sep 2014, 01:43
Bydlisko: Martin
Vek: 59

Re: OTF COLOR 459 TXT-pokazený

Príspevok od používateľa oravan » 15 Máj 2015, 19:02

no takto , elity či nemajú zvod tým pádom sa zhoršuje signál v obvodoch až dvôjde vypadku nejakého obvodu , porucha, prach je nepriaľ č 1 prečo je vodivý a tým pádom znikaju zvody v obvodoch zas znikne nejaká porucha , no a ten vypínač detajl možno aj ja mám nehladal som tam musí origoš lebo mžikový kontakt , no a nastavenia napätia to je základ pre správnu funkciu obvodov poprípade porucha ako aj priebehy signálov myslím osciloskopické potom ten telkáč vydrží daľších 20rokov a to nevravím ja ale je to v poctate normálna údržba a aj zberatelia to tak robia keď opravujú nejakú historiu , ja nič v zlom momntálne mám v prádle tak isto PLANÁR no a ten musí ísť ako z továrne,držím palce pri oprava ono nafúknutý elit neni ešte známkou že je špatný teraz sa obujú do mna ale je to pravda a to tvrdím z praxe ,ktorá neni malá aj z výroby sú niektoré cvaknuté alebo vyduté to isté vlastne aj o keramike skorej tam by som hladal zvíšené D ako aj zvod no nesmiem zabudnúť na elektrolity ale tie sú kľúčové len v určitých obvodoch teda všade :biggrin: ,ale je rozdiel v ,ktorých obvodoch
0

Napísať odpoveď