Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Všetky príspevky nespĺňajúce pravidlá fóra

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa 5ko » 27 Jan 2022, 20:31

Verím, že každého z nás zasiahne hlboko do srdca správa, že niekto z ,,nás,, teda členov tohoto fóra už nenapíše svoj príspevok ,pretože nedočiahne na klávesnicu ani na mobil, aj keď by čo ako velmi chcel, takže navrhujem, aby sa do tejto témy písali nielen správy o tom, že už nás niekto opustil naveky, ale aj najnovšie poznatky o tích , ktorí možno ešte žijú, ale už dlho sa v tejto dobe neozvali a určite si mnohí všimli, že sa niečo stalo, keď sa neozývajú.
Ako príklad uvediem, že nám začal chýbat Muziker,ale on sa len nevie dostať k prihlasovacím údajom./no možno je to taktika ,ale to nechám na ňom/ a tiež sa niektorí pýtali na Kingjana, a mnoho ďalších členov, preto v tejto dobe by bolo dobré, ak má niekto nejaké informácie o niekom,nech to sem dá čím skôr, aj s vysvetlením situácie.
Ja som zistil, že Kingjan je po porážke v zariadení v BB a chystám sa ho navštíviť aspoň mu nechať odkaz,ak ma k nemu nepustia.
Tiež sa stratil Thales, a kopa ďalších, ktorí síce možno odišli aj sami ,deprimovaní čí znechutení situáciou na tomto fóre,ale verím, že sa po čase zase vrátia.

Ahoj Maňo,všetko sedí,ale predsa by som túto tému nechal len členom,ktorí nám už bohužiaľ nič nenapíšu.Všetku česť ich pamiatke.Vytvoril som novú tému,tam sa môžeme vyjadrovať k členom,ktorí sú ešte medzi nami,ale ich "akosi nevidno".Ďakujem za pochopenie. 28.1.2022 mirosne
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Dolfi » 27 Jan 2022, 21:06

Možno pred rokom som cez Danharda nadviazal kontakt s Thales-om, že vyhadzujem MB s RIMM modulmi, o ktorý mal kedysi záujem. No zdal sa torálne rozhodený z kovidu a že ten MB bude chcieť, až sa to tuná ukľudní. Doposiaľ sa neozval ... :wink:

Nedávno mi písal Drakoush cez SS a pýtal si oficiálnu e-mailovú adresu, že sa na*ral na nejakých tupcov tu a že natrvalo končí. Prorokoval som mu, že závislosti sa ťažko prekonávajú, no zdá sa, že sa fakt zaťal ... :wink:
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1373
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Amaterr » 27 Jan 2022, 21:36

Hmm´ tisici komentar a takto to zahodim ´ najvecsi tupec a podvratak bol on ! Dufam , ze to bude citat .
Aj psichac sa nejako odmlcal ´ par krat som sa snim stretol ´ sikovny chlapec :)
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa 5ko » 27 Jan 2022, 22:31

Dlho ma svrbel prst na tlačítku ,,napísať odpoveď,, až som podlahol. :wink:
Myslím že Drako ,aj keď sa jeho komentáre zdajú trochu ostré,ale vždy boli dostatočne odborné,akurát možno sa s niekým nepohodol v niektorých názoroch,alebo nemal nervy na mladých YT učencov.
Neviem ako s vami, ale ja som s ním komunikoval dlho aj po telefone a bez problémov,hoci sme sa nestretli.
Thales ma tiež mrzí, že sa odmlčal, lebo on tiež mal v hlave nadupané,ale aj mnoho ďalších, ktorí sa odmlčali buď navečnosť, alebo len z trucu, hoci mali čo povedať, akurát asi si povedali, že je ,,zbytočné hádzať perly sviniam,, ak si to nevedia vážiť, a takých nevďačníkov sa tu za tie roky zopár objavilo, čo dokázali zdvihnúť adrenalín viacerým,ktorí im chceli pomôcť, ale dostali len napluté do tváre.
Amaterr, netráp sa,ja ťa mám za archivára, ktorý okamžite najde nejakú storočnú schému ak treba a obdivujem to ,že si to tak pamätáš./alebo prezraď tvoj systém /. Veď tvojich tisíc príspevkov bolo iste hodnotnejších ,ako mojich pomaly 10 kilo,lebo som možno taký ukecaný a často mi nedá aspoň s humorom vstúpiť do debaty a nejako trefne niečo okomentovať, alebo s citom ukludniť situáciu, alebo naopak, podpichnúť, aby sa pýtajúci sám zamyslel a lepšie sformuloval otázku.
Ako to sledujem, tak to tu naozaj ,,redne,, ako už bolo spomenuté v inej téme o úpadku fóra, ale dúfam,že nebudem posledný,čo tu zhasne, lebo postarší miznú ako lastovičky na jeseň a mladým sa nejako nechce rozdávať rozumy pre blbších, čo iba čakajú, na pečené holuby z neba. :wink:
Dúfam len, že v tejto téme nebudú pribúdať tie smutné príspevky, že niekomu pribudla na avatare čierna páska.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1373
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Amaterr » 27 Jan 2022, 22:49

Netrapim sa :) ´ ... dostal som nedavno v praci novy PC s ubohymi 500G hdd ´ naklonoval som si svoj 3T a stale do neho nieco doplnam ´ mozno tam stihnem aj tych 500 Gb z roznych casakov a schem ´ hmm ked ta v noci nik neotravuje ´ vela veci sa da najst ´ .. ´ kym ma uz vyhodia :) ´ robim na jednom mieste uz skoro 42 rokov a vzdy si budem pripadat za amatera ako ma volakedy stari pani tak nazvali ´ hmm mrzi ma ze ma povazujes za archivara :)´ ku Drakovi sa nechce vracat ´ nech bol odbornik ´ to je jeho vec ale charakter nemal cisty
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa 5ko » 27 Jan 2022, 23:20

Archivára som myslel v tom zmysle, že archivári vždy majú všetko usporiadané podla nejakého poriadku a ak niečo od nich potrebujeme najsť,tak presne vedia, že kam siahnuť do police a vyberú presne to čo chceme. :thumbup: to je tvoj systém,ale ja som taký archivár, že zbieram veci, ktoré možno raz bude niekto potrebovať,a ja v tom mojom bordelíku, šahnem a najdem to aj po 30tich rokoch,pravda,ak to medzitým nepreložím pri upratovaní niekde inde. :wink:
Upratovanie vecí vedie len k stále väčšiemu chaosu. :!: :wink:
Ale na druhej strane aspoň si cibríme mozog a nenecháme ho zahálať,alebo myslieť na hlúposti.

Hovorím, že čo sa s Komenským zamladi naučíme, to z Alzheimerom na starobu zabudneme. :D
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Dolfi » 28 Jan 2022, 17:28

Amaterr napísal:
27 Jan 2022, 22:49
... robim na jednom mieste uz skoro 42 rokov ...
Možno keby si sa nehral na tajnostkára, by mladí k tebe mali väčší rešpekt ... :wink:
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa juraj77 » 28 Jan 2022, 18:00

ktorí ?
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

Používateľov profilový obrázok
jezevec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1767
Dátum registrácie: 22 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: JM

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa jezevec » 28 Jan 2022, 18:48

Dolfi napísal:
28 Jan 2022, 17:28
Možno keby si sa nehral na tajnostkára, by mladí k tebe mali väčší rešpekt ...
Respekt na fóru nezískáš věkem, ale svými příspěvky...
0

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1373
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Amaterr » 28 Jan 2022, 18:52

Dolfi .. ale ja predsa nevyzadujem od nikoho ziaden respekt a hlavne tu :) a v praci sa nedam ´ vzdy som si svoje povedal :)
0

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Dolfi » 28 Jan 2022, 19:03

Já som len chcel trochu "pohľadiť" tvoju dušičku ... (Medzi nami starcami). :wink:

(Ale ma vážne serie, keď sa väčšina tu prítomných schováva do anonymity). :?
0
Naposledy upravil/-a Dolfi v 28 Jan 2022, 19:06, upravené celkom 1 krát.
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1373
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Amaterr » 28 Jan 2022, 19:06

aha :) ´ Dakujem :) Ale ja som uz davnejsie svoje roky , asi si to prehliadol
Mna to samozrejme neserie
0

fery66
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1049
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 00:00

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa fery66 » 30 Jan 2022, 07:34

Dolfi napísal:
27 Jan 2022, 21:06
Nedávno mi písal Drakoush cez SS a pýtal si oficiálnu e-mailovú adresu, že sa na*ral na nejakých tupcov tu a že natrvalo končí. Prorokoval som mu, že závislosti sa ťažko prekonávajú, no zdá sa, že sa fakt zaťal ... :wink:
Najväčší TUPEC na tomto fóre bol práve Drakoush! :butthead: Psychopat, odpad, ktorý sa tu hral na Boha! Kvôli nemu som s týmto fórom skončil!
0
Naposledy upravil/-a fery66 v 30 Jan 2022, 18:04, upravené celkom 1 krát.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Dolfi » 30 Jan 2022, 09:27

Fórum máš už vyčistené od najväčšieho odpadu, môžeš odborne radiť ďalej ...! :wink:

(Aj ty sa hanbíš priznať k veku a bydlisku ? Zaujímavé, spravodlivý).
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

fery66
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1049
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 00:00

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa fery66 » 30 Jan 2022, 09:41

Ďakujem za "pozvanie" ale s týmto fórom som skončil.
0

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1373
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Amaterr » 30 Jan 2022, 10:17

som rad , ze nie som sam s nazorom na Dra... :) , ako som uz vyssie spomenul
0

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 986
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa budvar10 » 30 Jan 2022, 10:21

Prečo to niektorí beriete tak smrtelne vážne? Je to len fórum. Chcete radiť? Nečakajte, že každý zoberie vašu radu s poďakovaním. Nehnevajte sa, že sa niekto vašou dobre mienenou radou nebude riadiť. Máte spasiteľský syndróm, či čo? Hlavne sa správajte slušne, nenadávajte druhým, neútočte a nereagujte ako malé trucovité deti, ak sa vám niečo nepáči.

Tiež niektorí nadávate na fórum aké je, zmeňte to svojimi príspevkami. Chcete skončiť, skončite. Myslíte, že ste nenahraditeľní? "Lidí je jak sraček..." (Ospravedňujem sa za túto hrubosť, ale nedalo mi.) Radšej by ste mohli nejako prispieť k zlepšeniu kvality. Fórum je hlavne o ľuďoch, ktorí tu diskutujú.

Je potrebné tiež zobrať do úvahy, že ľudia majú rôzne povahy. Niekto môže reagovať prchkejšie. Ak to nie sú urážky, povzneste sa nad tým. Hlavne si tu nevybíjajte vlastnú frustráciu a osobné problémy. Buďte milí, 2x si prečítajte po sebe, čo píšete, než to pošlete. Ak sa aj tak stane, že pošlete niečo, čo môže ostatných nahnevať, neostýchajte sa ospravedlniť. Prečo je také ťažké povedať: Prepáč.

Buďte príjemní a milí, určite sa to vráti. To aj v živote...
5
Obrázok 1 Obrázok 4

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1373
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Amaterr » 30 Jan 2022, 10:31

nie som frustrovany :) , prave , ze on mal problem a este s jedným Z Vrakune,.. "v strede nicoho "
1
Obrázok 1

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 986
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa budvar10 » 30 Jan 2022, 10:43

Ja som to napísal všeobecne. Ale som rád, že si to čítal. :thumbup:
0

Koloman
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 27 Feb 2019, 13:15
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde zmizli užívatelia,čo sa vlastne stalo?

Príspevok od používateľa Koloman » 30 Jan 2022, 11:46

Budvar,,, tak sa to má ako si napísal,inak to nebude Forum!!!!!!!
0

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok