Kúpim, alebo potrebujem vyrobiť

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Kúpim, alebo potrebujem vyrobiť

Príspevok od používateľa Marek1975 » 17 Sep 2020, 17:12

Zdravím, neváľa sa doma niekomu "obstarožný" kľúč na dotiahnutie nožov na Narex hobľovačke, alebo by ste ho vedeli vyrobiť z nejakého tvrdšieho materiálu? Priemer je 20mm (ostatné rozmery by som "dopiloval". foto kľúča v prílohe. Cenu rešpektujem.

Ďakujem
Prílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Kúpim, alebo potrebujem vyrobiť

Príspevok od používateľa 5ko » 17 Sep 2020, 18:09

Keď som si vyrábal hoblovačku, nemal som originál klúč, tak som si ho vyrobil. Vypiloval som to z pásoviny na mieru do hlavičky a potom som ju ohol do krátkej fajky s dlhšou rúčkou. Aj mäkkú pásovinu môžeš nahriať a strčiť do vody, trochu stvrdne a je pevnejšia.Máš to za pol hodinu urobené,nemusí to byť valček s tyčkou.Dlaňou pritlačíš klúč do hlavičky a pákou točíš ako na flexe.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok