Nabijacka 6V

Pomoc v oblasti výkonovej elektroniky (zdroje, nabíjačky, meniče a pod.)

Moderátori: mirosne, Moderátori

Koloman
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 27 Feb 2019, 13:15
Bydlisko: Bratislava

Re: Nabijacka 6V

Príspevok od používateľa Koloman » 26 Sep 2021, 10:50

Ahoj, Dolfi,,,, vykašli sa na to ,nech mudruju . :agree:
0

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Nabijacka 6V

Príspevok od používateľa Amaterr » 26 Sep 2021, 11:39

Suhlasim s tebou :) , vies Dolfi je v takom veku ako aj ty , uz musi byt nad vecou , stale ho nieco vytaca , ja ho chapem ... vie toho vela a ked nieco vidi , ze nie je podla jeho predstav hned sa vytoci , vselijake tie poznamky , dam si ta do zoznamu .. uz sa stebou bavit nebudem a podobne .. aj tu na toho mladeho , uz sa mi to dozadu nechce listovat , boze rano sa zobudi , uz ma zarobene :) a ti mladi sa musia obracat , ved mozno ma taky dochodok ako taky tridsiatnik zarobi a ma rodinu , a on je stale na nieco urazeny a nasraty , ved budu o nom v okoli rozpravat , ze je ufrflany dedo :) , staroba prinasa ufrflanost ale treba si ju aspon troska krotit , teba som mal stastie stretnut , si v pohode a vysmiaty a vsetci po sestdesiatke by uz mali taky byt , cau :)
0

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11656
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Nabijacka 6V

Príspevok od používateľa Dolfi » 26 Sep 2021, 12:57

Tuším by som si mal osvojiť názor z českej Elektro Bastlirny, že toto fórum je na najnižšej možnej technickej úrovni, o usoplených arogantných deckách, a je načim sa natrvalo vzdialiť ... (Zároveň sa ospravedlňujem možno dvom-trom skutočným odborníkom.)
1
Obrázok 1
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Používateľov profilový obrázok
josko158
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 07 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 32

Re: Nabijacka 6V

Príspevok od používateľa josko158 » 26 Sep 2021, 13:15

Nie je to skôr takto ? Rezistory 2R7 pri 6 V jeden a pri 12V dva paralelne. Prípadne možno R27
Prílohy
IMG_20210926_130950.jpg
0

Koloman
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 27 Feb 2019, 13:15
Bydlisko: Bratislava

Re: Nabijacka 6V

Príspevok od používateľa Koloman » 26 Sep 2021, 13:18

Amaterr,,, je to ok.a nech si robí kto čo chce,su aj mladý čo si daju povedať a poradiť od starších a neuážaju sa za každu hovadinu!!!! Ahojte a vela radosti z bastlenia.. :thumbup:
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok