TV zdroj BN44-00509D - P43HW-CSM

Pomoc v oblasti výkonovej elektroniky (zdroje, nabíjačky, meniče a pod.)

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ferrari10
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 24 Sep 2008, 00:00
Bydlisko: Stropkov, Prešov, Košice
Vek: 32

TV zdroj BN44-00509D - P43HW-CSM

Príspevok od používateľa ferrari10 » 19 Apr 2021, 21:21

Pozdravujem Vás chlapci, mám menšiu otázočku, alebo idem skôr o radu, keďže viem že sú tu aj takí, čo robia TV. Známa ma poprosila, či sa jej neprídem pozrieť na TV pretože vstup HDMI nešiel (CINCH, USB-šli aj klasika MENU a všetko. Tak reku prišiel som na návštevu, že sa pozriem na dosku kde je HDMI vstup, a pôjdem podľa servisného manuálu od TV - jasné, že takmer všetko končilo, vymeňte main board :D :D :D Zapínam TV a ona sa nie a nie rozbehnúť - Ledka blikala, podsvit sa tiež snažil, ale akoby to cyklovalo - ešte deň nato pozerali film cez USB. Tak reku vezmem zdroj, problém bude asi tu. Myslel som si, chyba niekde v kondenzátoroch. Ale všetky som mal von meral na testery a všetko je OK. A tu som narazil na problém primárna strana zdroja mi funguje, ale sekundárna sa mi nechce rozbehnúť - isto tam je nejaké kontrolne napätie z inej dosky alebo niečo čo ten zdroj spusti. Neviete ma nasmerovať trochu ako by som to rozštartoval? Až také skúsenosti s tými TV zdrojmi nemám. Ďakujem za pomoc.
0
Nikto učený z neba nespadol, ale hlúpych akoby zhadzovali.

  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok