zaujimava praca / brigada pre cloveka ktory chce. (BA)

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
haluska1
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 42

zaujimava praca / brigada pre cloveka ktory chce. (BA)

Príspevok od používateľa haluska1 » 21 Nov 2019, 09:33

Ahojte,
cez profesiu sa Vam na poziciu elektro automotive ozyvaju najme kuchari, stolary a podobni, nie ze by som mal nieco proti nim, ale ja zhanam skor nadsenca.Jedna sa o malu firmu, kde zacina cas hrat proti nam, a teda by som si rad pomaly zaskoloval dalsieho pracovnika. Vopred by som sa rad vyhol spekulantom ktory si to idu vyskusat bez toho aby mali naozaj zaujem. Chapem ze nikto nevidi buducnost a ze po nacerpani skusenosti sa moze rozhodnut posobit inde, ale ja mam fylozofiu taku, ze ak vidim potencial snazim sa urobit take prostredie ze clovek nema 100 dovodov buchnut dverami zvonku.

O co sa v tejto praci jedna.

Robim vacsinou unikatne instalacie do aut, autobusov a ciastocne lodi. Z aut to je z velkej casti offroad, cele nove kabelaze na vsetky doplnky ako su navijaky, pridavne svetla atd. Z casu na cas cele motorove kabelaze, alebo kabelaze do zavodnych aut alebo veteranov. Taktiez ozvucenia pre jedneho z najvacich renovatorov veteranov na slovensku.  V autobusoch to su prace ako instalacie wifi zariadeni, sledovacich zariadeni, navigacii, mytnych jednotiek pripadne co pride.Potom tu su specialne prace ako spolupraca na vyrobe roznych reklamnych a prevadzacich veciach. Aktualne staviame cele auto na mieru pre zakaznika spolu s externym spolupracovnikom.

robil som napriklad komplet elektroinstalacia do tohto modelu
https://www.youtube.com/watch?v=zHuPGQV4Zmc  
alebo v popise profilu najdete stavbu celosklenenej ozvucnice do auta. nejake prace najdete aj na webe http://www.enipla.sk ale kedze na to nemam moc casu aj ten web tak vyzera, roznorodych projektov mam za sebou niekolko 100 kusov.

Koho hladam

mladeho cloveka, nadsenca ktory neni mudry ako radio a chce sa ucit. Ak niekto urobi chybu ja to chapem a pomozem a vysvetlim a opravim, ale ked niekto urobi chybu a hada sa a vyhovara tak to radsej nie. Najvacsia skusenost ktoru by mal mat je chut sa ucit, zaklady elektrotechniky su asi nevyhnutnost ale nemusi to byt ziadna kocka. Moze to byt kludne student 3/4 rocnika strednej skoly ktory ku mne moze chodit na prax pripadne clovek ktory uz je po skole, v podstate mi to je jedno. Dolezita je tiez zodpovednost, samostatnost, dochvilnost.

co za to dostane

nie som ziadna velka korporacia a zasivaren ale ani ziadny koncentracny tabor. Pracuje sa vacsinou v pohodovom tempe. Moja predstava je na zaciatok forma brigady, obcasnej vypomoci a po nejakom case kludne zamestnanie na TPP, zivnost cokolvek. Plati sa ukolovo ale na uplnom zaciatku to asi nebude 20€/hod ale casom urcite hej a urcite viac. Velmi zalezi kto pride a ako sa chyti. Za cas straveny u mna nebude urcite v strate ci uz v psychickej alebo fyzickej :)

Kde sa robi

prevazne v bratislave, dielna je v moste pri bratislave ale aj sa sem tam cestuje vacsinou na otocku po slovensku pripadne rakusko.

Ak ste sa docitali az sem poviem Vam preco to pisem tu a takto, ked som vysiel zo skoly v roku 2000 podobnym sposobom som si nasiel pracu a som za nu dodnes vdacny, aj ked v tom segmente nepracujem, moj "sef" ma naucil tie najlepsie pracovne navyky lebo som sa chcel ucit. Nestal sa zo mna vdaka tomu milionar ale zato mam v Bratislave siet dodavatelov a znamych vdaka ktorym mozem robit to co robim a mozem to robit dobre za mzdu ktora mi vyhovuje a toto viem ponuknut cloveku ktory ma zaujem.
v pripade zaujmu mi piste tu na fore s kratkym predstavenim a kontaktom a ja sa Vam urcite ozvem. 

Dakujem
Martin Novak
0

  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok