Hlada sa embedded vyvojar, Bratislava

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Hlada sa embedded vyvojar, Bratislava

Príspevok od používateľa daqq » 23 Nov 2021, 13:10

Vazeni clenovia fora,

Hladame noveho kolegu do firmy CN Group ( https://www.cngroup.dk/ ) na poziciu skusenejsieho vyvojara elektroniky. Slovenska pobocka je v Bratislave na Obchodnej, no moznost home office bol samozrejmostou aj pred pandemiou u nas.

Sme hlavne softwarova firma, no mame aj mechanicke a embedded oddelenie. Sme outsourcingova firma, nasi zakaznici su hlavne vacsie zahranicne firmy, mame celkom siroky zaber a velmi pekne referencie. Co sa produktov tyka, na ziadnom nenajdete nase logo, no je celkom mozne, ze zariadenia na ktorych sme robili mate aj vy doma alebo v dielni :wink:

Detaily, plat a ine su uvedene v inzerate, no z vyhod by som spomenul prijemny kolektiv, vela home office aj mimo pandemickych casov, moznost pouzivat firemnu dielnu a labak na sukromne ucely. Mame dokonca aj specialne zariadenie na chladenie caju!
cajochlad.jpg
Inzerat so vsetkymi detailami:
https://www.profesia.sk/praca/cn-group- ... k/O4209120

Nevahajte ma kontaktovat ak mate otazky.

S pozdravom,

David
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

miso156
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 648
Dátum registrácie: 06 Dec 2020, 11:46
Bydlisko: Banska Stiavnica
Vek: 38

Re: Hlada sa embedded vyvojar, Bratislava

Príspevok od používateľa miso156 » 23 Nov 2021, 13:57

Haha, caj v komore, ja som takto v predchadzajucej firme prihrieval pecenky na stave. Dost dlho to trva, treba vypeckovat.
0
"No pain, no gain." (KC238)

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Hlada sa embedded vyvojar, Bratislava

Príspevok od používateľa daqq » 24 Nov 2021, 14:43

Haha, caj v komore, ja som takto v predchadzajucej firme prihrieval pecenky na stave. Dost dlho to trva, treba vypeckovat.
Je to sikovna vecicka, no na mastne veci by som to nepouzil :biggrin: Ale mame aj ine fajn hracky :wink:
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok