Predavač elektrotechnického materiálu

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5646
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa mr.dred » 07 Jún 2023, 21:19

pocitujlasku napísal:
07 Jún 2023, 20:59
A nechapu, ze plat robotnika je zahrnuty vo vyslednej cene produktu.
...hmmm... a majitelia firiem potom musia robiť charitatívnu činnosť ...dajú zarobiť pracovníkom viac,ako majú sami.... :lol: :lol: :lol:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6205
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 07 Jún 2023, 22:28

myslel som to tak, ze cim vyssi plat zamestnanca, tym vyssia cena, samozrejme pri zachovani ostanych veci, ktore vstupuju do vyslednej ceny (a tam sa pocita aj zisk firmy a plat aj toho majitela).
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

zylo64
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 21 Apr 2013, 19:38
Bydlisko: Michalovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa zylo64 » 08 Jún 2023, 09:03

Lennox napísal:
07 Jún 2023, 18:42
Ja mám dojem, že toto nie je o peniazoch. Ja osobne mám problém zohnať šikovných ľudí na montáže a do výroby (vyrábame svetelné reklamy) a to platíme 20E/hod. netto. Vyžadujem manuálnu zručnosť, samostatné myslenie, precíznosť, ochotu naučiť sa pracovať s CNC (frézky, ohýbačky, laser atď.)
Verte či nie, nikto kto by to chcel robiť nie je (západ Slovenska). Tých čo máme si musíme hýčkať a to už sme v podstate starí páni. Smutná doba.
Ak to nie je tajomstvo, môžeš podrobnejšie opísať svoju požiadavku? Koľkých ľudí na aké pozície potrebujete do firmy? Výroba je v Ba a montáže sú po celom Sk alebo montujete aj v zahraničí? Vie firma zabezpečiť ubytovanie pre pracovníkov? Tých 20 EUR/hodinu nie je asi štandard, ktorý firma ponúka.
0

zdenko4017
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 546
Dátum registrácie: 28 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Prievidza
Vek: 31
Kontaktovať používateľa:

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa zdenko4017 » 08 Jún 2023, 17:46

Asi zla propagácia. Ked si raz za uhorský rok pre srandu otvorim profesiu.sk, ake pomery vládnu, Vsetko sú blbosti typu: treba vedieť vsetko za 1200 v hrubom. Alebo netreba vediet nic a minimalka. A tu sa rozdava 20 na hodinu, o com pochybujem ale budiz. Ci 1000 na ruku za 4h denne. Teda neviem ci hľadáte 18 ročných, tam to uz moze skripat, ale z mojej generácie cca. 1990+ co snad ešte su mladi, robit vedia. Asi tam bude este nejaky.. Hacik. :yawinkle:
0

Lennox
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 12 Sep 2019, 22:51
Bydlisko: Bratislava

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa Lennox » 08 Jún 2023, 20:44

Žiadny háčik nehľadajte. 20E/hod. je bežná hodinovka v tomto segmente. Montážnici sú na živnosť, potrebná znalosť jazykov Maďarčina a Nemčina.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6205
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 08 Jún 2023, 21:12

aha, tam je hacik. 20E na zivnost, cize nejakych 1500 v cistom. S tym, ze ako zivnostnik mam plnu zodpovednost za vsetko, co sa tyka BOZP, pri manualnych cinnostiach je teda dobre mat aj poistku, certifikaty a rozne potvrdenia tiez nieco stoja.
Takze dajme tomu 1200/mesiac. A k tomu ta podmienka madarsky a nemecky - uz len nutnost vediet oba tieto jazyky rapidne znizuje okruh zaujemcov. Lebo kto vie Nemecky, ide robit do nemecka, a madarsky vedia len ludia na juhu slovenska a v okoli BA.
1
Obrázok 1
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5646
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa mr.dred » 08 Jún 2023, 21:33

pocitujlasku napísal:
08 Jún 2023, 21:12
A k tomu ta podmienka madarsky a nemecky
..keď viem čo - a ako to mám urobiť.... tak prípadná komunikácia so zadávateľom / majiteľom sa prinajhoršom dá riešiť aj nejakým on-line-voice translátorom v rozumnom telefóne... dohovorím sa sen-tam, keď treba a s Číňanom...samozrejme v písanej forme... :agree:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa enigma » 08 Jún 2023, 22:08

Nikto ťa nenúti zobrať to.
Taká je ponuka. Kto má záujem, ozve sa.

no čo , už sa niekto ozval ?
0

Používateľov profilový obrázok
budvar10
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 15 Dec 2014, 10:55
Bydlisko: Košice

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa budvar10 » 09 Jún 2023, 07:38

To som písal ja, ale to nie je môj inzerát. :)
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6205
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 09 Jún 2023, 08:24

mr.dred napísal:
08 Jún 2023, 21:33
..keď viem čo - a ako to mám urobiť.... tak prípadná komunikácia so zadávateľom / majiteľom sa prinajhoršom dá riešiť aj nejakým on-line-voice translátorom v rozumnom telefóne
V dnesnej dobe sa uz za standard poklada to, ze vies aspon par viet anglicky. A anglicky sa dohovoris s kymkolvek. A v takej vyrobe ti staci sa doucit par odbornych vyrazov. Aj ten manager ma taku anglictinu, ze pouziva len zakladne slova a neriesi gramatiku.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 387
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa rakato11 » 09 Jún 2023, 08:52

Pár dnů jsem toto vlákno obcházel ale dnes jsem si jej celé přečetl. Ku..a, já jsem roky na invalidním důchodě, dostávám v průměru 350€ měsíčně, loni před štědrým dnem mi přišlo že mi zvýšili důchod, dostal jsem i 13 důchod. No přišel nový rok a po něm mi soc. pojišťovna poslala 5 doporučených dopisů a v nich stálo že mi omylem zle vypočítali zvýšení důchodu, že jsem neoprávněně dostal 13 důchod a tak mi budou postupně strhávat to co mi loni přiznali. Mělo to být do konce dubna (apríla) ale oni mi to stále strhávají. Včera jsem se konečně dovolal na soc. pojišťovnu (je se tam obrovský problém dovolat) a urgoval jsem to, paní pracovnici kterou mi přepojili tak mi slíbila že to bude urgovat a popožene to aby mi vrátili zase oni to co mi sebrali tak jsem zvědav. Bordel nad bordelem v tomto státě. A já musím z toho mála co mi dávají vyžít. :crying:
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

step-hunk
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 07 Júl 2013, 22:17

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa step-hunk » 23 Jún 2023, 19:59

Dnes je zúfalý nedostatok nie že šikovných ľudí(to je nedostupná položka), ale vôbec nájsť "trojkára" z ktorého sa dá ešte niečo vytesať je ťažké.
Výška nástupného platu nie je vysoká, avšak neskrýva žiadne mikrotexty a do budúcna sa to určite zlepší. Ak sa človek ukáže, určite sa to ocení. Je to proste výzva, tomu rozumieme, ale sľúbiť niekomu 1000ku len preto, lebo je to "štandard"? To sa jednoducho nedá , nemá to logiku.
Žiaľ pri vyslovenej požiadavke "znalosť oboru nutná" sa hlásia ľudia bez akýchkoľvek znalostí elektrotechniky. Bohužiaľ, nie je to predaj pečiva, ale segment kde sú státisíce položiek z desiatok tisíc rôznych kategórií. Takže u nás sa hľadá predavač, ktorý pozná súčiastky, vie googliť aj poradiť. Nemusí poznať a ovládať všetko, najdôležitejšie je vedieť informáciu rýchlo nájsť, vybrať z nej podstatné a ponúknuť. Pri niektorých zákazníkoch by bolo aj 2000€/mesiac málo :wink:
Mier svetu :agree:
0

Používateľov profilový obrázok
Tribec Zacks
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 709
Dátum registrácie: 26 Jún 2010, 00:00
Bydlisko: Levice / Cork IRL
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Predavač elektrotechnického materiálu

Príspevok od používateľa Tribec Zacks » 23 Jún 2023, 20:34

850 brutto v dnesnej dobe zarabaju chyzne, recepcne, opatrovatelky, asistenti obchodnych retazcov ... je toho plna profesia, v tych zamestnaniach sa ani nemusia ukazovat, ani vediet tisice suciastok. proste bud mate zlu predstavu a ocakavanie, alebo len lovite na nespravnom mieste kde si ludia viac uvedomuju coho su hodni a preto tu mate podobnych reakcii viac nez dost. cca 650 po zdaneni je proste malo na decentne vyzitie. drzim palce nech najdete niekoho sikovneho co vam tam nebude kradnut.
1
Obrázok 1
Kreativita a motivacia je to, co prinasa originalne napady a myslienky, disciplina je to, co ich dokaze zrealizovat.

Napísať odpoveď