Kategória - Brigáda info

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Príspevok od používateľa eurobastler » 21 Jún 2009, 17:30

Split napísal:ani s tou 21 to nie je ruzove...vsade chcu aspon 22 ale skorej 23
Cim vyssie, tym lepsie.. Samozrejme...Ja chcem 22, ale nikto mi nechce dat peciatku o praxi, ani vlastny stryko-zivnostnik
0
Obrázok

Marek89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 818
Dátum registrácie: 11 Apr 2007, 00:00
Vek: 34

Príspevok od používateľa Marek89 » 21 Jún 2009, 17:32

Split ma pravdu, 21 vyhlaska je malo.

V jednej firme co robi semafory, mi povedali, ze by ma aj zobrali s 21 vyhlaskou, ale musel by som mat vek aspon 24 rokov.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa mato3000 » 24 Jún 2009, 12:54

Jacob989 napísal:Ja síce brigády pomimo mám ale predsa...

Tak isto hľadám brigádu, mám 13 ročnú prax v obore elektro + vyhlášku 718/§21. Prácu ako programátor alebo vývojár, osádzanie DPS, poprípade využijem zvukársku prax. V okolí Dubnice nad Váhom.

Ďakujem.

jakob nic v zlom, ale teba este caka strasne sklamanie zo zivota, no ale drzim ti palce ... ale prax od 6ich, to je trosku silne kafe, skus to uviest v zivotopise ked sa budes hlasit dakam do prace.
0

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 24 Jún 2009, 13:31

myslím že moje sklamanie ťa nemusí trápiť.... to že som konštantne nerobil vo firme kde by som za to dostal papier, nie je podstatné. Sú firmy, kde si ťa podržia a budú sa o teba biť ak si dobrý, nemusíš mať na to vôbec papier. Ak si takú doteraz nenašiel, smola. Ja som ich niekoľko mal ale odmietol som kvôli škole.
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

Split

Príspevok od používateľa Split » 24 Jún 2009, 14:49

Marek89 napísal:Split ma pravdu, 21 vyhlaska je malo.

V jednej firme co robi semafory, mi povedali, ze by ma aj zobrali s 21 vyhlaskou, ale musel by som mat vek aspon 24 rokov.
cele je to v tom jednom zazracnom slovicku...dozor...totiz podla tej vyhlasky nic nemozes urobit bez toho aby tam niekto nad tebou nestal...a v tom je ta chyba..zamestnavatel nepotrebuje zamestnat cloveka ktoremu ked sa stane uraz tak bude na vine on lebo nedaval na neho dostatocny pozor..preto ide od 22 a vyssie lebo tam ked zapricini uraz tak uz ide z vlastneho..samozrejme ak boli dodrzane vsetky bezpecnostne pravidla a postupy od veduceho prace...inu plati stare zname: ak ti niekto povie ze tam napatie nie je never mu dokial on sam nechyti do holej ruky fazu..

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa mato3000 » 24 Jún 2009, 21:39

jacob sak som vravel, ze ti drzim palce ..... nech ti to vijde, az cas ukaze. skoda ze sa s tebou o tom nebudem moct pobavit tak o 4.roky
0

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 24 Jún 2009, 22:06

Ja ti ďakujem, stále som však nepochopil prečo sa bavíme zrovna o tom ako ja zoženiem prácu. Prečo by sme sa o tom nepobavili ?
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

SurrendeR
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: Stara Tura
Vek: 39
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SurrendeR » 24 Jún 2009, 23:28

k comu je tato sekcia?

cakate ze sem niekto z firiem bude pozerat? Alebo ze tu nejaky clen co by vedel vybavit brigadu vas zavolal?

teraz je svet kde ziju same hyeny. kazdy mysli na seba a ked nie na seba tak potom na najblizsich znamich. cize nejaky "neznamy" clovek z fora nema sancu.

bol by som naivny pisat sem o brigadu/pracu
bars mam 24r §22 a 4,5roka praxe v obore...

tu treba zdvihnut prdel/telefon a obvolavat a presadzovat sa.

bohuzial sa doba razom zmenila a uz neberu kazdeho vsade, ale uz iba najlepsich z najlepsich. Doba ide do riadnej .... takze ti co mozete, racej ostante na skole, alebo zbuchajte nejaku zensku a ozente sa... ti to budu mat lahsie ako bezny/nezamestnany clovek. :(
0

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Príspevok od používateľa datam » 25 Jún 2009, 09:36

Surrender: Správna poznámka a úplne s tebou súhlasím. Teraz je taká doba aká je aj keď lacná pracovná sila (za pár centov na hodinu) nieje k zahodeniu. Niekto bez praxe s 21-tkou je dobrý začiatok ale to že ti bude od rána zvoniť mobil kde budú samé ponuky určite nie. Sú stránky kde určite zoženieš lahšie brigádu alebo prácu ako tu. Nechem poscenovať toto fórum ale určite to nieje ten správny smer prezentácie. Ale nevadí aspoň sa človek niečo dozvie.

Jacob: Pekne som sa pobavil :) škoda že na tvoj účet. Ja mám SKUSENOSTI s elektronikou skoro 20 rokov a PRAX 7 rokov. To je trochen rozdiel.

A ešte mi nedá trošku ti zraziť hrdosť. Ak človek za niečo stojí a je prínosom pre firmu tak to ohodnotí. To že si zatiaľ nenarazil na žiadnu takú buď svedčí o tom že máš brutálne neštastie za ktoré si môžeš sám lebo chlebodárcu si môžeš v určitom rozsahu vyberať alebo by si mal prehodnotiť niektoré svoje fakty ktoré o sebe tvrdíš. Taká trochen realita keď sa tu tak chválime. Mne príde minimálne jedna ponuka mesačne ohľadom celkom schopnej práce. Dokonca aj teraz keď je to temnejšie obdobie. :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 25 Jún 2009, 10:09

Viete čo ? Ja sa bavím na vašich prije****** názoroch. Zase zopár múdrych hláv, čo si prečítali 3 príspevky a idú o mne písať životopis. :lol: Končím v tejto sekcií...
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

Split

Príspevok od používateľa Split » 25 Jún 2009, 12:16

no..zda sa ze najprv na mna pindali vsetci ze som napisal pravdu a zrazu pokracuju ini...nehajte to tak...mozno pred 20 rokmi firmy naozaj zaujimalo skor to co vedia ako to co bolo na papieri..bohuzial dnes je doba taka ze ak nieco nemas na papieri tak nemas o tom dokaz... vivat protekcia korupcia demokracia byrokracia..tot vsjo

Nomen

info

Príspevok od používateľa Nomen » 25 Jún 2009, 16:08

Ahojte, prosím, keby ste náhodou o niekom vedeli, ktor hľadá brigádu, dajte vedieť.
Ďakujem.
Danka

From: Marcela Redlerova [mailto:marcela.redlerova@moderna.sk]
Sent: Wednesday, June 24, 2009 3:50 PM
To: (informatika@moderna.sk); (logistika-sro@moderna.sk); . OBCHOD SK (obchod.sk@moderna.sk); (sklad@moderna.sk); (uctovnictvo@moderna.sk)
Subject: brigádnici

Ahojte!

Hľadáme šikovných, zdatných brigádnikov do výroby! Hlavne by sme boli radi, keby mohli pracovať v období júl-október 2009 (zatiaľ teda v Ba a potom v Senci). Skúste prosím porozmýšľať, či nemáte vo svojom okolí niekoho, kto by sa nám sem hodil (kamarátov, bratov, bratrancov, susedov... ). Ak by sa vám niekto taký vybavil, dajte mi prosím hneď vedieť.

Ďakujem!!!!



Bc. Marcela Rédlerová
personálny konzultant

Moderna s.r.o.
Vajnorská 134/B
831 04 Bratislava

mobil: +421 917 619 482
marcela.redlerova@moderna.sk
www.moderna.sk

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11653
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Príspevok od používateľa Dolfi » 25 Jún 2009, 16:54

Samá mládež ... (Držím palce v zamestnaní/ podnikaní.)

Snažte sa, pokiaľ ste mladí. Tak po 45 - 50-ke po Vás ani pes neštekne. Môžete mať na papieri, aj v reále, čo chcete ...! :wink:
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Používateľov profilový obrázok
Zdeno
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 26 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Lipt. Mikulas - Bratislava
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Zdeno » 09 Júl 2009, 13:03

TO kkuukkoo2, SOUE? LH? ci SPS? LH?

je jedno aku mate vyhlasku chalani, podstatne je na akeho manika a firmu natrafite. A samozrejme treba sa ucit ucit a ucit, ale nie v skole ale v zivote :) to som zas mudry...:)
0
Chodím do práce s odporom, pre výplatu s napätím :)

Používateľov profilový obrázok
kukinko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1536
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 00:00
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kukinko » 25 Júl 2009, 21:35

hehe pekna debata ;)

spomedzi mojich prvych zamestnani patrilo aj prijatie ako elektrikara ... do firmy vykonavajucej montaz a servis LPG/CNG cerpaciek.. spravil som si 22ku do 1kV aj do vybuchu + papiere na plyn a dalo sa .. v dalsej mam spravenu 22ku do 3,5kV (kvoli obsluhe trafa a rozvodne)

... ale ked nevies robit tak ti ani kilo papierov nepomoze ...

prax a skusenosti papiermi nenahradis
0
"programujem = hram sa" s Arduino / ESP, LOGO!, Simatic + TIA
+ nejaka ta elektrobizuteria okolo

:agree:

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kubo150 » 25 Júl 2009, 22:02

MmHm Tak toto je fest dobrá(na riť téma)
Má to tu byť o brigádach a namiesto toho sa tu vymieňajú názory.
Z ineho pohľadu: Keby som mal brigádu, tak by som tu po chvíle hľadania brigádnikov skončil, čo by ma unudilo čítanie tých fakt dobrých príspevkov.
Trebalo by to tu trocha preriediť.


A inak keby niekto vedel o brigáde pre opravu pc, tak nechcem byť samochválny, ale trošku to ovládam a viem.
Študujem odbor Mechanik PC sietí
0

oravan

brigada

Príspevok od používateľa oravan » 26 Jan 2010, 20:47

nič sa nenajde pre opravara TV alebo aj autom preveziem z x do y

Používateľov profilový obrázok
Andrew180
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1378
Dátum registrácie: 21 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Banská Bystrica
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Andrew180 » 26 Sep 2010, 12:09

Čaute. Nevie niekto náhodou o nejakej brigáde v BB? Chcel by som niečo popri výške... Úplne ideálne by bolo niečo okolo servisu PC alebo IT.
0
Obrázok

Napísať odpoveď