semestralka v cecku

C,C++,C#

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Gavin Milarrr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2533
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Liberec
Vek: 47

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Gavin Milarrr » 26 Dec 2012, 22:54

Vy jste ale banda línejch hajzlů... za nás se muselo makat, vy jen koukáte, jak koho vojet.
0
Taky vás štve debilita a sopláctví? Na http://efis.tul.cz/forum běží experimentální odblbené fórum.

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 23:00

Poviem ti tak že za posledné dva týždne som robil 5 semestrálok pre kamošov a ja som povedal že mu pomožem ale nebudem mu to cele robiť
0

Používateľov profilový obrázok
jirka.jirka.
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 17 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Uherské Hradiště
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa jirka.jirka. » 26 Dec 2012, 23:12

Vy jste ale banda línejch hajzlů... za nás se muselo makat, vy jen koukáte, jak koho vojet.
Tak teď nějak nevím jak to autor myslel. Já jsem psal, že jsme to dávali do kupy jako banda 5 lidí. Protože nás na oboru bylo 5. Takže je rozdíl, když to za tebe někdo vypracuje nebo když se na tom podílíš.

A přeci jen, když už to dává do kupy víc lidí, tak si myslím, že se o tom člověk dozví ještě víc, než kdyby to dával do kupy sám.
0

Používateľov profilový obrázok
Gavin Milarrr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2533
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Liberec
Vek: 47

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Gavin Milarrr » 26 Dec 2012, 23:16

Já myslím toho "potrebujem súrne" z prvního příspěvku...
0
Taky vás štve debilita a sopláctví? Na http://efis.tul.cz/forum běží experimentální odblbené fórum.

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 23:22

okej potom je to v poriadku :) ... ale čo si všimam vela ludi je tu takých že si pýtaju hned hotovu vec
0

Používateľov profilový obrázok
Axwell
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2388
Dátum registrácie: 28 Feb 2009, 00:00
Vek: 32

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Axwell » 27 Dec 2012, 01:41

kebyze neviem programovat, skor ako by som dostal predmet zaklady programovania 1, kde za 4h sa preslo komplet uz sa islo na triedy, [w]okna, a tak...

a na C,C++ som vzdy a asi aj budem pre konzolove aplikacie pouzivat Dev-C++ odporucam ti to.

vsade nutia to Visualko, ale ono to je dost komplikovany system pre uplneho zaciatocnika, zaroven taky zaciatocnik to casto ani dokonca nenainstaluje lebo mu to hadze errory v jeho po**banom windowse plneho pecka :lol:
0

nfko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: 03 Nov 2011, 17:09
Bydlisko: BA
Vek: 27

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa nfko » 27 Dec 2012, 04:22

Marekodzapadu napísal:
nfko napísal:
Peťus napísal:Mám semestrálku z C - výpočet vektorů (sčítání, násobení, odečítání) vstup z klávesnice i ze souboru... - bez dokomentace

pokud máš paypal, můžeme se domluvit
Akože toto má byť v tej semestrálke ? Asi aj ja pôjdem na tú jednoduchú školu :D
To mal byť pokus o vtip? Ak nechodíš jednoznačne na informatiku a/alebo neprogramuješ vo "veľkom" , tak nemá zmysel sa učiť programovací jazyk do hĺbky, kto sa tomu bude chcieť venovať tak sa to naučí aj bez školy. Neviem na čo narážaš, ale preveď nám tu nejaký poriadny kus kódu, čo si prestavuješ že by mal byť podstatou semestrálky na VS. ja to tipujem na, hmm, dajaký "kreker" pre hru, alebo program na nabúranie sa do FB účtu na inom PC...
Toto nemal byť pokus o vtip ja sám programovať neviem a moc to ani vedieť nechcem. Ale ak stačí na semestrálke nejaký obyčajný vstup, výstup, načítanie zo súbora tak sa nehnevajte ale to napíše aj cvičená opica.
0
Obrázok
Kto sa veľa pýta , veľa vie. :)
PS: ZOCHOVA ŤA POCHOVÁ :D

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Peťus » 28 Dec 2012, 21:46

výborně! můžeš začít! ;-)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
Lucky_666
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 25 Aug 2009, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 32

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Lucky_666 » 03 Jan 2013, 01:07

Ak človek dáva kus pozor na prednáškach a cvikách a povenuje sa tomu doma aspoň hodinu denne tak to zvládne aj keby nechcel. Pochopiť tomu nie je jednoduché ale ani nemožné :P A ako vidím chodíš do ZA na elektrotechniku alebo multimedialne techn. takže vieš že prednašajuci naučia dosť, hlavne Miklučšák.

// tu je super stránka na nejaké tie lekcie Cčka ;) http://skolka-jazyka-c.freespace.sk/
0
Nič nie je ťažké, len sa tomu treba dostatočne venovať.

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Peťus » 03 Jan 2013, 06:49

nfko: kde si s tím programem???
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa kubo150 » 03 Jan 2013, 07:20

Škoda že som si to nevšimol skôr, ja mám semestrálku presne aj s dokumentáciou, poslal by som ti ju. Ona to nekontroluje, takže by ti stačilo zmeniť meno.

Nemám s tým problém mu to dať zadara, ja som sa s tým pobavil, a keď to niekou "pomôže", tak prosím, nech sa páči.

Čo sa týka toho, že by to mal robiť sám, tak ono sa mu to vypomstí, neboj sa, na skúške ti zadá nejaký prešpekulovaný kodik vyyslieť a bez akého takého základného programátorského myslenia tú skúšku nedáš. Tá semestrálke nieje pre profáka ale pre žiaka. A sú tam ovela lepšie vychutnávky, ako nejaké programovanie.

A k tej jednoduchosti, ano je to ľahké, veľmi ľahké, ale je to prvý predmet v škole vôbec, a je to stavané tak, aby to ako tak dostala do krvy aj tá "cvičená opica", nie keždý je na to, keby tam zadelia neviem čo, tak by tam tých študentov moc neostalo, aj tak je s tým problém.

Navyše sa ten prednet nevolá programovanie, volá sa "algoritmizácia úloh", cielom predmetu je naučiť sa spraviť vývojový diagram a hodiť ho do PC, a pochopiť základný princíp, a na to je potrebné vedieť nejaký ten jazyk, profáci sa rozhodli pe C. Zato že ťo volajú zúfalý žiaci programovanie, nikto nemôže....
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

pin
Power user
Power user
Príspevky: 2370
Dátum registrácie: 09 Máj 2009, 00:00

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa pin » 03 Jan 2013, 12:22

Počul som raz jedného machra, že vraj má semestrálku v paži, ale že má niekto semestrálku v cecku, to je novinka! :lol:

Navrhujem také novoročné predsavzatie - diakritiku aspoň do názvov!
0

Používateľov profilový obrázok
Lucky_666
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 25 Aug 2009, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 32

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Lucky_666 » 03 Jan 2013, 13:53

Hahaha :D :D
0
Nič nie je ťažké, len sa tomu treba dostatočne venovať.

Tuf
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1249
Dátum registrácie: 27 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: cz

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tuf » 03 Jan 2013, 14:14

V tejto diskusii sú dve celkom odlišné strany odovzdania cudzej práce:
a) pokus o podvod - pod svojim menom odovzdať cudziu prácu s cieľom získať prospech (splnenie akéhosi kritéria pre hodnotenie študenta)
b) priateľské ponuky vlastnej práce - ktoré môžu mať dva výstupy:
- dobrý učebný materiál pre vlastné poučenie; vzor, ukážka, koncentrovaný materiál, ktorý študent použije iba pre poučenie a vzor pre vlastnú prácu
- lákavý list satanov, ktorý stačí iba podpísať... a je na tom, kto hotové dielo zneužije pre seba, podpíše a odovzdá svojim menom aj ak to nie jeho a sám nie je schopný takú úlohu vykonať. A sám sa musí v svojom nitre s týmto podvodom zrovnať a zdôvodniť si, či je klamár sprostý, alebo je iba v zúfalej núdzi a použije priateľskú pomoc, alebo aj komerčnú ponuku (za peniaze, prečo nie, je to manažérske riešenie) iba ako krajné riešenie, ako barle, ktoré mu pomôžu prekonať jednu prekážku.... a ktoré sa nebude už opakovať.

Každý má iný názor, a je iba na tom, kto žiada pomoc, ako to cíti.

Hotové semestrálky, alebo aj prípravy k maturite sú dobrý študijný materiál, ale má ˇčertovo kopyto" - je to kvalitný materiál? Keby každý maturant dal na web svoje prípravy k maturite, bolo by ich toľko, že iba prečítanie a hľadanie a hádanie, ktorá je dobrá a ktorá nie je, by zabralo toľko času, že je rýchlejšie spraviť vlastné. A overenie, validácia získaných informácií je ďalší Čierny Peter. V príkladoch môžu byť chyby, falošné odkazy, nepravdivé informácie, nefunkčné programy, atď....
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa mato3000 » 03 Jan 2013, 14:31

chlapi nemá zmysel v tomto vlákne pokračovať. pôvodca nemá ani len záujem, už to nestihol. alebo mu to dala nejaká dobrá duša a tým to pre neho skončilo ......
0

besttracker
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 28 Okt 2010, 00:00
Vek: 36

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa besttracker » 09 Feb 2013, 22:31

aj ja som bol podobny ze nieco zohnať a odovzdať,ale som zistil ze to nema zmysel...ak si to este nezohnal napis SS,nejake semestralky najdem a poslem.. ale je to odialenie nutnosti naucit sa to na dobu ku skuške...aspon u mna to bolo,ked som chcel absolvovat skusku z C/C++ aj tak som sa to musel naučit lebo na skuske to bolo... nic zlozite to neni len si prestuduj nejake podklady :wink:
0

Napísať odpoveď