Fade

C,C++,C#

Moderátori: psichac, Moderátori

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6202
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Fade

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 26 Okt 2018, 12:48

jirka.jirka: ja sa priznavam, mam zopar programov v arduine, ale to su take domace hracky typu teplomer, hodiny, ovladanie akvarka, radio (fm modul cez i2c) s displejom. Ale kody zatial nezverejnujem, lebo je to hroza :D je to v stave funguje, ale zverejnim, az ked to trocha ucesem :) v arduine robim hlavne preto, lebo je to rychle a na taketo hranie sa doma po veceroch idealne. Aktualne to este prepajam s domacim systemom - nieco ako inteligentna domacnost.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

peterple
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2328
Dátum registrácie: 25 Jún 2013, 21:06
Bydlisko: Krajné
Vek: 57
Kontaktovať používateľa:

Re: Fade

Príspevok od používateľa peterple » 28 Okt 2018, 20:01

Tak si dovolím trochu zaveštiť do budúcnosti. Keďže ide o veľký projekt, do ktorého sa zrejme ide naťahovať aj ethernet (dotaz na káble a ich prúdové zaťaženie). Tak pravdepodobne bude fade efekt riadený cez web server. No a keďže efekt je robený cez delay a nie cez prerušenie tak sa niekedy pri komunikácii bude stávať že fade bude mrznúť. Alebo naopak. Efekt pobeží hladko ale problémy budú s komunikáciou.
0
Ukáž múdremu chybu a on sa ti poďakuje. Ukáž chybu hlupákovi a on sa urazí.

Používateľov profilový obrázok
Pacient
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15 Sep 2018, 16:54

Re: Fade

Príspevok od používateľa Pacient » 04 Nov 2018, 07:52

Obrázok
0

Používateľov profilový obrázok
Pacient
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15 Sep 2018, 16:54

Re: Fade

Príspevok od používateľa Pacient » 13 Nov 2018, 20:41

Mno nič, verím že som nikoho neurazil, chcel by som sa opýtať ešte na jednu vec, keďže rozširujem ten svoj "tajný" program, vie tu niekto ako by som mohol napísať náhodný PWM zápis pre výstupné konštanty typu: #define LaL 10
#define LeL 9
#define LiL 8
#define LoL 9

resp. ako ich ešte zadefinovať pre použitie pre náhodné výstupné .
Ak tomu nerozumiete tak chápem a nebudem zosmiešnovať, ponižovať, dehonestovať a urážať, chcem len Vaše návrhy, v každom prípade tu nepostnem svoj celý kód keďže viem že môj nápad by mohol byť prevzatý, ale späť k veci potrebujem vedieť ako môžem použiť tieto výstupy pre tieto konštanty ako náhodný výber medzi nimi.
Vďaka
0

Napísať odpoveď