Zostava 2,1, neskor 4,1

Môj výrobok - MINI

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Zostava 2,1, neskor 4,1

Príspevok od používateľa bobor1992 » 09 Máj 2008, 17:57

Noo asi prvykrat v zivote som spravil (so starkeho pomocou :P ) relativne peknu (v porovnani s mojimi doterajsimi vyrobkami) zostavu 2.1. Pouzil som seriove repraciky z renaulta 19, vzhladom na to ze som nechcel nic kupovat tak tam ani nemam vyskace ale tie repra hraju vysky celkom slusne takze mi ani nechybaju. Subak je klasika 6614 ako inac u mna :D Ako zosik je zatial veza, 2x10W stredy a vysky a 2xcca 30W subwoofer, vyhybka do cca 100hz. vyrobca pise 2x120W :lol:
Obrázok


Obrázok

Obrázok

Obrázok
A toto je cela zostava v akcii
Obrázok
Chcel by som rozsirit zostavu o dalsie 2 repra, ale uz nie vtacie budky ale take cca meter vysoke stlpiky, pouzijem repra z bedniciek, co som dostal k nizsie uvedenej hifi vezi :)
edit: dneska som zacal so "stavbou" zosilnovaca. Zacalo sa to tym ze som zistil ze na tej vezi nejdu ani kazety ani CD. Pekne krasne som ju rozobral, CD menic odpojil a dal prec, zlozil som z nej vsetky plasty aj s kazetovkou a tak zostali len DPS :D Pricinou nefunkcnosti kazetovky bola roztrhnuta gumicka a napajacia cast cd prehravaca bola pekne vyhorena. Noo tak z veze mi teda zostalo toto
Obrázok povodne som chcel vyuzit len koncovy stupen a trafo ale ponechal som aj riadiacu elektroniku a tuner. Vykony su 2x15W pre satelity a 2x40W pre basaky (4ohm, THD=1%). Z dovodov ze tam bude aktivna vyhybka tak bude pouzitelny len ten 2x40W zosik, ten 15W totiz bude taksito za vyhybkou. Planujem tam doplnit dalsie zosiky, 2x20W na predne repra a 2x40 na zadne ktore mam v plane postavit.
0