Elektrocentrala jednofazova staly vykon 2,8kW s trojzasuvkou, do záuvky ide napojit len spotrebic do 650w

Pomoc s ostatnými vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
acheruspd
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 960
Dátum registrácie: 05 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Prievidza
Vek: 29

Re: Elektrocentrala jednofazova staly vykon 2,8kW s trojzasuvkou, do záuvky ide napojit len spotrebic do 650w

Príspevok od používateľa acheruspd » 29 Máj 2024, 00:05

netreba špekulovať s tou centralou.Pár mi ich prešlo rukamy.Ak ma centrala 3 zásuvky tak je v podstate 3 fázová.Realny výkon lacných centrál je cca polovica udávaného(ak ju budeš tlačiť na hranu zhorý ti ten avr modul a v horšom prípade aj to hlinikové vinutie).Citlivé náradie ktoré má volaku elektroniku by som moc na obyčajnú centralu nepoužival(ale bomby dostávajú v podstate všetky spotrebiče čo maju kondenzatory).Ale z tých lacnejších vyrabal 3,5kw jednofazu hecht.Mám ju už dlho a možem povedať že s ňou nebol nikdy problém.Celkovo keď centrala nechce naštartovať spotrebič tak ju proste na plyne roztočim a pustim spotrebič.Keď sa spotrebič naštartuje pustim plyn nech si to už koriguje sama.Ak ťa náhodou napadne kupovať tie ultralacne vojenské 4chlapove centraly na to radšej zabudni :lol: :lol: :lol: má to svoj dôvod prečo sú také lacné :thumbup:
0
{:-) ak si elektrikár nerob za drobáky,podrážaš tým všetkých elektrikárov {:-)

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok