roomba i7 problemy

Pomoc s ostatnými vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4319
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

roomba i7 problemy

Príspevok od používateľa misocko » 30 Dec 2020, 23:00

ahojte
prisla "od ježiška, pod stromček". Nabijaciu stanicu som jej dal na jedine rozumne miesto v dvojizbaku , vedla radiatora, asi 20cm (vyrezat otvor do čela postele a dat ju pod postel bude krok 2 ked manzelka nebude doma :D ).
od prveho parkovania sa nevie presne trafiť na stanicu a aj ked uz zaparkuje tak je otočena vpravo , smerom od radiatora. Niekedy parkuje aj na trikrat a dokonca ked vie ze uz je priblizne v dokine , len trochu pootocena, pootoci sa este viac na nespravnu stranu. Myslim ze parkuje podla IR majacika, ale cakal by som ze tam bude nejaka IR modulacia, nieze to bude teplo z radiatora ovplyvnovat...
Ked som prvykrat pohodil dokinu len tak "uprostred" izby , nemala problem zaparkovat. Ma niekto podobnu skusenost? da sa to nejako "doučiť" ?
Ďakujem
0

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4319
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: roomba i7 problemy

Príspevok od používateľa misocko » 16 Jan 2021, 08:40

Ahojte
Tak parkuje uz vecsinou dobre 😀. Ale objavil som novy problem. Zistil som ze v kuchyni asi 2m2 nemam pri zemi wifi signal a ta potvora tam proste odmieta chodit :( . Nemam zatial ziadne skusenosti s wifi extendermi , to mi ostane ten isty nazov siete aj heslo alebo to bude ine? Este totiz neviem ci sa roomba dokaze pripojit na viacero sieti.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: roomba i7 problemy

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 16 Jan 2021, 12:53

wifi extender ti jednoducho povedane rozsiri dosah siete. sice na ukor rychlosti, ale vysavacu to moze byt jedno. vsetko ostava povodne, mozno na sekundu vypadne signal, ako sa bude prepinat na extender, ale s tym sa bezne pocita.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4319
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: roomba i7 problemy

Príspevok od používateľa misocko » 16 Jan 2021, 13:27

OK, dik, skusim to teda
0

Napísať odpoveď