aku meteo

Pomoc s ostatnými vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

johny-h
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 30 Máj 2014, 16:48
Bydlisko: Prešov SK

aku meteo

Príspevok od používateľa johny-h » 25 Aug 2023, 01:29

som si teraz myšlienkovo zasadaol na daku meteo stanicu čo by stala za tie lóve.... sice som už kupil,ale aj tak ma zaujima nazor obecenstva :-) aku meteo stanicu čo by ukazovala čo najviac realnu teplotu a vlhkosť? 2 stanice pred terajšou okrem momentalnej,značky emos ,skončili v pivnici v krabici pretože začali merať totalne od veci....táto nova mera zas trochu inak ako tie pred tym...asi tym že k meraniu použiva daky novy typ snimača ala SHTC3... čo je sice zaujimave,ale jak kukam naň,tak tam vidim daku optiku,čo mi nepride dlhodobo použiťelne navzdory prachu atd. ale zas bežne senzory vlhkosti použivane v tychto meteo po cca 2. rokoch začali merať od veci... =asi ta vrstva na tom snimači sa rozliala,ako som tak pozeral.... pride mi že ani jedna ani druha varianta neni dlhodobejšie použitelna (tu druhu mam len kratko,takže len typujem) (a každe 2 roky kupovať novu sa mi nechce,či? ) takže aku meteo,alebo čo by ste doporučili na relativne presne meranie teploty a vlhkosti v interieri?
0

  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok