Prehrievanie zosilovača neo19

Unikátne príspevky od unikátnych užívateľov
smajda
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 05 Dec 2012, 17:38

Re: Prehrievanie zosilovača neo19

Príspevok od používateľa smajda » 19 Jan 2013, 22:29

čo komu niet rady ja som robil čo ste mi kazakli
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Prehrievanie zosilovača neo19

Príspevok od používateľa Drakoush » 19 Jan 2013, 22:49

Dobre, to už by stačilo. Šmajda, v prvom rade si naštuduj nejakú literatúru a neoháňaj sa, že si robil, čo sme ti kázali. Ono síce sme ti radili, ale naša predstava, ako to správne má byť sa troška od tej tvojej líši. Z tých fotiek toho usmerňovača sa mi urobilo zle, veď ty nevieš základ, čo ako má byť, čo ako funguje. Postaviť stavebnicu zvládne kadejaký debil, no pri tebe som si nie istý, či si až taký debil, alebo tá stavebnica je taká zložitá. Oni by k nej mali dať aj návod, čo je AC, čo DC, ako získať z AC trafáka DC a čo kde napojiť. S tou mechanikou nás to mrzí, ale ako sa vraví - múdry človek sa učí na chybách cudzích, sprostý na vlastných. Nabudúce daj na naše rady. A toť je prvá pre teba: tie šulčeky, čo sa volajú kondíky majú aj nejakú kapacitu a napätie. To, čo si tam dal ty je nepostačujúce. Naštuduj si knižky, potom môžeme pokračovať. Pekný víkend...
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4317
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: Prehrievanie zosilovača neo19

Príspevok od používateľa misocko » 20 Jan 2013, 13:51

z trafa Ti nejdu dva droty do gretza (tie 4 diody na usmernenie), z nich sice idu dva droty do kondikov ale z tych kondikov Ti zas nejdu dva droty

co keby si si skusil nakreslit ako si to zapojil a porovnat s niecim co Ti tu chalani daly?

inac v zivote by som sa do zosilovaca nepustil a to viem z elektriky neporovnatelne viac nez Ty, aj ked rozbehas tu sustavu CD mechanika, zosik, stabilizacia, usmernenie, trafo tak zistis ze tam mas brum (dva zdroje , jeden pre CD druhy pre zosik) a ak byvas niekde pri ukrajine tak budes chytat aj ich radia, a budes asi na zaciatku :) , daj to niekomu zapojit (spravit) alebo pockaj na to az budes mat vedomosti s tymi blikacmi
0

Napísať odpoveď