Zapper

Unikátne príspevky od unikátnych užívateľov
Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Zapper

Príspevok od používateľa spin90 » 04 Feb 2014, 23:22

och, nemas velmi predstavu ako myslia ze to funguje. Tych virusov nezabija prud . Teda, podla tych vo tomu veria. Ja len konstatujem, nevravim nic, nevyskusal som, neviem. Ale, udajne doktori, nie nejaki Pistovia z valala, zistili, ze bakterie je mozne elektrickym striedavym napatim rozvibrovat na rezonancnej frekvencii a ich zabit. Ak som to spravne pochopil. Cize diametralne odlisne ako zabitie prudom.
Ale neviem no :) Len tak som to pochopil, nahodou dnes pocuvam informacnu vojnu tak toto riesia tak som to tu nasiel bo ma zajimala schema :D
EDIT: Ale samozrejme, rozlozenie prudu bude velmi nerovnomerne atd. atd. No, s istotou tvrdit ze to nefunguje nemozem. MOze to fungovat, neodporuje to ani zakonom fyziky a ma to aj tak trosku logiku. Neviem, biochemia a biofyzika je uz uplne mimo mna :)
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 04 Feb 2014, 23:39

a čo ich zabíja ? voľné radikály vzniknuté z rozkladu elktrolytov pri tých elektódach , ono aj pri striedavom prúde vznikajú a zanikajú podla frekvencie. ? Alebo ich to tak šteklí, že porád všetky červíky utečú :D . No tak nech to nejaký Zapper ozrejmí, rád sa poučím.

Samozrejme predpokladám, že to skúšali a je to perfektné a nevieme čo je medzi nebom a zemou.
0

wwlado

Re: Zapper

Príspevok od používateľa wwlado » 04 Feb 2014, 23:45

Ked biolampa dokaze vyliecit triestivu zlomeninu, tak preco by zapper v cloveku nerozspustil vodny kamen? A po procedure si to kludne optoc okolo vodnej trubky pred kotlom.

To ma dokaze riadne rozosmiat, ked citam prispevok:
"Mam triestivu zlomeninu, neviete mi poradit?"
"Zasviet si na to z biolampu a zlte svetlo. To mi pomohlo."

Najlepsi vyrok od vyrobcu biolampi je:
"Je to patentom chranene, vyvyjalo sa to roky... ...nova verzia uz nepouziva halogenove svetlo, ale LED, ktore sa tak nezohrieva a ma vetsiu svietivost... ...vsetko je o vlnovej dlzke svetla"
Neviem ci by dokazal obhajit, ze halogenove svetlo cez zlte tienidlo ma rovnaku vlnovu dlzku ako na RGBcke zelena a cervena farbaspolu.

Nemozem povedat, ze ten zapper je zly napad, ale vetsia polovica bakterii a inych mikroorganizmov v tele cloveku pomaha. A neviem ako vy, ale my sme sa v skole ucili, ze jedna z nepriaznivych ucinkov elektrickeho prudu na telo je elektroliza.

Ako to uz niekto pisal. Ak by to fungovalo, nepredavalo by sa to len tak, ale kazdy by to mal doma, ako mobil, mikrovlnku, biolampu... :lol:

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2014, 00:15

.. zdravotná lobby ... všetci by boli zdraví a nik by nekupoval lieky :wink:

Žlté svetlo ne na zlomeniny najlepšie, tuším to bolo jasne vidno aj v StarTreku , takže neni o čom. A nejde len o vlnovú dĺžku ale najme o správnu frekvenciu vysielania fotónov a tá je niekde cca 2,8 -3,1 THz . Toto je špeciálna patentované technológia, ktorú aplikuje Dr. Jebo a podla neho sa volajú aj užívatelia tejto zázračnej metódy.
0

wwlado

Re: Zapper

Príspevok od používateľa wwlado » 05 Feb 2014, 07:09

Aha. Diky, ze si ma vyviedol z omyu. :) Takze ked viditelne spektrum je od 450-650Thz, tak v tom sklicku je delicka 1:200...

Tak som si na diskotekach robieval srandu z velmi mudrich ludi, ked sa prisli vyzvedat o aparature. Vysvetloval som im, ze koncak ma zabudovany "manualny kompresor dynamiky". Oni zakyvali hlavami a tvarili sa, ze rozumeju, no na druhej strane, ktory koncak nema potenciometer. Ved ked uz skresluje, stiahnem.. manualny kompresor. :lol:

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2014, 08:25

pepkomas, ak by tak likvidovali baktérie ako je to na tom videu, tak ako by rozlíšili dobré od zlých a bunky tela od buniek baktérií :D

ozaj, koľko si ich už predal ? A oplatí sa to, dostávaš dobrú odmenu ?

toto je princíp studenej fúzie :lol: "pôsobením frekvencie 1150Hz sa baktérie citlivé na túto frek. rozkmitajú a časom prasknú. ostatné baktérie sú nepoškodené. Znázorňuje cielenú likvidáciu."

Frekvencia je to čarovné slovíčko pre moderných šarlatánov.
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2014, 08:40

to práve viem, v podstate tak funguje v dnešnej dobe 90% všetkých finančných transakcií ..
Představujeme Vám fotografie našeho plazmového generátoru RPZ 14, který využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů - Dr. Royala Raymonda Rifa.
ako som písal vyššie Dr. Jebo a jeho partia ....

starý dobrý Absurdistán
.. Brawndo má to po čem kytky touží, protože obsahuje elektrolyty. .A co sou to ty elektrolyty ? víte vúbec co to sou ty elektrolyty ? ...no ... no to po čem kytky toúží a to z čeho delají Braundo ...
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 05 Feb 2014, 09:05

K ranajkam dobra tema.... len zopakujem ze mam znameho co ma infra saunu s RGB osvetlenim
a asi 10 relaxacnymi priogramami v style zaciname modrou koncime zelenou dalsi zacina ztlou konci modrou :D
Zapperuje sa keby a mohol tak si tu elektrodu aj do :butthead: vopcha aby sa zbavil hemoroidov :D
Sledujem dalej tuto temu ale uz potichu :-D este to spojte s ORGO energiou a vybavim Vam snim stretnutie :D
Ivo benda je prinom slaby odvar :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

wwlado

Re: Zapper

Príspevok od používateľa wwlado » 05 Feb 2014, 09:17

Uz som to tu na fore niekde pisal jeden prispevok, kde je som dal odkaz http://www.kezdravi.cz/scripts/zobraz_text.php?id_odk=4
Preskroluj sa uplne dole a toto, ze normalne funguje. Sen kazdeho homeopatika.
A CO JE TO ZA MASINA? http://cs.wikipedia.org/wiki/Psion

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2014, 09:28

..este to spojte s ORGO energiou, nemyslíš i náhodou Tachyo hviezdny prach ?
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 05 Feb 2014, 09:46

nemyslíš i náhodou Tachyo hviezdny prach ?
JA sa odtoho striktne distancujem a orgo.cz preslo z krasneho blabolu na formu fora
dalo mi dost namahy najst tie ich zle HTML stranky kde ked to citas nalacno mas o problem menej :D
ale jedna taka povodnemu ORGO.cz este ako tak pozeram existuje Ti ludia su uzasny naprvy pohlad su ako normalny clovek ale ked otvoria hubu
a spustia o tom ako to lieci este aj zhnitu svokru v hrobe no podla mna Jehovista a Orgonista
je synonimum :D


A idem si radsej citat Lolajove vlakno mozno sa dozviem nieco o IR Antenkach :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 05 Feb 2014, 10:40

čo majú antibiotiká , teda chemické látky spojené so šamanským vlnením ? a ešte dobre že si ten laser a magnetoskopiu vymazal ....
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 05 Feb 2014, 22:28

Ja len dufam ze niekto hodi mino vyrobok - Zapper :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Zapper

Príspevok od používateľa xmilos » 06 Feb 2014, 13:20

Predsa len nemozete upriet jeden vyrazny liecebny ucinok - placebo efekt (viera v uzdravenie).
Ak presvedcis pacienta, ze mu to pomoze ( a kolko je takych ) tak mu to aj pomoze.
0

wwlado

Re: Zapper

Príspevok od používateľa wwlado » 06 Feb 2014, 13:47

Milos, problem je v tom, ze ak clovek ktory je naozaj chory bude pouzivat alternativne lieky, ktore nemaju ucinok, namiesto tych, ktore su storocia pouzivane a vyskusane v medicine, tak moze byt neskoro. Take pripady sa uz stali.
Ak ide o depresiu, tak nech experimentuju. Ale ak ide o zapal pluc, skor by som sa sarlatanom vyhybal.

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Zapper

Príspevok od používateľa xmilos » 06 Feb 2014, 13:50

Myslim, ze si nemusime si vysvetlovat co je dobre, zle a comu sa zdaleka vyhnut.
0

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Zapper

Príspevok od používateľa Dolfi » 10 Feb 2014, 21:15

mato3000 napísal:chlapi taká debilná otázka, netečie náhodou prúd po obvode vodiča ?
Fakt debilná, ak myslíš človeka vodiča. Podľa mňa je človek na povrchu skôr "poloizolant" a vodivý je skôr vo vnútri. (Viď. napr. fibrilácia srdca pri zásahu el. prúdom).

P.S.: Páči sa mi absolútna bohorovnosť "poznatkov" niektorých diskutujúcich. (Veď napr. aj lekári kedysi nepovažovali za potrebné si umyť (dezinfikovať) ruky, krvné skupiny objavené prof. Jánskym dlho považovali za šarlatánstvo, ...).
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Napísať odpoveď