Zapper

Unikátne príspevky od unikátnych užívateľov
mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 10 Feb 2014, 21:34

Hej,, to som si neskôr uvedomil, že najvodivéjšia bude cieva a v nej krv, už len pre to že tam prúd nemá žiadne prekážky vo forme bunkových membrán, resp. má ich tam najmenej. A to ale opetovne poukazuje na to že Zapper a jeho princíp je blbosť. Pretože bunka má membránu, krotá kldie prúdu odpor a tak ten pôjde prednostne žilami, jedine že by tie vaše "červy " boli vodivejšie ...

Dolfi, ale tie príklad čo uvádzaš, niesú moc k tomuto relevantné, vtedy sa nevedelo o baktériaách , a celkovo o malých telesách.
0

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Zapper

Príspevok od používateľa spin90 » 10 Feb 2014, 21:54

Samozrejme suhlasim s Dolfim. Mysliet si ze vieme vsetko a sme neomylni, tak to je trocha silna kava. Myslim, ze nikto tu z diskutujucich nema lekarske vzdelanie, aj ked pravda, chemiu to mato3000 nepochybne ovlada excelentne a nie je jediny. Ale tvrdit nieco ze na 100% nefunguje, to bude pre mna vzdy prejavom akehosi povysenectva typu ze ja viem vsetko, ostatni nic. Moj nazor je taky, ze pravdepodobne to nebude ziaden zazracny pristroj, inak by sa rozsiril. Avsak, udaje ktore ziskali vyskumnici, lekari, nasvadcuju, ze nieco sa s tymi patogenmi pri vystaveni prudov specifickej frekvencie deje. Zo zaujimavosti som zacal citat knihu, v ktorej to lekarka popisuje. No, niektore veci davaju zmysel, niektore nedavaju :) Cize kto vie kde je pravda. Chapem ze su ludia, ktori neuveria kym neuvidia a to je spravne. Ja sa k tomu staviam opatrne a myslim, ze to stoji za vyskum . Nech sa definitivne potvrdi, alebo vyvrati teoria. Spekulovanim tu na elektrofore to nikto z nas nevyriesi a teorie o tom, kade tecie prud to je trocha primalo na objasnenie tak komplexneho problemu.
No nic, len pekne dalej diskutujte, mozno si to niekedy precitam :lol:
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11655
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Zapper

Príspevok od používateľa Dolfi » 10 Feb 2014, 22:02

Maťo, ale to je v poriadku. Já som len chcel poukázať na fakt, že vývoj nezastavíš. A byť absolútne presvedčený, že súčasný stav poznania je konečný, je jednoducho neprofesionálne.

Dobre, tak súčasnosť: Je očkovanie detí od najútlejšieho veku pre ne prínos, alebo újma ? Odhliadnuc od obrovského tlaku farmaloby, já si nedovolím tvrdiť ani tak, ani tak. Zrejme až ďalší vývoj poznatkov o pár (alebo mnoho ?) rokov do toho vnesie úplne jasno.
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 10 Feb 2014, 22:04

spin, Lenže ty sa nikdy nedostaneš k objektívnym výsledkom. Musíš si uvedomiť, kto vlastne robí ten výskum a za akým účelom. Prečítať si knižku, kde je napísané, že " viem dokázať " , " 300 amerických vedcov " , " na takej a takej univerzite " ...... to neni žiaden objektívny výskum.

Faktom je ale to čo píšeš, pre čo sa takáto metóda hromadne nerozšírila. Žeby dosahovali reálne výsledky, len tí , čo si naladili správne svoju psychiku ? Tieto všetky šarlatánske metódy sú tu už 200 rokov :wink:

Ale je jasné čo sa deje s jónmi po zavedení elktriky či už je to AC alebo DC . Len si treba vedieť spájať elementárne poznatky z chémie a fyziky a dosadiť ich do lekárstva.

Dolfi, plne súhlasím, niečo s očkovania schvaľujem, ale to nové už nie. A súdnemu človeku čo si vidí za koniec nosa musí byť jasné, pre čo sme náchylnejší na bežné choroby ako napríklad cigáni.
Súčasný stav neni vôbec konečný ani náhodou, ale je známe čo sa deje s elektrolytmi pri prechode eletrinou. Akurát navrhujem jeden membránový filter , na odstránenie Cl- z roztokov melasy . Chcem, to robiť elektrinou a nie tlakom, takže dačo málinko o tomto probléme som pochytil.
0

DJ_Edo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 775
Dátum registrácie: 23 Aug 2013, 16:07
Bydlisko: LV

Re: Zapper

Príspevok od používateľa DJ_Edo » 10 Feb 2014, 22:20

Nieco co naozaj funfuje a je vyskusane sa da najst v:
1. Jiří Rozman - Terapeutická a protetická technika - VUT Brno 2002
2. Zdeněk Valečko - Bioelektronika v amatérské praxi - BEN 2005
0
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozváděče: "Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky"

Používateľov profilový obrázok
Klemogotvald
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 25 Mar 2012, 19:29
Bydlisko: LM
Vek: 35

Re: Zapper

Príspevok od používateľa Klemogotvald » 11 Feb 2014, 08:45

Ono nie je ťažké si predstaviť že by to aj mohlo fungovať. Veď aj taký relatívne odolný a tvrdý materiál ako sklo dokážu zničiť obyčajné zvukové vlny ak správne trafíš frekvenciu.

Keď tak teraz rozmýšľam raz my kolegov známy poslal schému dákeho generátoru kladných impulzov s 555- kov. Že či by som mu to nevyrobil. Vtedy ma to dáko nezaujímalo že načo to chce ale teraz si myslím že to mohlo byť aj toto :roll: .

No ja by som sa na takéto srandičky nespoliehal. Keď mám problém verím modernej „tvrdej“ chémii. Má kopec nežiaducich účinkov ale preukázateľne funguje!ň :!:
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 11 Feb 2014, 10:28

čo všetkým šibe s tou "frekvenciou " ... frekvencia v elektronike neni predsa nosič energie !!!!! práve naopak.

Skolo a mechanické vlnenie je niečo úplne iné ako elektrina a jej frekvencia !!!!! doboha nedá sa porovnávať mlieko s murárskou sádrou aj keď obe sú biele !!! :axe:
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 16 Feb 2014, 13:17

Dnes v Obcas za dverami (si pozrite reprizu) Pulzotron dalsia skvela vec aj vybuchuje :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

DJ_Edo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 775
Dátum registrácie: 23 Aug 2013, 16:07
Bydlisko: LV

Re: Zapper

Príspevok od používateľa DJ_Edo » 16 Feb 2014, 13:46

Kedy je ta repriza?
0
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozváděče: "Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky"

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 16 Feb 2014, 15:20

0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 16 Feb 2014, 15:27

:D na jednaj strane obaľujeme vodovodné trubky káblom a púšťame magnetické pole, aby sa neusadzoval vápnik a na druhú stranu nechávame dôchodcov ležať ne takom emektromagnetickom jebotrone, asi aby si čo najrýchlejšie zlámali odvápnené kosti :lol:
0

Používateľov profilový obrázok
jaromir
Power user
Power user
Príspevky: 4538
Dátum registrácie: 08 Júl 2011, 00:00
Vek: 40

Re: Zapper

Príspevok od používateľa jaromir » 16 Feb 2014, 15:30

Darwin to nazyval "prirodzeny vyber".
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 16 Feb 2014, 17:52

asi aby si čo najrýchlejšie zlámali odvápnené kosti
ty si este nezistil ze tieto firmy maju tichu podporu statu bud ich znicia nebankovky alebo smejdi
potom netreba vyplacat dochodok tak dlho a ostava viac na podporu social. znevyhodneneho obyvatelstva
ktore sa takto okradat neda lebo okrada majoritu :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 04 Mar 2014, 07:41

Kedze som to nechcel davat do fuelsaver-a tak to davam sem isla nejaka reklama na cosik taketo :)
mam tu reklamu aj nahratu ako to typek vychvaluje uz len kvoli nemu to stalo zato :lol: :lol: :lol:
Ale ked si to firma zaplati tak tomu STV1 dala asi 20minutovu exkluzivnu relaciu :-D

Mne staci na rano kybel teplej vody a ma to taky ocistujuci ucinok :D
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 04 Mar 2014, 11:43

Z mojich malých experimentov môžem slabo tvrdiť, že pôsobenie prúdu na elektrolyt nieje vždy rovnaké. Je velký rozdiel, či sa použije prúd striedavý, alebo jednosmerný. Prúd pulzujúci v jednej polarite v tomto prípade možno považovať takmer za jednosmerný.

Nedávno som vyrábal elektrolýzer vody na nejaké bavkanie, ale po mechanickej stránke som tomu moc nedal, a tak som nemohol vylúčiť rôzne skraty medzi plaťňami, resp elektródami. Nakoniec som všetko pekne urobil a šup s tým na transformátor 12V 1kVA.

Na moje prekvapenie sa nič nedialo, akurád mi takmer zhoreli prívodné káble 2,5mm2 lanká, tak som bádal kde do frasa je tam skrat, keď som si ho nevšimol. Nakoniec som zistil, že po vysušení samotných platní/elektród tam skrat nieje tak som to začal pomaličky spúšťať do hydroxidu, a už len pri prvotnom kontakte elektród s hydroxidom to kládlo velmi nízky odpor pre striedavý prúd. Tak som namiesto hydroxidu použil kyselinu sírovú. To už išlo krajšie, akurád vzniknutý plyn bol voči vodíku velmi lenivý na horenie, horel celkom pomaly.

Tak si vravím elektrolyzer v poriadku, nalejem hydroxid a zase takmer skrat. Tak ma napadlo švihnúť tam mostíkový usmerňovač. Razom akoby všetko ožilo a vodíkové bubliny sa hrnuli jedna radosť. Nechápem, prečo mi to pri striedavom prúde nefungovalo vôbec a pri jednosmernom sa mi roztok takmer neohrieval. Poľla toho čo som videl by som povedal, že nejaký ivanov vývíjač je absolútna blbosť, keďže vyvíjaču vodíka sa nepáči ani len nízký kmitočet 50Hz. Za to s kys. sírovou to fungovalo celkom dobre.

Tým chcem poukázať, že rôzne roztoky môžu na rôzne frekvencie reagovať inak, a tak možno aj v tele človeka možno pri jednosmernom prúde dochádza k absolútnej elektrolýze večšiny častí tela, ale pri postupnom zvyšovaní frekvencie sa záber postupne môže zužovať len na niektoré časti tela. Týmto príspevkom nič nedokazujem, len konšpirujem, a docela by ma zaujímalo, prečo mi pri striedavom prúde vodík vôbec nevytváralo, iba akurád zohrievalo hydroxid, no s kyselinou to ako tak fungovalo. Myslím, že pri frekvencii trebars 0,1Hz by fungoval aj ten hydroxid. Elektródy som mal z pozink plechu ale ten pozink pomaly zliezal, a na jednej elektróde sa vytvorila hrdza, a myslím že po odpojení to bolo schopné dodávať asi 0,3V, teda to bol istý druh železného akumulátora?
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 04 Mar 2014, 14:56

:D :D :D :D :D

kubo150: keby si si aspoň niečo prečítal z normálnej literatúry o elektrolýze . Všetko úplne zle ale absolútne :D

zisti si čo je rozkladné napetie... potom si porovnaj rozkladné napetie vody a NaOH,NaCL,H2SO4 a každého elektrolytu čo použiješ. Predpokladám že si použil dve elektródy. Ak toto pochopíš, zistíš pre čo si tam mal " skrat ". Tak isto si zisti rozkladné produkty jednotlivých elektrolytov , a to až po ich rozkladné napetie, čo je síce pri 12V bezpredmetné, ale aspoň zistíš čo sa ti všetko vylučuje z tých elektrolytov. Budeš prekvapený, ale na koniec zistíš že pre čo ti to nechcelo horieť.

V jednej veci máš pravdu, striedavým prúdom to nejde, už som to tu na fóre vysvetľoval X krát a už nebudem. V odbornej literatúre je toho kopec, osobne ti odporúčam sa vyhnúť YouTube, lebo tam je 98% presne takýchto macherských pokusov s výsledkom --
neviem čo som robil, neviem čo to malo robiť a neviem koľko energie, ale je to fasa a všetko to popiči funguje a zachránim s tým svet. Čo je to elektrolýza a ako vlastne funguje ? koho to zaujíma ja som vynašiel toto tak drž hubu .....
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Júl 2014, 00:26

http://www.plazmovygenerator.cz/

Ludia, ja vás na kolenách prosím vyjadrite sa, kúpila si to jedna osoba blízka, stálo to tie peniaze čo sú uvedené na stránke, ja v duši plačem, plačem že niekto verí že mu pomôže nejaká tlejivka, čo svieti a je hnaná 900kHz generátorom.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Júl 2014, 00:29

Neuveris aku silu ma viera..... to ostatne lieci pretlak v penazenke :)
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa Thales » 15 Júl 2014, 07:56

Už jsem to dával tuším loni někam do vtipníku, ale protože je to k tématu (též mlela mimo jiné o Zapperu) tak dám i sem svůj osobní zážitek jak někteří léčitelé fungují :) To bude zase něco nejen pro Mata...

http://thales.analog.cz/abc/Zazraky_a_lecitele.rtf
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

Napísať odpoveď