Zapper

Unikátne príspevky od unikátnych užívateľov
Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Júl 2014, 08:59

Ja pridam tiez zelenu magiu nieco co som spominal davnejsie len som nemal cas to vtedy hladat :D
http://uloz.to/xQ1C2zwJ/jacmen-mts
(skoda ze to nieje cele len koniec ten bude ficat na niecom riadne zelenom :mrgreen: )
http://uloz.to/xWMQBKMB/konope-mts

mna skor fascinuje aky typkovia toto siria :-D inak toto dava STVcka okolo 17tej nedelu.
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: Zapper

Príspevok od používateľa xmilos » 15 Júl 2014, 09:18

Ako som uz spominal, ak ktokolvek presvedci choreho o liecebnom ucinku "vtacieho extraktu so specifickym sfarbenim", moze to pacienta vyliecit a onomu liecitelovi za to vdaka.
Horsie je, ked za liecbu uctuje sumu, pre ktoru sa lieceny zadlzi.
Nemam takychto ludi rad a jednam s nimi podobne ako pise Thales.
Tak jsem se jí zeptal jak chce kalibrovat proti neharmonickému signálu který spínaný zdroj produkuje?
toto sa da statistickymi metodami ( pasivny radar )
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Júl 2014, 09:26

Inak reagujem spätne na maťa3000:

Nechápem načo mi vyprávaš to čo už viem, ja viem že som tam nemal správnu hodnotu napätia a proste hrhrh úplne zbytočné kecy okolo, to ma nezaujímalo, podstatné pre mňa bolo prečo mi to so striedavým prúdom nešlo a to nezávisí od toho aké som tam mal napätie... a to čo by si napísať mal, tak to nenapíšeš.

drx, to čo si sem dal je čo? to je myslím úplne v poriadku, akurád samozrejme je to predražené, ako inak, ale myslím že to zaručene funguje no tiež tie účinky sú zveličené...

ale to čo sa pripisuje zapperu, plazmovému generátoru, to je galaktický nezmysel.

Prekompas:

Tie prístroje nemajú žiaden normálny certifikát, v propagačnom videu sa ohrňajú certifikátom len CE ale ak by to bol Certified Europe, čo sa snažia zavádzajúco a nepresne tvrdiť, povedali by to, ale takto to môže znamenať hocičo. nedajú sa tie obrázky zvečšiť, chyba stránky... Za ty prachy čo sa to predáva by to mohlo mať podplatené všetky potrebné úrady, poschvalované všetky potrebné certifikáty. Navicej tie prístroje vyzerajú ako by ich vyrábal lojzo doma v dielni, trochu šikovnejší lojzo. Dnes čo sú prístroje za 150 000 kč vyzerajú inak a celkovo proste vyzerajú že sú toho hodné a nešíria sa len pofidernými spôsobmi.

Za také prachy ak by to bolo skutočne tak prevratné by to malo trochu inú propagandu, a nespochybnitelnú funkčnosť, dôkazné výzkumy a jasne dôkazy.

Nechcem spochybňovať nejaké štúdie, lebo niesom doktor bioelektronik, a nepopieram nejaké minimálne účinky... ale kde a čo mi potvrdí že táto "lampa" alias trochu lepšia dútnavka funguje na presnom princípe? Všetko nasvedčuje tomu, že na tom niekto len parádne zarába. Vraj pomáha ľuďom, no predovšetkým pomáha sebe, inak by to nebolo také drahé, lebo náklady na výrobu sú mizerné, naviac podla zovňajška možno hodnotiť vnútorné prevedenie, a ten zovňajšok moc nenasvedčuje že vo vnútri je niečo lepšie.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Používateľov profilový obrázok
jaromir
Power user
Power user
Príspevky: 4538
Dátum registrácie: 08 Júl 2011, 00:00
Vek: 40

Re: Zapper

Príspevok od používateľa jaromir » 15 Júl 2014, 09:47

kubo: so striedavym prudom to neslo, lebo tak to funguje; mato to nepisal lebo predpokladal ze kazdemu je to jasne zo strednej skoly.
Pri jednosmernom prude je jedna elektroda anoda, druha katoda; kazda si k sebe pritahuje iony opacnej polarity a tam sa hromadia. Pri striedavom prude sa uloha anody a katody neustale meni, iony lietaju v roztoku tam a naspat; takto sa to toci do blba a takmer nic sa na elektrodach z roztoku nevygeneruje.

Mimochodom, pri snimacoch vlhkosti, trebars v pode, sa vyuziva striedave napatia prave z toho dovodu, ze na elektrodach prebiehaju elektrolyticke zmeny uplne minimalne oproti jednosmernemu budeniu.
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Júl 2014, 10:09

Oh, no nič nové si mi nepovedal, ale prečo to napr pri NaCl alebo pri tej kys sírovej fungovalo, ale len pri hydroxide nie?
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Júl 2014, 10:52

Na tej stránke sú aj amulety za 5000kč a to mi chceš povedať že funguje?

Ty nevieš čo to znamená byť zfanatizovaný, ako aj tí čo sem prídu s perpetom a magnetmi že to funguje... Vy sa na tom smejete, ale taký ludia sú vážne na polutovanie, oni tomu vážne veria a sú presvedčený o tom že to funguje. nedokážem to vysvetliť ako je to možné že tomu veria ale proste sám som niekedy veril blbostiam keď som bol malý a viem aký to je pocit, proste ak tomu veríš, tak tomu veríš a hotovo.

Niečo ako tie zásuvkové šetriče, čo si dáš do zásuvky a vraj ti to šetrí elektrinu... stojí to mraky peňazí a pri tom to je oser
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 15 Júl 2014, 10:59

placebo, jednoduchosť ľudí, nízka vzdelanosť, zúfalosť ..... to sú dôvody prečo fungujú.

a najme je na tom obrovský zisk, takú kravinu spravíš doma na kolene a predávaš to s 5000% ziskom, máš nízke náklady a tak ti stačí predať jeden ks mesačne/ štvrťročne.
Ak si zbieral informácie o tom, tak daj nejaké, nejaký fungujúci princíp. Už len pre zaujímavosť.



kubo150: nechce sa mi to čítať spetne, tak neviem na čo presne narážaš, ale je mi jasné, že si asi za tú dobu moc vo vzdelanosti týmto smerom nepostúpil. Naštuduj si reálne princípy a vyvyaruj sa fanatickým/komerčným stránkam. V podstate v tvojom prípade asi stačí vrátiť sa k učebnici ZŠ, teda aspoň v mojich časoch to tam bolo pekne popísané.

-- Spojený príspevok 15 Júl 2014, 11:06 --
kubo150 napísal:Oh, no nič nové si mi nepovedal, ale prečo to napr pri NaCl alebo pri tej kys sírovej fungovalo, ale len pri hydroxide nie?

ak si použil striedavé napájanie, tak ti to nefungovalo s ničím. Ak tvrdíš že ti to fungovalo, tak daj schému zapojenia a video
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 15 Júl 2014, 11:36

myslíš mesačný tachyoprach, hej tak to funguje zaručene. Neuzatváraj túto tému, ale hoď sem už niečo konečne hmatateľné. Inak to opať ostane visieť vo vákuu a takáto téma nikdy neskončí. Netreba sa hanbiť, že niečomu veríš, alebo nie , ale treba o tom diskutovať a plodný diskusia, je len vtedy, ak máš protistranu, inak je to len o pritakávaní. Viem že drvivá večšina potrebuje práve pritakať, ale našťastie je tu aj zopár ľudí, čo uvažujú a vďaka im dnes nelezieme po stromoch.
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Júl 2014, 12:23

len aby to neskoncilo ako moj pokus zmerat orgo energiu tooolko do mna typek hucal
ze je to nabite a ze sa to da zmerait GMkom ze som po dlhom prehovarani ziskal orgace
odtrepal kamsi doparku kde miestny clen nezavislo potvrdil ze pre nas nezasvatenych
je tento druh energie nemeratelny :-D ked som to typkovi vracal tak mi dokonca chcel
vynadat ze sme tomu jeho orgosu tu energiu vycucli... a ked to rozbije som zvedavy ako vyhodnoti co je vnutri
mato3000 co mu pozicias ten rucny RTG :D?
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Júl 2014, 12:37

Mato, možeš mi prosím zrozumitelne napísať prečo mi stále hovoríš že si mám niečo naštudovať a prečo by som sa mal vyhýbať komerčným/fanatickým stránkam? Ja som už asi debil, ale stále nechápem kde a prečo máš dôvod písať mi toto. Ja som nikde nenapísal že to funguje, a som absolútnym odporcom takýchto blbostí...

A to snáď nemyslíš vážne, keď píšem že mi to fungovalo, tak mi to fungovalo. asi 2x som nalieval roztoky.

študovať celú literatúru nechcem, pretože sa mi to neoplatí, a na to aby som pochopil maličkosti musím pochopiť všetko, takže preto sa radšej spýtam.

Najskôr som dal hydroxid, neštudoval som nič, základný princíp mi je známy.... Niekde na internete som čítal o frekvenciach v rádoch kHz a o striedavom prúde ako takom a nechcel som použiť stratový usmerňovač a ani som nemal taký výkonný tak som to proste dal z trafa priamo na elektrody. Ale nešlo mi to. Vybral som to z hydroxidu a len kapilárne bolo medzi plechmi trochu hydroxidu a aj tak to bolo ako skrat tak som to sklepal, ostalo tam pár kvapôčiek a stále to malo nízky odpor, ale už sa to aspom zahrievalo takže sa začali zvyšky hydroxidu odparovať, vznikli bubliny a pena ktorá mala stále nízky odpor...

Tie plechy som mal zle odstrihnuté ostávali mi tam hrany a mal som pocit že sa mi to kôli tomu niekde skratuje.. a vravím si, ako tie hrany dať preč bez toho, aby som to musel celé rozoberať... tak som vylial hydroxid a nalial kyselinu nech to rozožere to železo.... A popri tom ma napadlo zapnúť do toho šťavu. Vravím, s tým hydroxidom vyšla jedna malinkatá pidi bublinka za minútu, ale s kyselinou to už omnoho viacej bublalo, vzniknutý plyn horel asi ako zemný plyn, čo je voči vodíku slabota....

Potom som skúsil jednu diodu a to bolo 0 a 100% s tým hydroxidom... tak som spravil gréc a išlo to dobre. Viem že rozkladné napätie je niečo okolo 2V na článok? ale ja nemám zdroj 2V tak som tam rubol 12V. Viem že všetko čo je nad sa premení na teplo, ale ako vravím ten roztok sa mi vôbec, ale vôbec nezahrieval, akurád produkcia plynu bola extrémne vysoká, tak som tam zaradil reostat nech to nejde tak rýchlo.... Naviacej som tam skúšal dávať aj 3,3V zo zdroja, ale ťahalo si to asi 1A... neviem, asi som mal velký odstup platní od seba, 1mm je asi veľa že? ale môžem povedať, že tých 10V bolo v mojom prípade akurád. Mám to zbalené, ale ak budem mať čas tak natočím aj video.... S NaCl mi to fungovalo ale dávnejšie, daj si pohár slanej vody, ponor tam 2 káble priamo z trafa a uvidíš že plyn ti bude vznikať na oboch....

A vôbec, celý tento moj experiment mi len ukázal že elektrolýza roztoku striedavým prúdom je omnoho náročnejšia ale nie nemožná (zaperáci sa oháňajú že zaper neelektrolýzuje, lebo má striedavý prúd, a keďže mne to fungovalo, tak to je dôkaz proti neškodnosti zapperu)a taktiež som poznamenal aj, že rozklad vody nejakými frekvenciami je blbosť, ale dosť ludí to tu spomínalo a čosi o akejsi rezonancii a proste nemohlo to fungovať, s hydroxidom na rozklad vody určite nie.

Tak mi prosím ťa povedz prečo si sa domňa obul, nikde som tu zapper nepochválil ani nič...
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 15 Júl 2014, 14:33

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bóoože prepáč, ale ja to nemôžem ani dočítať ... si pletieš elektrolýzu s prechodom elektriny cez elektrolyt, ktorá samozrejme tak ako vždy vyvíja teplo a proste ti to zovrelo a odparilo sa , tak isto ako sa zahrieva kábel ak je zaťažený , ale ten má mmenší odpor .....


kubo150 , prepáč, ale na toto nemám čas, fakt mi ver , študuj to ča sa učíš v škole a nie koko*iny na nete.

-- Spojený príspevok 15 Júl 2014, 14:35 --
kubo150 napísal:
A vôbec, celý tento moj experiment mi len ukázal že elektrolýza roztoku striedavým prúdom je omnoho náročnejšia ale nie nemožná (zaperáci sa oháňajú že zaper neelektrolýzuje, lebo má striedavý prúd, a keďže mne to fungovalo, tak to je dôkaz proti neškodnosti zapperu)a taktiež som poznamenal aj, že rozklad vody nejakými frekvenciami je blbosť, ale dosť ludí to tu spomínalo a čosi o akejsi rezonancii a proste nemohlo to fungovať, s hydroxidom na rozklad vody určite nie.

Tak mi prosím ťa povedz prečo si sa domňa obul, nikde som tu zapper nepochválil ani nič...
už netrep, elektrolýza striedavým prúdom je NEMOŽNÁ , rozumieš ?

už ti to tu kdekto vysvetloval že prečo naposledy jaromír :|

NEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁNEMOŽNÁ










************************************
Tema je presunuta do haluzi a uzamknuta.
Chlapi, spravajte sa slusne.
S pozdravom, mod.
0

Napísať odpoveď