Zalozny zdroj APC bf350-fr

Sekcia zameraná na servis elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
YellowJacket
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 11:58
Bydlisko: Hrinova
Vek: 33

Zalozny zdroj APC bf350-fr

Príspevok od používateľa YellowJacket » 19 Nov 2021, 17:45

Dobry den,

nedari sa mi najst schemu k tejto UPS, oznacenie na doske 640-1008B_REV04 . Ak by sa niekomu podarilo najst, velmi by mi to pomohlo.
K chybe: pri vypadku siete doslo k zalohe z baterie, vsetko slapalo v poriadku. Potom pri nabehu siete to vraj len prdlo a koniec. Na vystupe boli nafuknute dva kondenzatory 2200uF 16V a zhorena poistka ( medena cesta na doske oznacena ako F3, takze netusim, kolko A ). Je celkom mozne, ze pri nabehu bolo v sieti prepatie, ale to je len dohad. Kazdopadne, ups by sa mala rozbehnut aj bez pripojenej baterie a tu mam problem. Nedari sa mi vystopovat, kadial sa dostane napatie k riadiacej casti, pretoze na zapinacom tlacidle nie je ziadne napatie, takisto na ziadnom elektrolyte blizko IO, ani na regulatore napatia TS2950 nie je nic.
Ziaden usmernovaci mostik na vstupe, ziadne STBY trafo, nic. Iba jedina dioda a za nou seria SMD rezistorov. Tato cesta sa vsak toci pravdepodobne iba okolo nejakeho merania, pretoze ide na vstup optoclena. Dalej sa neviem vysomarit. Mate niekto s touto UPS, pripadne aspon s podobnou, nejaku skusenost? Dakujem.
0

  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok