Samsung ue55nu7172u prestal fungovat

Sekcia zameraná na servis elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
rakato11
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 387
Dátum registrácie: 12 Apr 2015, 20:04
Bydlisko: Čierne pri Čadci
Vek: 66

Re: Samsung ue55nu7172u prestal fungovat

Príspevok od používateľa rakato11 » 07 Mar 2024, 22:09

Nemohu jinak než jenom souhlasit s tím cos napsal, také mám nemilou zkušenost a to zrovna s TV od mého souseda kde jsem si dával obzvlášť záležet aby bylo vše v tom nejlepším pořádku, je to dost divný člověk ale když už jsem se sám nabídnul tak už nebylo cesty nazpět. No při skládání jsem si pořádně nevsimnul že displej neleží přesně ve vybraní a jak jsem zacvakával rámek tak se displej v jednom místě kde se opíral o vybraní kousek vyštípnul a bylo vymalováno. Byl to malý kousek ale po zapnutí a rozsvícení displeje byly na něm vidět čáry od vrchu dolů.
No soused i když ten televizor chtěl odvézt na SD tak na mě všude vykládal jaký jsem "odborník". Zvláště on by měl o nějaké odbornosti nejméně co vykládat ale u těchto lidí to je normální.
Já jsem si pořídil takové přísavky pro manipulaci s displejem a používám je i pro malé úhlopříčky ač někteří i 55" displej sundávají ručně já se bojím.
0
Udržuj si odstup od lidí, kteří nepřiznají, že něco udělali špatně a vždy se snaží, aby ses cítil tak, že všechno je Tvá chyba.

jany+
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 09 Júl 2009, 00:00

Re: Samsung ue55nu7172u prestal fungovat

Príspevok od používateľa jany+ » 08 Mar 2024, 07:02

Takychto ludi ako si popisal poznam strasne vela. Vrelo im odporucam precitat si toto, alebo pozriet tento kratky shot a nech to neberu osobne (co samozrejme ani neberu, pretoze sa nepovazuju byt postihnuty tymto efektom).

Inak dakujem za upozornenie. Pri demontazi som nemal nejaky zasadnejsi problem (YT samozrejme pomohlo). Videl som aj opravarov, ktori pouzivali na demontaz panela prisavky, ale ja nie som opravar, takze vsetko bude robene na kolene a ked sa nieco domrda, tak :pain:
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok