poskakovanie textu pri písaní.

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa 5ko » 26 Júl 2011, 11:48

Ahojte,
neviem či to robí iba mne ,alebo aj ostatním,ale ked píšem príspevok,chvílu to ide normálne, ale po čase začne celý odstavec poskakovať, posúvať sa dolu, takže nevidím spodný riadok kde píšem,takže píšem naslepo, alebo musím skrolovať hore,pričom sa samozrejme posunie aj celá stránka,takže stále hladám kde som,skončil.
Neviem či je to len kvôli dolaďovaniu stránky,alebo je to problém môjho PC.Zatial sa to neporejavilo ale skúsim zísť dolu akoby som zaplnil celé okno a uvidím čo to spraví,.....



Zaujímavé ,teraz to nerobí,a predchvílou v príspevku o FB ma išiel šlak trafiť.Musím si všimnúť kedy a pričom to začne robiť.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 26 Júl 2011, 11:59

mohl by to být problém s pomalým internet, dočítají se obrázky,které jsou před textem a proto to "poskakuje" jinak by nebylo na škodu zkusit změnit prohlížeč :-)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 26 Júl 2011, 12:14

Nemyslím, že by bol pomalý,som na T com DSL, inšie frčí v pohode, ale začalo to robiť len včera večer a dnes ráno.
Idem cez Google na MS IE najnovší.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

MiloPS3
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 481
Dátum registrácie: 20 Apr 2011, 00:00
Bydlisko: Lazne Kynzvart / CZ

Príspevok od používateľa MiloPS3 » 26 Júl 2011, 12:15

popripade "vyjety " skrolovaci kolecko na mysi ...., skusit jinou mys
0

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Príspevok od používateľa xmilos » 26 Júl 2011, 12:29

Ak pises na notasi, ci sa mimovolne nedotykas touch pad - u.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 26 Júl 2011, 13:43

Haa, prišiel som nato,že to začne robiť ked zapíšem textové okno doplna a potom to začne posúvať tex,ale nie logicky dohora ale opačne dodola, takže ho nevidieť/posledný riadok/.
Bud je niečo zle nastavené na stránke,alebo je to zámer, aby som tolko netáral a bol stručnejší. :lol: :wink:



Znova to robí, ked je zapísané textové pole pre príspevok.

Dá sa s tým niečo urobiť? Lebo pred tým to nerobilo.Prečo?

Robí to aj iným?
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa 5ko » 04 Jan 2012, 21:19

Nechcem byť dotieravý, ale to poskakovanie pokraačuje stále,čiže posledný riadok pri zaplnenom okne pri písaní príspevku sa stráca naspodu a tak nevidieť písaný text a za každým posunutím dohora ,po napísaní ďalšieho písmena to skočí nazad pod okraj a znova so musím zdvihnúť, aby som mohol skontrolovať alebo opraviť text,a zas sa to vráti nazad.
Neviem či je to u všetkých ,alebo je to len niečo v nejakom mojom nastavení. Ak áno, poraďte čím to opravím.

Serrie ma to nerrvy mám... :x
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa mato3000 » 04 Jan 2012, 21:22

no teraz som to skúšal a mne nič také nerobí , takže ti ostáva asi len jedna možnosť - nepísať také dlhé príspevky :D
0

Používateľov profilový obrázok
Dubus
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Nov 2011, 08:16
Bydlisko: Trnava
Vek: 47

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa Dubus » 04 Jan 2012, 21:24

Tak som to schválne teraz skúsil a mne to posuva správne

ma predbehol mato
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa 5ko » 07 Jan 2012, 16:45

Heee maťo ved ale dakedy sa to nedá ,ked musíš tak musíš ,ked treba niečo riešiť...čo sa nedá jedným riadkom. :wink:

Dnes som bol v robote a na druhom počítači som si všimol, že ked som písal, tak mi to tam nerobilo,tak som to teraz doma vyskúšal na svojom PC a div sa svete, ked som zaplnil celé okno už to písalo normálne.

Kedže som nič neprestavoval ,tak asi NIEKTO kompetentný zaúradoval a tak sa mu chcem touto cestou POĎAKOVAŤ ,aj v mene mojich nervov, ktoré si tým udobril a dúfam, že to už vydrží aj nadalej .
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
kukinko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1536
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 00:00
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa kukinko » 07 Jan 2012, 17:01

aj mne to robilo, ale zda sa, ze je to uz ok..
0
"programujem = hram sa" s Arduino / ESP, LOGO!, Simatic + TIA
+ nejaka ta elektrobizuteria okolo

:agree:

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10184
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa 5ko » 08 Jan 2012, 23:42

Asi ma porazí, chvílu mi to včera išlo normálne a dnes to už zase skacká ako klokan.
Asi naozaj musím byť stručnejší. :D
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: poskakovanie textu pri písaní.

Príspevok od používateľa mato3000 » 09 Jan 2012, 08:44

skús si zmeniť rozlíšenie obrazovky
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok