online

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

neznamy

online

Príspevok od používateľa neznamy » 21 Máj 2010, 23:05

hojte, nemohli by ste dorobiť niekde ku tým údajom ako je vek, skusenosti, napríklad pod karmu napríklad STATUS a tam by zobrazovalo či je člen online alebo offline... viem že to píše dole ale... nemalo by to byť zložité. tak aspoň človek vie určiť ako dlho bude čakať na odpoveď napríklad od ss alebo do fóra.

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 21 Máj 2010, 23:32

chytrý přikláním se k tomu :)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 21 Máj 2010, 23:44

Takéto niečo?

Obrázok

Obrázok

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 21 Máj 2010, 23:58

niečo ako to spodné ale svetlejšie

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10149
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Príspevok od používateľa 5ko » 08 Jan 2011, 23:58

Vidím že dlho.. dlho nič,a tiež by som bol rád,keby namiesto toho lavého zvislého stlpa s menami akože online,boli tam len skutočne online pripojení,alebo aby to bolo tak ako je v rightovom návrhu.Naspodku pod forom si to ani nikto nevšimne,alebo stále musím preklikávať na hlavnú stránku,či je tam ten komu chcem napísať.
Najjednoduchšie by bolo keby sa pri jeho profile zobrazovala nejaká ikonka blikajúca,že je tu.Neviem či je to technický problém,ale v slubovanej verzii nového vzhladu fora by som to privítal.Dík.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 09 Jan 2011, 00:18

Jo, bolo by to fajn...
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

Napísať odpoveď